+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Fabryczna, Kuźniki

1 oferta w 1 inwestycji

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
 • Chociebuska 11
  4 kw. 2023
  Chociebuska 11 to trzy dziesięcio- i jedenastopiętrowe budynki o łącznej liczbie 194 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 29 do 90 m², oferujących od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub loggie, a na ostatnich piętrach ― przestronne tarasy. W części mieszkań zlokalizowanych na parterze zaplanowano przydomowe ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będą m.in:

  Chociebuska 11

  ul. Chociebuska 11 , Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław(5.5 km od centrum)
  Dom Development S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Sarbinowska
  Oferta archiwalna
  Inwestycja „SARBINOWSKA”, która powstanie na Kuźnikach przy ul. Sarbinowskiej w zachodniej części Wrocławia składać się będzie z zespołu 2 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, o wysokości czterech i pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, z cichobieżnymi windami poruszającymi się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami. Łącznie zaprojektowano 96 mieszkań, w tym 1, 2, 3, 4 -

  Sarbinowska

  od 9 420 zł/m2
  ul. Sarbinowska , Kuźniki, Fabryczna, Wrocław(7 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.
 • Apartamenty MIKROPLUS
  Oferta archiwalna
  Rynek apartamentów przeznaczonych na wynajem krótko i długoterminowy jest obecnie w stadium intensywnego rozwoju. Coraz więcej inwestorów widzi w niej bezpieczny i opłacalny sposób lokowania środków. Wartością dodaną do lokaty kapitału jest rentowność inwestycji z realnym zwrotem poniesionych środków. Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się nie tylko inwestycje zlokalizowane bezpośrednio w

  Apartamenty MIKROPLUS

  ul. Żernicka 74 , Kuźniki, Fabryczna, Wrocław(6.5 km od centrum)
  ARKOP Deweloper
 • Osiedle Kuźniki
  Oferta archiwalna
  Osiedle Kuźniki przy ul. Hermanowskiej to najnowsze przedsięwzięcie spółki. Teren inwestycji obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych A, B oraz C, pięciopiętrowych wraz z garażami podziemnymi oraz z infrastrukturą towarzyszącą. Budynek A – budowany będzie jako pierwszy, powstanie w nim 35 mieszkań. W budynku B powstanie 30 mieszkań, natomiast Budynek C będzie mieścił 110 lokali. Łącznie,

  Osiedle Kuźniki

  od 6 527 zł/m2
  ul. Hermanowska , Kuźniki, Fabryczna, Wrocław(6.7 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.
 • Na Skrzydlatej
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Skrzydlatej we Wrocławiu (boczna ul. Bajana) powstaje nowa inwestycja Triady Dom – osiedle “Na Skrzydlatej”. Zlokalizowana jest w Zachodniej części miasta, na osiedlu Gądów Mały, który posiada bardzo dobrą komunikację z resztą miasta.Osiedle składać się będzie z 5 budynków czteropiętrowych,  w których łącznie powstaną 104 mieszkania. Każdy budynków będzie miał tylko 1 klatkę schodową a

  Na Skrzydlatej

  ul. Skrzydlata , Gądów Mały, Fabryczna, Wrocław(6 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Nowe mieszkania we Wrocławiu - Kuźniki

 

Kuźniki to jedno z osiedli Wrocławia, położone w obrębie dawnej dzielnicy Fabryczna. Centralną jego część zajmują niskokondygnacyjne bloki, wybudowane w latach 80., ale można tam również znaleźć domki jednorodzinne i w zabudowie szeregowej. Ze względu na to, że obszar Fabrycznej cały czas się rozwija, deweloperzy dostrzegają tutejszy potencjał. Nowe mieszkania we Wrocławiu na Kuźnikach można znaleźć zarówno przy granicy z Nowym Dworem, jak i w samym centrum osiedla. Doskonale odnajdą się tutaj osoby poszukujące dla siebie miejsca, w którym panuje spokój i cisza oraz doceniają dużą ilość terenów zielonych.

 

Oferta deweloperów na Kuźnikach

Deweloperzy we Wrocławiu dbają o nowoczesny design swoich inwestycji. Architektura budynków współgra z otoczeniem i istniejącą już zabudową, a elewacje utrzymane są w modnej kolorystyce. W zależności od projektu osiedla tworzą wielokondygnacyjne wysokościowce albo niskie, maksymalnie trzypiętrowe bloki, tak aby wpisywały się w otoczenie. Nowe mieszkania we Wrocławiu na Kuźnikach mają różne metraże – dostępne są małe kawalerki, dwu- i trzypokojowe lokale oraz przestronne apartamenty. Duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie, dzięki czemu pomieszczenia są jasne przez cały rok. Niektóre projekty przewidują przynależne do mieszkań balkony i loggie albo tarasy. Lokale parterowe mają często dostęp do ogródków. Mieszkania na Kuźnikach są przestronne i funkcjonalne. Zdarza się także, że deweloperzy oferują możliwość łączenia lokali, przearanżowania ich na etapie budowy albo całościowego wykończenia. W otoczeniu osiedli powstają place zabaw, ścieżki rowerowe lub szlaki do biegania.

 

Ceny nowych mieszkań na Kuźnikach

Ceny nieruchomości w dużych miastach ani myślą spadać i Wrocław nie jest tutaj wyjątkiem. Na taki stan rzeczy składa się bardzo wiele czynników - przede wszystkim rosnąca cena materiałów budowlanych. Ponadto, rosną także wynagrodzenia w branży budowlanej, która narzeka na brak rąk do pracy. Nie wolno zapominać także o tym, że na terenie Wrocławia zaczyna brakować działek budowlanych, a za atrakcyjne lokalizacje trzeba zazwyczaj dużo zapłacić. Ceny nowych mieszkań we Wrocławiu na Kuźnikach oscylują na poziomie 7500 zł. za mkw. Jest to średnia stawka jak na Wrocław - na Nadodrzu na przykład zapłacimy za mkw. ok. 10000 zł, a na Szczepinie ok. 9500 zł.

 

Zamieszkaj na Kuźnikach

Fabryczna to obszar z ogromnym potencjałem, nie do końca wykorzystanym. Dzielnica charakteryzuje się bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, ciekawą ofertą edukacyjną oraz opieką medyczną na wysokim poziomie. Potencjalni nabywcy nowych mieszkań na Kuźnikach nie będą zatem narzekać na brak udogodnień. Komunikacja miejska również nie stwarza problemów - na Kuźniki dojeżdża aż pięć linii autobusowych, w tym jedna nocna. Na obszarze tym dodatkowo znajduje się wiele terenów zielonych, na przykład, Las Kuźnicki, gdzie można wybrać się na weekendowy spacer. Aktywni mieszkańcy będą mieć blisko również do Parku Tysiąclecia i położonego na terenie Nowego Dworu toru wrotkarskiego.

Informacje o Kuźnikach

Na Kuźnikach dostępna jest 1 oferta nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Kuźnikach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 69 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Kuźnikach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Kuźnikach kosztuje 666 002 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: