Osiedle Literackie II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Radziewiczówny, oferowane bezpośrednio przez

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Radziewiczówny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Literackie IIOsiedle Literackie II

4 zdjęcia

Osiedle Literackie II
Osiedle Literackie II
Osiedle Literackie II
Osiedle Literackie II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Budynek przy ul. Rodziewiczówny to kolejne przedsięwzięcie WPB w ramach inwestycji Osiedle Literackie. Zlokalizowany jest w zachodniej części Wrocławia, na Muchoborze Wielkim, pośród niskiej zabudowy wielorodzinnej.  Czteropiętrowy budynek utrzymany jest w lekkim, nowoczesnym stylu. Białą elewację ścian wzbogacają barwne, pastelowe akcenty, zrównoważone przez dyskretną elegancję nierdzewnej stali, drewna i hartowanego szkła, którymi wykończono balkony. W budynku znajdują się 104 mieszkania, o powierzchni użytkowej od 36 do 65 m kw. Lokale są oddawane do użytku w deweloperskim standardzie wykończenia. Mieszkania na parterze posiadają przestronne tarasy oraz okna zabezpieczone roletami. Na wyższych piętrach znajdują się nowocześnie wykończone balkony. W podziemiach budynku zlokalizowano wielostanowiskowy garaż. Każde mieszkanie jest wyposażone m.in. w instalację antenową RTV (zarówno cyfrowa telewizja naziemna jak i telewizja satelitarna), instalację telefoniczną, domofonową i internetową. Instalacja ciepłownicza jest podłączona do sieci miejskiej. Jak przystało na inwestycję w zacisznej okolicy, budynek otoczony jest jest wypielęgnowaną zielenią, którą przecinają starannie utrzymane drogi wewnętrzne. Najmłodszym mieszkańcom wiele radości sprawi plac zabaw, przytulny, dobrze wyposażony i bezpieczny. Planowany termin zakończenia inwestycji – 31.12.2013 r.

Inwestycja Osiedle Literackie II znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Radziewiczówny (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Inwestycja Osiedle Literackie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Literackie II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Literackie II?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Literackie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1324 metrów od inwestycji Osiedle Literackie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Literackie II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Literackie II znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 299 m, Przedszkole Happy Kids w odległości 300 m, Przedszkole U Mikołaja w odległości 302 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Literackie II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 176 m, Dental Team w odległości 234 m, Ars Medica w odległości 296 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Literackie II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 78 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 188 m znajduje się Żabka, w odległości 208 m znajduje się U Sławka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Literackie II w odległości 151 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 152 m znajduje się boisko / kort, w odległości 157 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: