Malczewskiego 89

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Malczewskiego 89, oferowane bezpośrednio przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, Siedlce, ul. Malczewskiego 89

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 143 oferty w najbliższej okolicy!

Malczewskiego 89

3 zdjęcia

Malczewskiego 89
Malczewskiego 89
Malczewskiego 89

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Perspektywa

  Osiedle Perspektywa

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Siedlce, Gdańsk
  ul. Powstańców Warszawskich
  1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 31-102 m2
  • Mieszkań: 143
  • Pokoje: 1-4
 • #NaSwoim
  od: 8 964 zł/m2

  #NaSwoim

  DOMESTA Sp. z o.o.

  Mieszkanie Chełm I Gdańsk Południe, Gdańsk
  ul. Ptasia
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 44-70 m2
  • Mieszkań: 34
  • Pokoje: 2-3
 • Via Flora
  od: 9 300 zł/m2

  Via Flora

  Develia

  Mieszkanie Chełm I Gdańsk Południe, Gdańsk
  ul. Ptasia
  3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 32-89 m2
  • Mieszkań: 125
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

W Gdańsku przy ulicy Jacka Malczewskiego 89 powstaje nowoczesny budynek położony zaledwie jeden kilometr od ścisłego centrum Gdańska.

Budujemy dla Państwa 32 mieszkania o powierzchniach od 29 do 58 m kw. (mieszkania dwu i trzypokojowe, w tym mieszkania dwupokojowe z oddzielną kuchnią), w cenie od 194 000 zł brutto. Budynek posiada halę garażową oraz komórki lokatorskie bezpośrednio za miejscami postojowymi. Będzie również ogrodzony i monitorowany 24 godziny na dobę.

Inwestycja Malczewskiego 89 znajduje się na Siedlcach, ul. Malczewskiego 89 (1.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Malczewskiego 89 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Malczewskiego 89 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

tradycyjna udoskonalona, częściowo uprzemysłowiona, stropy pełne płytowe typu Filigran oraz monolityczne żelbetowe. Dach stromy o konstrukcji drewnianej, kryty blachą powlekaną

Stolarka okienna

Jednoramowa systemowa z profili PCW, wypełnione szkłem w pakietach dwuszybowych, oraz szkłem bezpiecznym o podwyższonej wytrzymałości w dolnych kwaterach portfenetrów, od wewnątrz w kolorze białym, okucia obwiedniowe, systemowe nawiewniki higrosterowane, współczynnik przenikania ciepła Umax = 1,3 W/(m2 K) W drzwiach i oknach balkonowych na parterze okucia antywyważeniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania - drzwi płytowe wzmocnione antywłamaniowe w okleinie drewnianej.

Posadzka

Wykończenie posadzek - podłoże, zaprawa cementowa wzmocniona mikrozbrojeniem syntetycznym.

Ściany

Wykończenie ścian zewnętrznych - ocieplenie styropianem metodą lekką-mokrą, tynk cienkowarstwowy lub okładzina ceramiczna z płytek klinkierowych. Wykończenie ścian wewnętrznych - tynk gipsowy bez malowania.

Sufity

Wykończenie sufitów - szpachlowane, bez malowania.

Parapety wewnętrzne

płyty postforming wykończone laminatem w kolorze białym

Instalacje

Instalacja centralnego ogrzewania - grzejniki płytowe stalowe malowane proszkowo z zaworami i głowicami termostatycznymi, w łazience grzejniki rurkowe. Ogrzewanie i ciepła woda: z węzła cieplnego w budynku z istniejącej sieci GPEC Liczniki energii cieplnej dla każdego mieszkania. Instalacja wodno-kanalizacyjna w pomieszczeniach sanitarnych oraz w kuchni podejścia do urządzeń zgodnie z projektem. Przyłącze wody zimnej i odpływ do kanalizacji do pralki łazience. Przyłącze wody zimnej i odpływ do kanalizacji do zmywarki w kuchni. Brak armatury sanitarnej i białego montażu. Odprowadzenia kanalizacyjne od przyborów do pionów kanalizacyjnych montowane są na ścianie. Liczniki wody ciepłej i zimnej dla każdego mieszkania. Instalacja elektryczna trójfazowa - zgodnie z normą, bez opraw oświetleniowych, wykonane podejście pod kuchenkę elektryczną. Instalacja telewizyjna, telefoniczna i domofonowa - wykonanie okablowania, gniazd, aparat domofonowy w pokoju, możliwość montażu wideodomofonu.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja. W odległości 200 m znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. Bezpośrednie sąsiedztwo ulicy Kartuskiej to gwarancja szybkiego dojazdu zarówno do centrum jak i do Obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu usytuowane są budynki użyteczności publicznej, między innymi przedszkola, szkoły: podstawowa i liceum, szpital, Urząd Miejski, oraz sklepy i punkty usługowe.

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Malczewskiego 89?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malczewskiego 89 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Malczewskiego 89 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zakopiańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Malczewskiego 89 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Malczewskiego 89 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Ks. Grzegorza Piramowicza w odległości 100 m, Gdańska Szkoła Podstawowa Lingwista im. Hymnu Narodowego w odległości 110 m, Szkoła Policealna Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w odległości 110 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Malczewskiego 89 w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.02.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: