Szafirowa Aleja

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ORCO Property Group

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Szafirowa Aleja zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

442 mieszkania na Grodzisku
Flora

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Głębocka

(10,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Flora znajduje się na Grodzisku, ul. Głębocka (10,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ASBUD Group. Inwestycja Flora jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 31 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Osiedle Duet

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Podwójna

(10 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Osiedle Duet znajduje się na Grodzisku, ul. Podwójna (10 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wardom. Inwestycja Osiedle Duet jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Skarbka Skwer

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór 138

(10,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Skarbka Skwer znajduje się na Grodzisku, ul. Skarbka z Gór 138 (10,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skarbka Skwer. Inwestycja Skarbka Skwer jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 152 lokale mieszkalne o powierzchniach od 27 do 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Skarbka Skwer znajduje się 146 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Szafirowa Aleja na ul. Skarbka z Gór to nowoczesny kompleks 13 domów mieszkalnych o zabudowie w charakterze willowym. Osiedle położone jest w cichej okolicy na terenie Białołęki.

Szafirowa Aleja przy ulicy Skarbka z Gór – to kameralne osiedle 13 domów mieszkalnych o zabudowie w charakterze willowym, położone w cichej i bezpiecznej okolicy na terenie Białołęki. Kompleks zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i spacerowych z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura oparta na harmonijnej i niskiej trzypiętrowej zabudowie. Atutem osiedla jest optymalne zagospodarowanie terenów zielonych z wykorzystaniem ogrodów, oczek wodnych i przestrzeni rekreacyjnych. Ponadto, na osiedlu znajduje się grill i plac zabaw.

Budynki wyposażone są w:

garaże podziemne

windy

piwnice

balkony i tarasy

ogrody dla mieszkań na parterze

domofony

telewizję kablową

podłączenie telefoniczne i internetowe

Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców gwarantuje ogrodzenie inwestycji oraz całodobowa ochrona.

W dniach 12, 13 listopada biuro sprzedaży Orco będzie nieczynne, za utrudnienia przepraszamy.

Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Inwestycja Szafirowa Aleja znajduje się na Grodzisku, ul. Skarbka z Gór (10,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ORCO Property Group.

Inwestycja Szafirowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Szafirowa Aleja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ORCO Property Group nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2008 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Szafirowa Aleja

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 50 metrów od inwestycji Szafirowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: OS.DERBY III 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Szafirowa Aleja znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Wyspa Skarbów Warszawa w odległości 450 m, Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" w odległości 450 m, Akademia Opieki I Rozwoju Kangurek Małgorzata Falkowska w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Vita-Dental, w odległości 800 m GREEN MEDICA Rodzinne Centrum Medyczne, w odległości 1 300 m Neo Vision Orthodontic S. C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Uryniuk-pres Pizzeria Da Vinci .pl w odległości 150 m, Urząd Pocztowy Warszawa 148 w odległości 250 m, Kawiarnia LAGUNA S.c. Sławomir Głowiński, Dariusz Wizowski w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:10

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

ORCO Property Group

ORCO Property Group

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży

Wiadomości powiązane z ORCO Property Group

Znajdziemy dla Ciebie