Promenada Biała Łąka

3 zdjęcia

Promenada Biała Łąka
Promenada Biała Łąka
Promenada Biała Łąka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Promenada Biała Łąka dostępnych jest 61 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 61 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 63 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 399 829 do 546 853 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 9 200 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nasza inwestycja na Białołęce mieści się w programie Mieszkanie bez wkładu własnego. „Promenada Biała Łąka” to idealny przykład stonowanej, miejskiej architektury, dającej poczucie bezpieczeństwa i prywatności mieszkańcom. Wysoki standard inwestycji gwarantują najlepszej jakości materiały budowlane, wykończeniowe oraz funkcjonalne układy mieszkań.

Docelowo będzie to zespół 11 budynków o niskiej zabudowie we wschodniej części warszawskiej Białołęki. Nowoczesny projekt, wysoki standard i funkcjonalne rozwiązania w samym sercu terenów zielonych.

Budynki będą miały trzy kondygnacje nadziemne z dwiema klatkami schodowymi z wejściami na poziomie parteru, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie poziomy budynków łącznie z halą parkingową skomunikowane będą za pomocą przestronnych klatek schodowych oraz wind. Mieszkania na parterze będą miały dostęp do indywidualnych ogródków i tarasów . Doskonałym rozwiązaniem są również duże balkony, które zapewnią strefę prywatnego relaksu. Wysokiej jakości, widne okna zagwarantują słoneczne wnętrza oraz korespondować będą z jasną elewacją i prostym dachem. Planuje się również budowę parkingu naziemnego.

Dojścia do budynku i parkingu będą za pośrednictwem chodnika wzdłuż ulicy. Nasadzenia drzew i niskiej roślinności krzewów stworzą przyjemną, zieloną przestrzeń zachęcającą do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Inwestycja skomunikowana będzie za pośrednictwem projektowanej ulicy Konik Polny na odcinku między ul. Lewandów i Sieczną, która zapewni dogodny i łatwy dojazd do całego osiedla. W naszej ofercie posiadamy mieszkania o pożądanych metraż i układach. Dostępne będą lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe od 28m2 do 62m2. Funkcjonalne, przestronne i dobrze doświetlone mieszkania, to korzystna propozycja dla osób poszukujących nowego lokum na Białołęce. Przemyślane rozkłady spełniają potrzebny zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi, dając poczucie wygody i pełnego komfortu. To jedna z najlepszych ofert na warszawskim rynku nieruchomości, dostępna jest w atrakcyjnych wariantach cenowych, dzięki którym można pozwolić sobie na zakup znacznie większej inwestycji niż w przypadku pozostałych dzielnic stolicy.

Jeżeli szukasz komfortowego i przestronnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny, to osiedle „Promenada Biała Łąka” jest właśnie dla Ciebie. Postaw na nowoczesność i kameralność w otoczeniu zieleni i każdego dnia ciesz się spokojem.

Inwestycja Promenada Biała Łąka znajduje się na Grodzisku, ul. Konik Polny (11.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Promenada Biała Łąka w sprzedaży jest 61 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 63 metrów kwadratowych , w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Białołęka cieszy się coraz większą popularnością. Duże zainteresowanie tą częścią Warszawy przyczynia się do dynamicznego rozwój całej dzielnicy, dając zarówno bliskość natury, jak i udoskonalenia infrastruktury miejskiej. Rozwój sieci transportowej , handlu i usług jest tu doskonale widoczny. Wiele pięknych terenów zielonych nadaje inwestycji spokojnego charakteru willowego przedmieścia. Nie bez powodu Białołęka została okrzyknięta dzielnicą przyszłości.

Inwestycja powstaje przy zbiegu ulic Lewandów i Konik Polny. Jest oddalona o 15 km od centrum Warszawy . Obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, który zapewnia bezpośrednie połączenie autobusowe liniami: 132, 240, 256, 412 i sprawny dojazd do stacji metra. Dzięki trasie S8 możliwa jest świetna komunikacja z innymi częściami miasta.

Osiedle położone jest niedaleko CH Atrium Targówek i CH M1 Marki, które oferują bogaty wybór sklepów, restauracji, punktów usługowych, siłowni i obiektów sportowych. Kolejną zaletą jest bliskie sąsiedztwo wielu placówek edukacyjnych takich jak szkoła podstawowa i przedszkola. Inwestycja z dostępem do parków, rezerwatów i kompleksów leśnych.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Promenada Biała Łąka?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Promenada Biała Łąka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Promenada Biała Łąka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Lewandów II 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Promenada Biała Łąka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Promenada Biała Łąka znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Garden Kids w odległości 100 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 18 "TABALUGA" w odległości 150 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 26 "TABALUGA II" w odległości 150 m.

Data publikacji: 09.06.2022
Data aktualizacji: 15.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: