Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle na Zdrowiu III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Biegunowa, oferowane bezpośrednio przez

WAN S.A.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Biegunowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 453 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle na Zdrowiu IIIOsiedle na Zdrowiu III

5 zdjęć

Osiedle na Zdrowiu III
Osiedle na Zdrowiu III
Osiedle na Zdrowiu III
Osiedle na Zdrowiu III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 18 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 134 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

Osiedle na Zdrowiu III logo

Osiedle na Zdrowiu to przedsięwzięcie inwestycyjne zakładające wybudowanie w Łodzi ponad 460 mieszkań. III inwestycja tego projektu wybuduje 134 lokali mieszkalnych w 14 trzykondygnacyjnych budynkach oraz 4 budynkach jednorodzinnych. Mieszkania wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością. Powierzchnie od 31 do 71 mkw. to przystępny metraż, w którym zarówno single, jak i rodziny z dziećmi odnajdą coś dla siebie.

Specyfika i oryginalność Osiedle na Zdrowiu to doskonała ekspozycja, tuż przy Parku im. Józefa Piłsudskiego, potocznie zwanym Parkiem na Zdrowiu. Największy w mieście zespół przyrodniczy jest tuż na wyciągnięcie ręki, co pozwoli przyszłym mieszkańcom aktywnie spędzać czas, bądź błogo wypoczywać na świeżym powietrzu. Spokojna jednorodzinna zabudowa w sąsiedztwie kreuje klimat przedmieść, który jest słusznym i bezpiecznym wyborem dla rodzin. Teren inwestycji jest dodatkowo ogrodzony, a w jego obrębie, w trosce o najmłodszych powstanie plac zabaw.

Nowa inwestycja wykorzystując otaczającą przyrodę aranżuje przyjazną przestrzeń również w obrębie osiedla. Inwestor wkomponuje w teren zabudowy rozlegle pasy zieleni oraz strefę do relaksu Każde mieszkanie posiadać będzie ogródek lokatorski, bądź taras.

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu III znajduje się na Złotnie, ul. Biegunowa (4.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez WAN S.A.

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 134 nowych mieszkań znajdujących się w 18 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Zdrowiu III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAN S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

W okolicy znajduje się wiele popularnych punktów rozrywki – m. in. Ogród Zoologiczny, Ogród Botaniczny, Aquapark FALA oraz Las Lublinek. Bliskość terenów zielonych nie wyklucza w tym wypadku dobrej komunikacji z centrum miasta. Najważniejsze punkty handlowo-kulturalne Łodzi, takie jak Placu Wolności, bądź Manufaktura znajdują się w odległości ok. 4-5 km.

Warto zaznaczyć, że osiedle powstaje w pobliżu planowanej zachodniej obwodnicy Łodzi – ok. 1 km., która pozwoli na szybki wyjazd na autostradę A2 oraz drogę ekspresową S8. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewni przyszłym mieszkańcom zharmonizowane życie, w którym tempo pędzącego miasta, konfrontuje się ze spokojem otaczających leśnych terenów.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle na Zdrowiu III?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Zdrowiu III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2594 metrów od inwestycji Osiedle na Zdrowiu III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Żabieniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle na Zdrowiu III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Zdrowiu III znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 816 m, Szkoła Podstawowa nr 169 w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle na Zdrowiu III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Garnizonowa w odległości 411 m, Przychodnia Psychiatryczno-Psychologiczna w odległości 651 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 739 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle na Zdrowiu III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 623 m znajduje się Żabka, w odległości 623 m znajduje się Stokrotka, w odległości 628 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Zdrowiu III w odległości 386 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 481 m znajduje się basen, w odległości 637 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.02.2021
Data aktualizacji: 10.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023