Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Robyg Jagodno - Etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buforowa, oferowane bezpośrednio przez

Grupa ROBYG

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Buforowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 367 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Robyg Jagodno - Etap IIIRobyg Jagodno - Etap III

2 zdjęcia

Robyg Jagodno - Etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja żelbetowa i murowana

Konstrukcja budynku

balustrady metalowe

Stolarka okienna

PCV; nawiewniki dla kompensacji powietrza

Drzwi zewnętrzne

jednoskrzydłowe antywłamaniowe

Posadzka

szlichta cementowa; części wspólne: płytki gresowe lub inne

Ściany

tynk gipsowy, biały

Sufity

szpachlowane lub gipsowe tynki

Instalacje

instalacja elektryczna: tablica mieszkaniowa, wypusty oświetleniowe, łączniki oświetleniowe, gniazda elektryczne; instalacja wodno-kanalizacyjna: rury PEX-c i PCV; instalacja teletechniczna

Ogrzewanie

instalacja centralnego ogrzewania: grzejniki, ogrzewanie z sieci miejskiej

Wentylacja

kuchnia, łazienka, WC: mechaniczna

Wyposażenie łazienki

podłogi: szlichta cementowa; ściany: bez malowania sufity: szpachlowane lub tynk gipsowy, kolor biały

Wyposażenie kuchni

ściany: murowane lub żelbetowe, tynk gipsowy, kolor biały; podłogi: szlichta cementowa; sufit: szpachla lub tynk gipsowy, kolor biały

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 3000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł : Zakup obligatoryjny

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Jagodno to pierwsza inwestycja Grupy ROBYG we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowana w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: kameralne domy szeregowe i atrialne a także nowoczesne budynki wielorodzinne – dzięki czemu przestrzeń będzie sprzyjać budowaniu sąsiedzkich relacji.

W trzecim etapie projektu powstaną 82 lokale mieszkalne w budynku wielorodzinnym oraz tereny zielone. W budynku wielorodzinnym zaplanowano lokale o metrażach od 34,21 do 56,62 mkw.

Budowa rozpoczęła się w sierpniu br., a przewidywane zakończenie prac przypada na Q 2 2022.

W całej inwestycji powstanie ponad 900 mieszkań w zróżnicowanej zabudowie.

ROBYG jako jedyny deweloper we Wrocławiu wyposaża wszystkie mieszkania w system Smart - zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa ROBYG jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat.

ROBYG Jagodno to osiedle, które oferuje mieszkańcom wygodną przestrzeń do życia. Budynki odznaczają się niską energochłonnością dzięki oświetleniu LED oraz wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych. Na terenie osiedla znajdą się wszystkie udogodnienia potrzebne w lokalnej społeczności – park dla mieszkańców, przedszkole, zewnętrzny fitness, estetycznie zaprojektowane tereny zielone z małą architekturą oraz lokale usługowe. Dla większego komfortu rodzin w ramach inwestycji powstanie całoroczny klub malucha, z którego mieszkańcy będą mogli korzystać do zabaw z dziećmi i spotkań z innymi rodzicami. Na mieszkańców czeka też karta ROBYG Club dzięki której mają dostęp do szeregu zniżek i rabatów u Partnerów, co pozwala wygodnie i taniej urządzić nowe mieszkanie.

Inwestycja Robyg Jagodno - Etap III znajduje się na Wojszycach, ul. Buforowa (5.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Grupa ROBYG.

Inwestycja Robyg Jagodno - Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Robyg Jagodno - Etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 3000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Robyg Jagodno - Etap III?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Robyg Jagodno - Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 281 metrów od inwestycji Robyg Jagodno - Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagodzińska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Robyg Jagodno - Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Robyg Jagodno - Etap III znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Wojszycka Akademia Talentów w odległości 811 m, przedszkole w odległości 832 m, Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 865 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Robyg Jagodno - Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 139 m, VisMed w odległości 964 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Robyg Jagodno - Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 21 m znajduje się Żabka, w odległości 177 m znajduje się Żabka, w odległości 245 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Robyg Jagodno - Etap III w odległości 291 m znajduje się boisko / kort, w odległości 391 m znajduje się boisko / kort, w odległości 473 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.10.2020
Data aktualizacji: 11.04.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023