Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Legnicka Vita

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Legnicka, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Legnicka 52

Ceny od: 12 500 zł/m2
Legnicka VitaLegnicka Vita

2 zdjęcia

Legnicka Vita
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

41 - 123/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

18

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Mikołajów - 747 m

Przystanek Tramwajowy - 87 m

Przystanek Autobusowy - 90 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 64 placówki edukacyjne, 67 kawiarni i restauracji, 44 sklepy, 33 obiekty sportowe, 38 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 290 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 276 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

sieć miejska

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 3 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 95 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 123 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 500 do 18 400 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

rezerwacja ustna na okres 5 dni, rezerwacja pisemna na 45 dni

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Legnicka Vita to wyjątkowa inwestycja, która pod względem wysokości będzie wyróżniać się w okolicy. Mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli cieszyć się pięknym widokiem na panoramę miasta. W ramach osiedla, powstającego w tętniącej życiem dzielnicy mieszkaniowej Popowice, zaplanowano dwa budynki liczące 16 i 18 kondygnacji naziemnych. Inwestycja zaoferuje łącznie 290 mieszkań z balkonami. Znajdziemy tu duży wybór lokali 3- i 4-pokojowych, ale również szeroką ofertę mieszkań liczących około 41 m kw. Z lokalizacji tej będą zadowoleni zarówno single, ceniący szybki dojazd do centrum miasta, jak również inwestorzy planujący zakup mieszkania z przeznaczeniem na wynajem, szczególnie iż w okolicy znajdują się liczne biurowce, a najbliższy i największy z nich, Business Garden dzieli od inwestycji niespełna 5 minut spaceru. Na parterze budynków zaplanowano także przestrzenie na lokale usługowe.

Zmotoryzowani będą mogli korzystać z garażu podziemnego wyposażonego w platformy i tradycyjne miejsca postojowe. Przygotowanych zostanie także kilkanaście miejsc postojowych naziemnych, w tym 6 przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Uzupełnieniem będą stojaki dla rowerów.

Na terenie osiedla powstanie kameralny plac zabaw dla dzieci. Poczucie komfortu wzmocnią elementy małej architektury, w tym nasadzenia traw ozdobnych, krzewów i małych drzew, m.in. magnolii.

Atuty

• Lokalizacja świetnie skomunikowana z innymi częściami Wrocławia

• Stacja kolejowa Mikołajów w pobliżu

• Bezpośrednie sąsiedztwo centrum handlowego Magnolia Park

• Doskonały widok na panoramę miasta

• Szeroki wybór mieszkań z przestronnymi balkonami

• Położenie w biurowym centrum Wrocławia

• Liczne obiekty sportowe i rekreacyjne w okolicy

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Inwestycja Legnicka Vita znajduje się na Popowicach, ul. Legnicka 52 (3.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 290 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Legnicka Vita w sprzedaży jest 95 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 123 metrów kwadratowych , w cenie od 12 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 3 m2.

Lokalizacja inwestycji

Legnicka Vita to najnowsza propozycja Develii realizowana w dzielnicy Popowice we Wrocławiu. Znajdziemy tu bardzo bogatą infrastrukturę biurową. W odległości niespełna 5 minut spaceru znajduje się Park Biznesu Business Garden, gdzie swoje siedziby mają światowe firmy z takich branż jak, finanse, farmacja, biznes, IT, logistyka czy nawet laboratoria. W nieco dalszej okolicy znajdziemy inne obiekty biurowe, m.in. Millenium Towers, Silver forum, Quattro Forum, Vision Offices, Wrocławski Park Przemysłowy oraz przestrzenie coworkingowe i siedziby takich marek jak, Nokia, czy General Electric. Jeśli chodzi o obiekty sportowe, to poza siłownią zewnętrzną i boiskiem do koszykówki przy pobliskiej Magnolii znajdziemy także otwartą 24h na dobę, 7 dni w tygodniu siłownię McFIT, a w odległości około 1,3 km jest Wrocławska hala widowiskowo-sportowa "Orbita", zachęcająca do korzystania m.in. krytej i otwartej pływalni, siłowni czy sauny.

Zaledwie 200 metrów od osiedla znajduje się spory skwer z drzewami, a w ramach kilkuminutowego spaceru można dojść do parku Polana Popowicka, liczącego aż 16 ha powierzchni. Ogromne tereny rekreacyjne nad brzegiem Odry sprzyjają relaksowi i aktywności fizycznej. W okolicy są się również liczne ogródki działkowe. Bezpośrednim sąsiadem Legnicka Vita jest największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku - Magnolia Park, gdzie załatwimy nie tylko zakupy wielobranżowe, ale również sprawy urzędowe i medyczne.

Inwestycja Legnicka Vita jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Przebiegającą obok szeroką arterią drogową można dostać się do centrum Wrocławia w kilka minut. Od wrocławskiego Rynku dzieli nas jedynie około 3 km. Do wyboru jest również wiele połączeń komunikacją miejską, zarówno liniami tramwajowymi, jak i autobusowymi. Olbrzymim atutem jest znajdująca się w pobliżu stacja kolejowa Mikołajów. Miłośnicy dwóch kółek będą mogli korzystać z rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych, a do nabrzeża Odry dotrą w niespełna 8 minut.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Legnicka Vita?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legnicka Vita mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 747 metrów od inwestycji Legnicka Vita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Mikołajów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Legnicka Vita znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Vita znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 104 w odległości 242 m, Żłobek nr 3 w odległości 246 m, przedszkole w odległości 269 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legnicka Vita jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 145 m, Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 411 m, Neuromed w odległości 488 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legnicka Vita składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 66 m znajduje się Żabka, w odległości 92 m znajduje się Kaufland, w odległości 218 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Vita w odległości 48 m znajduje się McFit, w odległości 152 m znajduje się boisko / kort, w odległości 262 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.03.2024
Data aktualizacji: 16.05.2024
Develia logo

Develia

Adres biura sprzedaży:

City Forum – City 1 ul. gen. Romualda Traugutta 45 50-416 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023