Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 199 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Unikat Apartamenty

5 zdjęć

Unikat Apartamenty
Unikat Apartamenty
Unikat Apartamenty
Unikat Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (85)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

W zielonej części dzielnicy Piecki-Migowo, przy Parku „Słoneczniki”, powstaje unikatowy projekt architektoniczny z widokiem na Zatokę. Jasne elewacje, duża liczba przeszkleń, baffle w kolorze naturalnego drewna oraz prywatne, przestronne tarasy, to tylko część walorów projektu.

Ulica Belgradzka. Unikatowy punkt widzenia.

Unikat Apartamenty to nowoczesna, ponadczasowa architektura w sąsiedztwie terenów zielonych przy ul. Belgradzkiej. To miejsce wygodne do życia zarówno dla singli, jak i dla rodzin z dziećmi. Projekt architektoniczny docenia także inwestorzy, którzy pragną korzystnie ulokować swój kapitał.

Prywatne, zielone tarasy, przestronne loggie i słoneczne balkony to przestrzeń, dzięki której zrelaksujesz się po długim dniu poza domem.

Ponadczasowa architektura budynków z jasnymi elewacjami i liczymy przeszkleniami oraz wykończeniem z naturalnych materiałów w połączeniu z widokiem na miasto i morze oraz zaprojektowaną zielenią czyni projekt unikatowym.

Unikat Apartamenty powstają w dwóch etapach. Pierwszy oferuje 85 apartamentów wykonanych w standardzie premium, wśród nich są te unikatowe – z widokiem na Zatokę czy panoramę miasta.

W ofercie znajduje się szeroki wybór metraży od 43,79 m² do 112,60 m². Prywatne, zielone tarasy o powierzchni od 32,88 m² do 93,12 m² oraz przestronne loggie i słoneczne balkony zapewnią dodatkową przestrzeń do wypoczynku po długim dniu poza domem. Reprezentacyjne części wspólne z eleganckim lobby podkreślą unikatowy charakter miejsca.

Inwestycja Unikat Apartamenty znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Belgradzka 114 (4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Rutkowski Development Sp. J.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Unikat Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rutkowski Development Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajduje się 85 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Unikat Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Unikat Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Unikat Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Belgradzka (n/ż).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Unikat Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Unikat Apartamenty znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 84 w odległości 210 m, Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Unikat Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Lidl, w odległości 460 m znajduje się Netto, w odległości 500 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Unikat Apartamenty w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2022
Data aktualizacji: 29.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Pieckach-Migowo

Oferty na Pieckach-Migowo

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: