Cafe Południe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gerberowa, oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Gerberowa 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1022 oferty w najbliższej okolicy!

Cafe Południe

24 zdjęcia

Cafe Południe
Cafe Południe
Cafe Południe
Cafe Południe

Najbliższe inwestycje

 • Wojszyckie Alejki
  od: 7 500 zł/m2

  Wojszyckie Alejki

  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

  Mieszkanie Wojszyce, Krzyki, Wrocław
  ul. Gałczyńskiego 37
  6 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 45-92 m2
  • Mieszkań: 23
  • Pokoje: 2-4
 • Apartamenty Ołtaszyn

  Apartamenty Ołtaszyn

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław
  ul. Kustronia
  6.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 54-90 m2
  • Mieszkań: 52
  • Pokoje: 3-5
 • Kajdasza etap III
  od: 7 790 zł/m2

  Kajdasza etap III

  PROFIT Development

  Mieszkanie Jagodno, Krzyki, Wrocław
  ul. Kajdasza
  6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 38-97 m2
  • Mieszkań: 119
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Cafe Południe logo

CAFE POŁUDNIE TO OFERTA MIESZKAŃ NA WROCŁAWSKICH KRZYKACH. NOWOCZESNA I ELEGANCKA ARCHITEKTURA BUDYNKU Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI I KOMÓRKAMI LOKATORSKIMI.

Idealne do zamieszkania, spokojne, zaciszne miejsce wśród zieleni na południu Wrocławia, blisko centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.

Kawa nierozłącznie kojarzy się z przyjemnością. Aromatyczny poranek, spotkanie z przyjaciółmi czy w gronie rodziny to zawsze miłe chwile przy filiżance kawy. Czas wtedy zwalnia, a każdy może odnaleźć chwilę przyjemności i wytchnienia, moment na odpoczynek i oderwanie od codzienności. Kawa to także feria różnorodnych smaków i dodatków. Takie właśnie jest Cafe Południe – idealne do zamieszkania, spokojne, zaciszne miejsce wśród zieleni na południu Wrocławia, blisko centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Wśród oferowanych mieszkań każdy odnajdzie swój ulubiony smak, mogą Państwo wybrać z pośród dostępnych poniżej.

W celu poszerzenia informacji na temat Cafe Południe zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Wspólnie wybierzmy rodzaj i dodatki mieszkania np. komórki lokatorskie, czy miejsca parkingowe. Zapraszamy.

Inwestycja Cafe Południe znajduje się na Wojszycach, ul. Gerberowa 8 (5.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Republika Wnętrz - Grupa.

Inwestycja Cafe Południe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cafe Południe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Republika Wnętrz - Grupa przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie znajdują się na poziomie -1, powierzchnia od 3,00 do 10,48 m2. Cena 2000zł/m2. Nie ma obowiązku zakupu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (30): Komórki lokatorskie znajdują się na poziomie -1, powierzchnia od 3,00 do 10,48 m2. Cena 2000zł/m2. Nie ma obowiązku zakupu
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): Miejsca postojowe w garażu podziemnym o wymiarach 2,30 x5,00 m, cena miejsca 20 000 zł, nie ma obowiązku zakupu.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Otoczenie – w najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoła podstawowa, przedszkola, przychodnia, kościół, Biedronka, a pobliskie przystanki zapewniają dobre połączenia komunikacją miejską. Wojszyce to osiedle sąsiadujące z rozległymi terenami rekreacyjnymi, Parkiem Skowronim, Wrocławskim Parkiem Wodnym oraz Torami Wyścigów Konnych, które pozwolą intensywnie wykorzystać czas wolny, a pobliskie Centrum Handlowe Bielany to idealne miejsce na większe zakupy.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cafe Południe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cafe Południe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Cafe Południe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oboźna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cafe Południe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cafe Południe znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 6 w odległości 400 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa Nr 34 w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cafe Południe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cafe Południe w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.06.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: