Kwartał Kamienic

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInpro S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 669 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aura 40(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa (0.9 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 9 853/m2
  Aura 40
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 105
  Powierzchnia: 21 - 74 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Mill-Yon Sp. z o.o.
 • Bastion Wałowa(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa (0.8 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 10 399 brutto/m2
  Bastion Wałowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 26 - 42 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Nadmotławie Estate(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Sienna Grobla (1.4 km od centrum Gdańska)
  Nadmotławie Estate
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 28 - 52 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Robyg Grupa Deweloperska

Opis Inwestycji

Kwartał Kamienic to inwestycja mieszkaniowo-usługowa umieszczona w Śródmieściu Gdańska na kwartale ulic: Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Uroku dodaje jej położenie. Usytuowana jest naprzeciwko kościoła św. Jana, a w jej sąsiedztwie znajduje się zabytkowy Żuraw oraz Bazylika Mariacka. Powierzchnia mieszkań wynosi od 37 metrów kwadratowych do 95 metrów kwadratowych. Inwestycja już została oddana do użytku. Każde mieszkanie posiada w standardzie drzwi antywłamaniowe, panele podłogowe, glazurę i terakotę w łazience, biały montaż, drzwi wewnętrzne oraz gres na balkonach i loggiach. Dodatkowo w standardzie budynku znajdziemy udogodnienia dla nielubiących siedzieć bezczynnie: sauna, siłownia, fitness, bilard, a dla zmęczonych sale wypoczynkową. Dla zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa inwestycja posiada ochronę oraz monitoring. Dla poszukujących relaksu jest wewnętrzne patio z niesamowitą fontanną.

Inwestycja Kwartał Kamienic znajduje się w Śródmieściu, ul. Tandeta 1 (0.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Inpro S.A..

Inwestycja Kwartał Kamienic została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 206 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kwartał Kamienic pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inpro S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 206 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Kwartał Kamienic

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwartał Kamienic mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kwartał Kamienic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żuraw.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwartał Kamienic znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 32 w odległości 20 m, Szkoła Podstawowa Nr 50 w Gdańsku w odległości 140 m, AKADEMIA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO PLACÓWKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwartał Kamienic składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 140 m znajduje się odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwartał Kamienic w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie