Maratońska 49 - Nowa Retkinia

Mieszkania na sprzedaż ul. Maratońska, oferowane bezpośrednio przez

Vision Development

Łódź, Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Maratońska 49

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Maratońska 49 - Nowa Retkinia

8 zdjęć

Maratońska 49 - Nowa Retkinia
Maratońska 49 - Nowa Retkinia
Maratońska 49 - Nowa Retkinia
Maratońska 49 - Nowa Retkinia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 321 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Maratońska 49 - Nowa Retkinia logo

MARATOŃSKA 49 to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych, zlokalizowany w spokojnej części Łodzi, niedaleko ulic Retkińska i Obywatelska. Ta nowa prestiżowa inwestycja to komfortowe osiedle, idealne do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Usytuowanie inwestycji gwarantuje mieszkańcom bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych.

Osiedle to inwestycja zaplanowana z rozmachem i ogromną dbałością o komfort mieszkańców. Składa się z 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, podpiwniczonych – jednego 11 kondygnacyjnego oraz 3 budynków 5-kondygnacyjnych. W budynkach zaprojektowano 321 lokali mieszkalnych oraz 3 lokale usługowe. Z myślą o naszych najmniejszych mieszkańcach w inwestycji przewidziano prywatne przedszkole czynne od momentu oddania inwestycji.

Projektowane mieszkania wyposażone będą w balkony, natomiast do mieszkań na parterze przewidziano zielone tarasy. Z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami windą.

Na terenie osiedla podziwiać będzie można piękną zieleń, powstanie strefa dla relaksu na patio z alejkami, ławeczkami i placem zabaw.

Maratońska bez wątpienia zostanie jednym z najciekawszych łódzkich osiedli.

Inwestycja Maratońska 49 - Nowa Retkinia znajduje się na Retkini Zachód-Smulsku, ul. Maratońska 49 (4.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Vision Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 321 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vision Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji MARATOŃSKA znajdują się takie obiekty jak:

- lodowisko MOSiR (650m)

- Orlik 2012 (650 m)

- plac zabaw (850 m)

- Smocza Kraina - sala zabaw dla dzieci Łódź Retkinia (1,1 km)

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. Najbliżej położone placówki to:

- Prywatne Przedszkole na terenie Osiedla.

- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 67 – (150m)

- Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej – (650m)

- Żłobek nr 28 Miejskiego Zespołu Żłobków – (850m)

- Przedszkole Miejsce nr 173 – (450m)

- Przedszkole Miejsce nr 170 – (600m)

- XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Łodzi – (1,1km)

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji MARATOŃSKA składa się wiele punktów. Nieopodal znajduje się:

- sklepy spożywcze osiedlowe w odległości: 250m, 600m

- pizzeria Presto (450 m)

- Zahir Kebab (450 m)

- piekarnia (550 m)

- Biedronka (700 m)

- Żabka (850 m)

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta, nieopodal także stacja kolejowa, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Przyszli mieszkańcy inwestycji MARATOŃSKA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Maratońska-Płocka.

Dużym atutem inwestycji jest również bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu:

- All-Med (900 m)

- Retkińskie centrum medyczne rehabilitacja (220m)

- Poradnia lekarzy rodzinnych s.c. (1,1 km)

- Przychodnia Lekarska NZOZ RI-MED. (2,2km)

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 750 metrów od inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Retkinia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka w odległości 130 m, szkoła w odległości 160 m, Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 220 m, Retkińskie Centrum Medyczne w odległości 230 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Kubanka, w odległości 180 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 290 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.11.2021
Data aktualizacji: 08.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: