Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Fabryczna, Kuźniki

Znaleziono 62 oferty w 2 inwestycjach
map

Zobacz na mapie

 • Chociebuska 11

  Chociebuska 11

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław
  ul. Chociebuska 11
  5.5 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 43-71 m2
  • Mieszkań: 45
  • Pokoje: 2-4
 • Sarbinowska
  od: 8 450 zł/m2

  Sarbinowska

  Triada Dom Sp.j.

  Mieszkanie Kuźniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Sarbinowska
  7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 42-86 m2
  • Mieszkań: 17
  • Pokoje: 2-4
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania we Wrocławiu - Kuźniki

 

Kuźniki to jedno z osiedli Wrocławia, położone w obrębie dawnej dzielnicy Fabryczna. Centralną jego część zajmują niskokondygnacyjne bloki, wybudowane w latach 80., ale można tam również znaleźć domki jednorodzinne i w zabudowie szeregowej. Ze względu na to, że obszar Fabrycznej cały czas się rozwija, deweloperzy dostrzegają tutejszy potencjał. Nowe mieszkania we Wrocławiu na Kuźnikach można znaleźć zarówno przy granicy z Nowym Dworem, jak i w samym centrum osiedla. Doskonale odnajdą się tutaj osoby poszukujące dla siebie miejsca, w którym panuje spokój i cisza oraz doceniają dużą ilość terenów zielonych.

 

Oferta deweloperów na Kuźnikach

Deweloperzy we Wrocławiu dbają o nowoczesny design swoich inwestycji. Architektura budynków współgra z otoczeniem i istniejącą już zabudową, a elewacje utrzymane są w modnej kolorystyce. W zależności od projektu osiedla tworzą wielokondygnacyjne wysokościowce albo niskie, maksymalnie trzypiętrowe bloki, tak aby wpisywały się w otoczenie. Nowe mieszkania we Wrocławiu na Kuźnikach mają różne metraże – dostępne są małe kawalerki, dwu- i trzypokojowe lokale oraz przestronne apartamenty. Duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie, dzięki czemu pomieszczenia są jasne przez cały rok. Niektóre projekty przewidują przynależne do mieszkań balkony i loggie albo tarasy. Lokale parterowe mają często dostęp do ogródków. Mieszkania na Kuźnikach są przestronne i funkcjonalne. Zdarza się także, że deweloperzy oferują możliwość łączenia lokali, przearanżowania ich na etapie budowy albo całościowego wykończenia. W otoczeniu osiedli powstają place zabaw, ścieżki rowerowe lub szlaki do biegania.

 

Ceny nowych mieszkań na Kuźnikach

Ceny nieruchomości w dużych miastach ani myślą spadać i Wrocław nie jest tutaj wyjątkiem. Na taki stan rzeczy składa się bardzo wiele czynników - przede wszystkim rosnąca cena materiałów budowlanych. Ponadto, rosną także wynagrodzenia w branży budowlanej, która narzeka na brak rąk do pracy. Nie wolno zapominać także o tym, że na terenie Wrocławia zaczyna brakować działek budowlanych, a za atrakcyjne lokalizacje trzeba zazwyczaj dużo zapłacić. Ceny nowych mieszkań we Wrocławiu na Kuźnikach oscylują na poziomie 7500 zł. za mkw. Jest to średnia stawka jak na Wrocław - na Nadodrzu na przykład zapłacimy za mkw. ok. 10000 zł, a na Szczepinie ok. 9500 zł.

 

Zamieszkaj na Kuźnikach

Fabryczna to obszar z ogromnym potencjałem, nie do końca wykorzystanym. Dzielnica charakteryzuje się bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, ciekawą ofertą edukacyjną oraz opieką medyczną na wysokim poziomie. Potencjalni nabywcy nowych mieszkań na Kuźnikach nie będą zatem narzekać na brak udogodnień. Komunikacja miejska również nie stwarza problemów - na Kuźniki dojeżdża aż pięć linii autobusowych, w tym jedna nocna. Na obszarze tym dodatkowo znajduje się wiele terenów zielonych, na przykład, Las Kuźnicki, gdzie można wybrać się na weekendowy spacer. Aktywni mieszkańcy będą mieć blisko również do Parku Tysiąclecia i położonego na terenie Nowego Dworu toru wrotkarskiego.

Informacje o Kuźnikach

Na Kuźnikach dostępne są 62 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Kuźnikach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 42 do 86 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (18 mieszkań).
 • 3-pokojowe (37 mieszkań).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Kuźnikach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Kuźnikach kosztuje 404 625 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: