Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

#NaSwoim

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ptasia, oferowane bezpośrednio przez

DOMESTA Sp. z o.o.

Gdańsk, Chełm, ul. Ptasia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

#NaSwoim#NaSwoim

6 zdjęć

#NaSwoim
#NaSwoim
#NaSwoim
#NaSwoim

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (19): zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc) w cenie 15 000 zł : zakup nieobowiązkowy
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) w cenie 32 000 zł : zakup nieobowiązkowy

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

#NaSwoim logo

#NaSwoim to kameralne osiedle usytuowane w spokojnej okolicy, oferujące funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe. Okoliczne bogate zaplecze usługowe, łatwy dostęp do placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej znacząco wpływają na wysoki komfort życia w mieście. Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych zapewnia atrakcyjne warunki do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Na inwestycję składa się jeden budynek, w którym zlokalizowano 72 komfortowe mieszkania. Mieszkaniom towarzyszą: zielone ogródki oraz balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie również zamknięte pomieszczenie na rowery w hali garażowej. Na terenie osiedla powstanie zewnętrzna strefa rekreacji z urządzeniami siłowni plenerowej, ścieżkami i ławkami.

Powierzchnia mieszkań: od 42 m2 do 69 m2.

Termin rozpoczęcia odbiorów mieszkań: 19.06.2023 r.

Inwestycja #NaSwoim znajduje się w Chełmie, ul. Ptasia (2.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez DOMESTA Sp. z o.o.

Inwestycja #NaSwoim została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji #NaSwoim nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOMESTA Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc) w cenie 15 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) w cenie 32 000 zł

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Bliskość centrum Gdańska, terenów zielonych i znakomite zaplecze handlowo usługowe to najważniejsze atuty lokalizacji inwestycji.

W pobliżu inwestycji wszystko znajduje się pod ręką! Najbliższy sklep spożywczy, przychodnia, galeria handlowa czy przedszkole znajdują się w odległości kilkuminutowego spaceru. Samochodem z łatwością dostaniemy się do centrum miasta, galerii Forum czy najbliższej stacji kolei SKM.

Szybki i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej zapewniają okoliczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Natomiast pobliski Jar Wilanowski stwarza idealne warunki do uprawiania sportu, zabawy i relaksu na łonie natury.

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji #NaSwoim?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji #NaSwoim mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 228 metrów od inwestycji #NaSwoim znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chełm - Więckowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji #NaSwoim znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji #NaSwoim znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Dobry Port" w odległości 434 m, przedszkole w odległości 467 m, szkoła w odległości 602 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji #NaSwoim jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 334 m, Dentysta Gdańsk Chełm - Anna Pawłowska w odległości 398 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 628 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji #NaSwoim składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 201 m znajduje się Żabka, w odległości 418 m znajduje się Kaufland, w odległości 482 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji #NaSwoim w odległości 445 m znajduje się boisko / kort, w odległości 448 m znajduje się boisko / kort, w odległości 449 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.11.2021
Data aktualizacji: 26.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023