Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zamenhofa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zamenhofa, oferowane bezpośrednio przez

Pre-Fabrykat Sp. z o.o.

Jelenia Góra, ul. Zamenhofa 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6554 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

ZamenhofaZamenhofa

6 zdjęć

Zamenhofa
Zamenhofa
Zamenhofa
Zamenhofa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty żelbetowe ławy i stopy fundamentowe

Dach

dach w części płaski kryty membraną dachową, w części mansardowy kryty blachą na rąbek stojący

Stolarka okienna

Okna PCV, trzyszybowe, na parterze rolety zewnętrzne, drzwi wejściowe do budynku aluminiowe, ciepłe z szybą bezpieczną

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe i szachty w obudowie z płyt w okleinie drewnopodobnej

Balkony

Balkony monolityczne, balustrady stalowe

Posadzka

Posadzki na korytarzach - okładzina gresowa z cokołami Posadzki w lokalu - ocieplona posadzka betonowa (jastrych) przygotowana do wykończenia

Ściany

Ściany zewnętrzne osłonowe pustaki silikatowe gr 24 cm Ściany wewnętrzne konstrukcyjne – pustaki silikatowe gr 24 cm działowe – bloczki silikatowe 12 cm Elewacje ocieplenie metodą lekką mokrą, tynk strukturalny barwiony w masie, na parterze licowanie płytkami Ściany i sufity tynkowane tynkiem gipsowym

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne z konglomeratu lub kamienne

Instalacje

Instalacje elektryczna oświetleniowa wraz z osprzętem Instalacje elektryczna – wykonana zgodnie z projektem, gniazdka i włączniki, instalacja telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa, TV-SAT, Instalacja sanitarna – w łazience przyłącza pralki, WC, umywalki i wanny, w kuchni przyłącza pod zlewozmywak,

Ogrzewanie

instalacja grzewcza – grzejniki z zaworami termostatycznymi ( w łazience drabinka), indywidualne opomiarowanie mieszkania elektronicznym miernikiem energii cieplnej, ciepła z węzła cieplnego

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mamy przyjemność przedstawić najnowszą inwestycję firmy PF Zamenhofa Sp. z o.o. Nasza oferta to mieszkania w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym, który powstaje przy ul. Zamenhofa 6 w Jeleniej Górze.

Budynek będzie wyposażony w windę, co przy tego rodzaju nieruchomości stanowi ogromną zaletę i udogodnienie. Na każdym piętrze będą zlokalizowane 4 lokale mieszkalne o powierzchni od 36m2 do 76m2 z jednym, dwoma lub trzema pokojami. Mieszkania będą posiadały balkony. W budynku, dla części mieszkań, znajdzie się klimatyzacja, rolety zewnętrzne oraz w każdym lokalu okna z pakietami trzy-szybowymi. Istnieje również możliwość zakupu garażu.

Inwestycja Zamenhofa znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Zamenhofa 6 (1.3 km od centrum Jeleniej Góry), została zrealizowana przez Pre-Fabrykat Sp. z o.o.

Inwestycja Zamenhofa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zamenhofa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pre-Fabrykat Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich, Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. Na zabudowę mieszkalną w Jeleniej Górze składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także galerie handlowe i wiele pasaży.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zamenhofa?

W Jeleniej Górze funkcjonuje sieć miejskiej komunikacji autobusowej, na którą składa się kilkanaście linii miejskich oraz podmiejskich. W mieście znajdują się również dworce PKP oraz lotnisko sportowe. Najważniejszą arterią jest ul. Wrocławska stanowiąca fragment krajowej drogi nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce). Przez miasto przebiegają także: droga krajowa nr 30 Jelenia Góra – Zgorzelec oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 365, nr 366 i nr 367.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zamenhofa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1161 metrów od inwestycji Zamenhofa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jelenia Góra Zachodnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zamenhofa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zamenhofa znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 2 w odległości 185 m, Szkoła Muzyczna w odległości 271 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w odległości 271 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zamenhofa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kamil Turek Stomatologia w odległości 218 m, Jeleniogórski Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 274 m, NZOZ Karkonoskie Centrum Medyczne w odległości 314 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zamenhofa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 258 m znajduje się Biedronka, w odległości 336 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 344 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zamenhofa w odległości 297 m znajduje się boisko / kort, w odległości 311 m znajduje się boisko / kort, w odległości 330 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.12.2017
Data aktualizacji: 22.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023