Osiedle Metropolia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wesoła, oferowane bezpośrednio przez UMS Investment

Marki, ul. Wesoła 85

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 194 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Metropolia

6 zdjęć

Osiedle Metropolia
Osiedle Metropolia
Osiedle Metropolia
Osiedle Metropolia

Najbliższe inwestycje

 • Eko Lake
  od: 7 527 zł/m2

  Eko Lake

  Vivartis Sp. z o.o.

  Mieszkanie Marki
  ul. Gliniecka
  3 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 104-133 m2
  • Mieszkań: 36
  • Pokoje: 3-4
 • Manufaktura Marki
  od: 6 616 zł/m2

  Manufaktura Marki

  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

  Mieszkanie Marki
  ul. Fabryczna
  2.1 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 57-76 m2
  • Mieszkań: 21
  • Pokoje: 3-4
 • Osiedle Słoneczna
  od: 7 900 zł/m2

  Osiedle Słoneczna

  Sławbud

  Mieszkanie Marki
  ul. Słoneczna
  1.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2025
  • Metraż: 26-137 m2
  • Mieszkań: 137
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Osiedle Metropolia logo

Osiedle Metropolia zlokalizowane jest w podwarszawskich Markach stanowiących część aglomeracji warszawskiej.

Do sprzedaży trafiło 15 kameralnych budynków. Metropolia, to wyjątkowe osiedle wielorodzinne dla rodzin z dziećmi, singli i wszystkich tych, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia, dobrze skomunikowanego z Warszawą, ale z dala od zgiełku miasta i blisko terenów zielonych. Na osiedlu znajdować się będą nowe mieszkania w metrażach od 56 m2 do 97 m2.

Osiedle Metropolia w Markach, to wspaniała inwestycja pod Warszawą. Estetyczna zabudowa, kameralne budynki, duże ogrody, albo soft-loftowe mieszkania, to tylko nieliczne z zalet inwestycji.

Każdy lokal zaprojektowany został tak, żeby odpowiedzieć na wymagania Twoje i Twojej rodziny. Każde mieszkanie posiada własny, zamykany garaż (jednostanowiskowy), ponadto komórkę lokatorską i kotłownię (wyposażoną we własny piec oraz zasobnik na wodę) o powierzchni całkowitej ok 18m2 do 24 m2! Dodatkowo mieszkania 56, 65 i 72 m2 posiadają ogródki o powierzchniach od 48m2 do nawet 190 m2! Z kolei większe metraże 82, 91 oraz 97 m2 to lokale w stylu soft-loftowym, których wysokość miejscami sięga nawet 4 m!

Bliskość trasy S8, a w niedługim czasie i kompletnej trasy północnej to doskonała komunikacja z Warszawą.

Posiadamy atrakcyjne ceny, które pozwalają młodym ludziom, a także wszystkim tym, którzy poszukują czegoś wyjątkowego, na zakup dużego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Metropolia to pełne komfortu i ekonomiczne lokale, połączone z pięknymi ogrodami i dużymi balkonami, które umożliwiają relaks i odpoczynek w otoczeniu natury.

Osiedle nawiązuje akcentami estetycznymi do światowych metropolii tworzących wyjątkowe Osiedle Metropolia, którego niepowtarzalną atmosferę możesz budować z nami wspólnie.

Mieszkańcom osiedla poza nieruchomościami w atrakcyjnych cenach, oferujemy również szereg udogodnień, które pozwolą w pełni cieszyć się nowym miejscem zamieszkania. Od ul. Wilczej, do której dostęp będzie również od strony naszego osiedla, przez inną inwestycję, będzie sklep spożywczy oraz żłobek i przedszkole.

Czytaj mniej

Inwestycja Osiedle Metropolia zlokalizowana jest w wołomiński, Marki.

Według planu oddanie do użytkowania ma nastąpić w I kw. 2021 roku.

Inwestycja Osiedle Metropolia znajduje się w Markach, ul. Wesoła 85 (2.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez UMS Investment.

Inwestycja Osiedle Metropolia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 118 nowych mieszkań znajdujących się w 15 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Metropolia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców UMS Investment przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie pomieszczenie gospodarcze dla każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 118 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 390 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: pomieszczenie gospodarcze dla każdego mieszkania
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: garaże dla każdego mieszkania.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Marki – miasto położone w powiecie wołomińskim, w woj. mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej na północny wschód od Warszawy, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 629 (dawna droga krajowa nr 8, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego). Przez Marki przepływają: rzeka Długa (Kanał Markowski) oraz rzeka Czarna, uchodzące do Kanału Żerańskiego. W Markach działa: • kilkadziesiąt przedszkoli z czego 4 gminne • 7 szkół podstawowych (5 gminnych, 2 prywatne) • 2 licea ogólnokształcące (1 gminne, 1 prywatne) Od początku roku szkolnego 2019/2020 ma została otwarta nowa szkoła podstawowa dla 1200 dzieci zlokalizowana na terenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER) przy ulicy Wspólnej! W punktach: Komunikacja, Edukacja, Opieka medyczna, Sklepy i usługi, Sport wyświetlają się maksymalnie 3 najbliższe punkty użyteczności publicznej (POI), znajdujące się w promieniu maksymalnie 2 km od miejsca inwestycji.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Metropolia?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Metropolia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Metropolia znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole nr 28 Domowe Przedszkole II w odległości 330 m, Przedszkole niepubliczne nr 25 "Domowe Przedszkole" w odległości 330 m.

Data publikacji: 22.10.2019
Data aktualizacji: 27.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: