Urzeka

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Guderskiego, oferowane bezpośrednio przez

DOMESTA Sp. z o.o.

Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego

Ceny od: 8 729 zł/m2
UrzekaUrzeka

7 zdjęć

Urzeka
Urzeka
Urzeka
Urzeka
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

50 - 77/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 986 m

Przystanek Autobusowy - 262 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 15 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 21 obiektów sportowych, 49 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 1,5-3m2 Komórki lokatorskie w cenie 8 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : cena: 28 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne w cenie 15 000 zł : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 50 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 729 do 10 069 zł

Opis płatności:

harmonogram płatności dostępny w biurze sprzedaży

Warunki rezerwacji:

informacje dostępne w biurze sprzedaży

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Urzeka logo

Inwestycja Urzeka jest połączeniem życia wśród natury z bliskością pełnej infrastruktury miejskiej. Zielone otoczenie osiedla gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój oraz możliwość spędzania wolnego czasu na obcowaniu z naturą. W ramach pierwszego przedsięwzięcia osiedla powstanie pięć czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 245 mieszkań z balkonami lub prywatnymi ogródkami, a także 7 lokali usługowych. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca parkingowe.

Architektura budynków odznacza się prostą formą i rytmicznymi podziałami elewacji, nawiązuje do modernizmu. Elegancki charakter podkreślają narożniki kwartałów, których szczyty wykończone zostały ceglaną okładziną. Oprócz bieli, tynku i cegły, integralnym elementem kompozycji jest roślinność, która występuje w postaci zielonych dachów oraz pnączy na elewacjach.

Oprócz naturalnego placu zabaw od strony lasu i doliny Potoku Oruńskiego, najmłodsi mieszkańcy inwestycji będą mogli spędzać czas na funkcjonalnym placu zabaw ze zjeżdżalnią. Niezapomnianą zabawę zagwarantują m.in. tyrolka, "małpi gaj" oraz możliwość wspinaczki linowej. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z wielofunkcyjnego boiska sportowego zlokalizowanego na terenie osiedla.

Inwestycja Urzeka znajduje się na Jasieniu, ul. Guderskiego (6.6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez DOMESTA Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Urzeka w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 50 do 77 metrów kwadratowych , w cenie od 8 729 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców DOMESTA Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne w cenie 15 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 1,5-3m2.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Urzeka zlokalizowana jest w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy rondzie im. 77 Pułku AK w Gdańsku, u zbiegu ulic Guderskiego i Czermińskiego. Inwestycja otoczona jest lasem oraz doliną Potoku Oruńskiego. W pobliżu osiedla znajdują się zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I oraz Świętokrzyska II oraz ścieżki rowerowe. W okolicy osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych, zarówno w bezpośrednim sąsiedztwie jak i w pobliżu osiedla. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, Urzeka jest świetnie skomunikowana z centrum Gdańska oraz innymi dzielnicami miasta. Obok inwestycji planowana jest budowa ulicy Nowa Turzycowa, która umożliwi mieszkańcom inwestycji szybszy dojazd do ulicy Jabłoniowej i wielu ważnych punktów miasta.

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Urzeka?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Urzeka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 262 metrów od inwestycji Urzeka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czermińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Urzeka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Urzeka znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kotek Mamrotek w odległości 723 m, przedszkole w odległości 725 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 744 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Urzeka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 631 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Urzeka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się Aldi, w odległości 299 m znajduje się Lidl, w odległości 362 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Urzeka w odległości 302 m znajduje się Tiger Gym, w odległości 522 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 595 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.06.2022
Data aktualizacji: 18.04.2024
Urzeka logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Guderskiego/ Czermińskiego przy rondzie im. 77 Pułku Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: