Atol

Mieszkania na sprzedaż ul. Wilcza, oferowane bezpośrednio przez Platforma Mieszkaniowa

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wilcza 1
Atol

5 zdjęć

Atol
Atol
Atol
Atol

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Atol dostępnych jest 10 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Atol logo

Atol to wysoce funkcjonalny i nowoczesny budynek wkomponowany w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego w Gdańsku czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego sprawia, że Atol jest wyjątkowy dla wrażliwych.

Inwestycja Atol znajduje się w Śródmieściu, ul. Wilcza 1 (0.9 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Atol została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atol w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 56 do 82 metrów kwadratowych, w cenie od 9 863 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 62 m2 w cenie od 711 711 zł (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 56 do 60 m2 w cenie od 621 656 zł (6 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni 82 m2 w cenie od 810 541 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich Sprzedawane razem z miejscami postojowymi - nie ma możliwości wykupienia ich osobno, cena zależna od m.p., (ok 38 tys łącznie).

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (8): Sprzedawane razem z miejscami postojowymi - nie ma możliwości wykupienia ich osobno, cena zależna od m.p., (ok 38 tys łącznie).
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Miejsce garażowe: 29 900 zł (pojedyncze) - 44 850 zł (rodzinne).
Udogodnienia:
monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 56 do 82 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańscy patrioci i miłośnicy turystyki docenią lokalizację wśród lokalnych perełek – do symbolu Gdańska, Fontanny Neptuna, jest zaledwie 650 metrów. Dla wszystkich istotna jest jednak doskonała dostępność komunikacji.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atol mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Atol znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Wojewódzki / Marszałkowski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atol znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 67 w odległości 200 m, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "COSINUS PLUS" w Gdańsku w odległości 200 m, POZYTYWKA Przedszkole Pozytywnych Inicjatyw przy Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atol jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Eter-Med w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atol składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Merkus, w odległości 370 m znajduje się Freshmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atol w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.02.2020
Data aktualizacji: 22.06.2021
Atol logo

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Śniadeckich 17 00-654 Warszawa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: