Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Manufaktura Marki 2

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Stawowa, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Marki, ul. Stawowa

Ceny od: 9 100 zł/m2
Manufaktura Marki 2Manufaktura Marki 2

5 zdjęć

Manufaktura Marki 2
Manufaktura Marki 2
Manufaktura Marki 2
Manufaktura Marki 2
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

48 - 59/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

2

Budynki

30

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 547 m

Dojazd do centrum Warszawy: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 14 placówek edukacyjnych, 10 kawiarni i restauracji, 9 sklepów, 26 obiektów sportowych, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 30 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 282 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (114 miejsc) : obowiązkowy zakup

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 22 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 59 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 499 000 do 569 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 100 do 11 638 zł

Opis płatności:

gotówka / kredyt

Warunki rezerwacji:

bezpłatna rezerwacja ustna na okres 3 dni roboczych

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości 4 zł/m²

Opis inwestycji

Zielone serce miasta

W Markach, prężnie rozwijającym się mieście należącym do aglomeracji warszawskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej. Na terenach zielonych, w bliskim sąsiedztwie rozległych Lasów Mareckich oraz Jeziora Czarnego niebawem zamieszka 114 szczęśliwych rodzin. Inwestycja połączy doskonałą komunikację i dostępność usług oraz placówek szkolnych z bliskością natury, spokojem i mnogością terenów idealnych do relaksu na świeżym powietrzu.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru mieszkanie o powierzchni 58 m2, na piętrze, z ponad 6-metrowym balkonem lub 48-metrowy lokal na parterze z własnym ogrodem o wymiarach od 33 do aż 337 m2. Wyjątkowo rozległe ogrody spełnią marzenia wielu o posiadaniu przestrzeni do grillowania, warzywniaka czy miejsca do zabawy dla dzieci, natomiast mniejsze kameralne ogródki zaoferują prywatną przestrzeń bez dużych wymagań co do pielęgnacji czy aranżacji.

Manufaktura Marki 2 to nowoczesne osiedle nawiązujące do tradycji architektonicznych i przemysłowych tego prężnie rozwijającego się miasta.

Trzypokojowe mieszkania zaprojektowano w kameralnych, dwukondygnacyjnych budynkach przywodzących na myśl nowoczesną, doskonale doświetloną miejską willę. Domy tworzą wielobryłową, wzajemnie poprzesuwaną zabudowę, skomponowaną w stylistyce tradycyjnej – ceglanej z ciemnoszarymi oknami lub na wskroś nowoczesnej – białej, z szarymi i ceglanymi akcentami oraz stolarką w kolorze drewna. Budynki zwieńczone są minimalistycznymi dachami pulpitowymi. Świadome operowanie ceglanymi okładzinami, stalowymi elementami oraz starannie przemyślane wykończenia okiennych ram i glifów – to tylko niektóre z interesujących elementów tego projektu.

Inwestycja Manufaktura Marki 2 znajduje się w Markach, ul. Stawowa (2.1 km od Warszawy), jest realizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań znajdujących się w 30 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Manufaktura Marki 2 w sprzedaży są 22 nowe mieszkania o powierzchni od 48 do 59 metrów kwadratowych , w cenie od 9 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (114 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto z wytwórczą i industrialną historią. Dziś gromadzi coraz więcej mieszkańców i staje się rajem dla osób, które mimo tego, że są nadal związane ze stolicą (np. z powodu rozwoju kariery), potrzebują stworzyć własną oazę i ostoję spokoju dla swojej rodziny. Manufaktura Marki 2 to osiedle łączące te dwie cechy. Sąsiedztwo licznych parków (np. Park Książęce Ogrody - 1,1 km, Park Meksyk - 2,1 km), lasów (np. obszerne Lasy Mareckie, po których można biegać, spacerować czy jeździć rowerem) oraz Stawu Konne czy Jeziora Czarnego, nadają okolicy wyjątkowy charakter i poczucie bliskiego obcowania z naturą. Marki to również sielanka dla rowerzystów, aktualnie jest tam 12 ścieżek rowerowych, a kolejne są w budowie. Wyprawy rowerowe z eksploracją przyrody mogą stać się codziennością dla mieszkańców osiedla Manufaktura Marki 2.

Niezmotoryzowani do najbliższego przystanku ZTM dotrą spacerem w 8 minut (600 m.), a jako, że od niedawna Marki są uznane za I Strefę Biletową, przejazdy są w tej samej cenie, co na terenie Warszawy.

W promieniu do 1 km znajduje się wiele żłobków i przedszkoli, a także plac zabaw. Dla starszych dzieci jest wiele szkół podstawowych w odległości do 2 km. oraz liczne kompleksy sportowe. Obiekty, których używamy najczęściej, czyli sklepy spożywcze lub punkty odbioru paczek to 10-minutowy spacer. Do centrum Warszawy, z kolei, dojedziemy autem w 23 minuty.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Manufaktura Marki 2?

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Manufaktura Marki 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 547 metrów od inwestycji Manufaktura Marki 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słoneczna 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Manufaktura Marki 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Manufaktura Marki 2 znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Wesoła lokomotywa" w odległości 102 m, Przedszkole "Wesoła lokomotywa" w odległości 137 m, Przedszkole "Wesoła lokomotywa" w odległości 144 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Manufaktura Marki 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kardio-Med w odległości 853 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 870 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Manufaktura Marki 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 448 m znajduje się Topaz Express, w odległości 489 m znajduje się Żabka, w odległości 547 m znajduje się Sklep Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Manufaktura Marki 2 w odległości 38 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 69 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 18.06.2024
Data aktualizacji: 21.06.2024
Novisa Development Sp. z o.o. logo

Novisa Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Brzeziny 6, Białołęka

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023