Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zagaje

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Warszawska, oferowane bezpośrednio przez

Pomorskie Domy

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Warszawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1178 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ZagajeZagaje

14 zdjęć

Zagaje
Zagaje
Zagaje
Zagaje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zagaje logo

Zagaje to nasz nowy projekt mieszkaniowy, który zrealizowaliśmy dla Państwa w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, na rogu ulic Białostockiej i Warszawskiej. W czterokondygnacyjnym budynku powstały wygodne 2- i 3-pokojowe mieszkania o różnorodnych układach i powierzchniach (od 32 m2 do 66 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany jest piękny zielony ogród. Doskonale prezentują się także mieszkania na wyższych kondygnacjach, każde z nich ze słonecznym balkonem.

Dla większego komfortu mieszkańców, w budynku dostępne są praktyczne komórki lokatorskie (poziom: -1), a na każdą z kondygnacji można dostać się cichobieżną windą. Przygotowaliśmy także zewnętrzny parking z miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku Zagaje. Każdy może także korzystać z praktycznej rowerowni.

Cały teren osiedla jest odpowiednio oświetlony i starannie zagospodarowany - zadbaliśmy o istniejący drzewostan oraz, charakterystyczną dla tego miejsca, naturalną zieleń, podbijając jej urodę poprzez dodatkowe nasadzenia (w tym - ogrody deszczowe). Przygotowaliśmy tu także niewielki park, w którym mieszkańcy osiedla mogą spędzać wolne chwile.

Budynek ma zwartą, ale bardzo ciekawą architektonicznie bryłę. By podkreślić jej urodę, wybrane fragmenty elewacji pokryte zostały naturalnym drewnem. Ten szlachetny materiał wykorzystaliśmy także na klatce schodowej, by jeszcze silniej podkreślić ścisły związek naszej inwestycji z naturą. Podłogi na klatkach schodowych wyłożone zostały gustownym gresem, a ściany zdobią tafle luster i kolorowe postery z grafikami nawiązującymi do natury i zieleni - tak, by części wspólne budynku Zagaje cieszyły wszystkich jego mieszkańców.

Inwestycja Zagaje jest już gotowa do zamieszkania!

Inwestycja Zagaje znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Warszawska (4.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Pomorskie Domy.

Inwestycja Zagaje została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zagaje nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pomorskie Domy przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zagaje to inwestycja o doskonałej lokalizacji - powstaje w tętniącej życiem dzielnicy Gdańska, Ujeścisku, z bezpośrednim dostępem do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych. Zaledwie parę minut dzieli to miejsce od Alei Armii Krajowej, która spina ze sobą dzielnice Jasień oraz Chełm, łatwo dostać się stąd także do trójmiejskiej Obwodnicy - szybko doprowadzi do niej ulica Jabłoniowa, będąca przedłużeniem ulicy Warszawskiej. Warto także pamiętać o, biegnącej nieopodal, Alei V. Havla, która prowadzi do Łostowic oraz na gdańską Orunię. Przez każdą z tych ulic przebiegają liczne linie autobusowe, co zapewnia szybki dostęp do centrum Gdańska. A już wkrótce dzielnica zyska dodatkowy atut - nową linię tramwajową (Nowa Warszawska). Dzięki niej znacznie skróci się czas dojazdu z południowych dzielnic miasta do centrum.

Ale dobra komunikacja to nie wszystko, bo Ujeścisko jest dzielnicą w pełni wystarczalną, ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zagaje dostępne są szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, a także liczne pasaże handlowe, markety i punkty usługowe. Nie brak tu także terenów zielonych - w pobliżu ulicy Białostockiej dostępny jest m.in. Jar Wilanowska, największy zielony teren w tej części miasta. Na terenie dzielnicy dostępne są także mniejsze parki i skwery, siłownie miejskie, a także liczne ścieżki rowerowe.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zagaje?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zagaje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 227 metrów od inwestycji Zagaje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielecka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zagaje znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zagaje znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 495 m, szkoła w odległości 502 m, Morska Szkoła Podstawowa im.Aleksandra Doby w Gdańsku w odległości 512 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zagaje jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 296 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 402 m, Dental Expert w odległości 531 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zagaje składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 216 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 311 m znajduje się Gzella, w odległości 313 m znajduje się Raszczyk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zagaje w odległości 423 m znajduje się boisko / kort, w odległości 457 m znajduje się boisko / kort, w odległości 479 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.09.2021
Data aktualizacji: 09.03.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023