Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Fabryczna, Kuźniki - 163 oferty w 1 inwestycjach

 • Chociebuska 11

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Nowy Dwór, ul. Chociebuska 11 (5.5 km od centrum Wrocławia)
  Chociebuska 11
  Termin oddania: 3 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 163
  Powierzchnia: 29 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom Development S.A.
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kuźniki

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Kuźniki, ul. Hermanowska (6.7 km od centrum Wrocławia)
  Archiwalna
  Osiedle Kuźniki

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Triada Dom Sp.j.
 • Na Skrzydlatej

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały, ul. Skrzydlata (6 km od centrum Wrocławia)
  Archiwalna
  Na Skrzydlatej

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Triada Dom Sp.j.

Nowe mieszkania we Wrocławiu - Kuźniki

 

Kuźniki to jedno z osiedli Wrocławia, położone w obrębie dawnej dzielnicy Fabryczna. Centralną jego część zajmują niskokondygnacyjne bloki, wybudowane w latach 80., ale można tam również znaleźć domki jednorodzinne i w zabudowie szeregowej. Ze względu na to, że obszar Fabrycznej cały czas się rozwija, deweloperzy dostrzegają tutejszy potencjał. Nowe mieszkania we Wrocławiu na Kuźnikach można znaleźć zarówno przy granicy z Nowym Dworem, jak i w samym centrum osiedla. Doskonale odnajdą się tutaj osoby poszukujące dla siebie miejsca, w którym panuje spokój i cisza oraz doceniają dużą ilość terenów zielonych.

 

Oferta deweloperów na Kuźnikach

Deweloperzy we Wrocławiu dbają o nowoczesny design swoich inwestycji. Architektura budynków współgra z otoczeniem i istniejącą już zabudową, a elewacje utrzymane są w modnej kolorystyce. W zależności od projektu osiedla tworzą wielokondygnacyjne wysokościowce albo niskie, maksymalnie trzypiętrowe bloki, tak aby wpisywały się w otoczenie. Nowe mieszkania we Wrocławiu na Kuźnikach mają różne metraże – dostępne są małe kawalerki, dwu- i trzypokojowe lokale oraz przestronne apartamenty. Duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie, dzięki czemu pomieszczenia są jasne przez cały rok. Niektóre projekty przewidują przynależne do mieszkań balkony i loggie albo tarasy. Lokale parterowe mają często dostęp do ogródków. Mieszkania na Kuźnikach są przestronne i funkcjonalne. Zdarza się także, że deweloperzy oferują możliwość łączenia lokali, przearanżowania ich na etapie budowy albo całościowego wykończenia. W otoczeniu osiedli powstają place zabaw, ścieżki rowerowe lub szlaki do biegania.

 

Ceny nowych mieszkań na Kuźnikach

Ceny nieruchomości w dużych miastach ani myślą spadać i Wrocław nie jest tutaj wyjątkiem. Na taki stan rzeczy składa się bardzo wiele czynników - przede wszystkim rosnąca cena materiałów budowlanych. Ponadto, rosną także wynagrodzenia w branży budowlanej, która narzeka na brak rąk do pracy. Nie wolno zapominać także o tym, że na terenie Wrocławia zaczyna brakować działek budowlanych, a za atrakcyjne lokalizacje trzeba zazwyczaj dużo zapłacić. Ceny nowych mieszkań we Wrocławiu na Kuźnikach oscylują na poziomie 7500 zł. za mkw. Jest to średnia stawka jak na Wrocław - na Nadodrzu na przykład zapłacimy za mkw. ok. 10000 zł, a na Szczepinie ok. 9500 zł.

 

Zamieszkaj na Kuźnikach

Fabryczna to obszar z ogromnym potencjałem, nie do końca wykorzystanym. Dzielnica charakteryzuje się bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, ciekawą ofertą edukacyjną oraz opieką medyczną na wysokim poziomie. Potencjalni nabywcy nowych mieszkań na Kuźnikach nie będą zatem narzekać na brak udogodnień. Komunikacja miejska również nie stwarza problemów - na Kuźniki dojeżdża aż pięć linii autobusowych, w tym jedna nocna. Na obszarze tym dodatkowo znajduje się wiele terenów zielonych, na przykład, Las Kuźnicki, gdzie można wybrać się na weekendowy spacer. Aktywni mieszkańcy będą mieć blisko również do Parku Tysiąclecia i położonego na terenie Nowego Dworu toru wrotkarskiego.

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij