Blue by Hanza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Budapesztańska, oferowane bezpośrednio przez

Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Budapesztańska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 397 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Blue by HanzaBlue by Hanza

7 zdjęć

Blue by Hanza
Blue by Hanza
Blue by Hanza
Blue by Hanza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Powierzchnia: 2,16 m2. Zakup komórki obligatoryjny Komórki lokatorskie w cenie 7 560 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Blue by Hanza logo

Apartamentowiec Blue by Hanza powstaje w samym sercu górującej nad Wrzeszczem dzielnicy Piecki-Migowo. Otoczony dojrzałą, miejską zielenią budynek skrywa 58 wyjątkowych apartamentów – funkcjonalnych, dobrze nasłonecznionych i zaprojektowanych z myślą o długoletnim mieszkaniu. W ofercie znalazły się lokale o powierzchniach od 34 do 103 metrów kwadratowych o różnych rozkładach, z przestronnymi balkonami, tarasami lub ogródkami przydomowymi.

Motywem przewodnim inwestycji jest błękit, kolor naturalnie łączony ze spokojem, wolnością i bezpieczeństwem. To właśnie tym wartościom zadedykowany został projekt budynku Blue by Hanza. Z pozoru prosta bryła apartamentowca kryje komfortową i nowoczesną przestrzeń życiową, która w każdym calu hołduje poczuciu niezależności.

Błękit to również barwa spokojnego nieba rozpostartego nad wiecznie zmieniającym się Gdańskiem. Taki widok będzie dostępny dla mieszkańców budynku z tarasu wypoczynkowego znajdującego się na jego dachu.

Przestrzeń, w której naprawdę odetchniesz

Duże metraże, przemyślane rozkłady, możliwie najlepsze nasłonecznienie i bardzo przestronne balkony (nawet do 15 m2) - przy projektowaniu apartamentowca Blue by Hanza postawiliśmy na podkreślanie poczucia przestrzeni. Ważnym elementem tej koncepcji będzie jedyny w okolicy taras wypoczynkowy na dachu. Mieszkańcy otrzymają ponad 90 m² dodatkowej powierzchni na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, organizację kina letniego czy zdalną pracę na powietrzu. Zaplanowaliśmy także osobne pomieszczenie na wózki i rowery dostępne z poziomu parteru.

Udogodnienia, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie

Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa zaplanowaliśmy pełny monitoring garażu podziemnego, holu komórek lokatorskich oraz strefy wejściowej do budynku. W samych apartamentach znajdą się natomiast nowoczesne wideodomofony oraz pakiet inteligentnego domu, który pozwoli mieszkańcom na zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi, a także na monitorowanie otwarcia drzwi lub okien. Budynek będzie wyposażony także w elektroniczny system dostępu umożliwiający otwieranie drzwi w częściach wspólnych bez użycia klucza.

Wielkomiejski styl i butikowy charakter

Blue to apartamentowiec bez kompromisów. Za pozornie prostą, dopasowaną do modernistycznego otoczenia fasadą kryją się nowoczesne, stylowe wnętrza, zaprojektowane w oparciu o wysokiej jakości materiały i sprzęty od znanych producentów z całej Europy. Budynek będzie obsługiwany przez dwie szybkie, cichobieżne windy, w tym jedną o ponadstandardowej wielkości.

Inwestycja Blue by Hanza znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Budapesztańska 5 (4.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Inwestycja Blue by Hanza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Blue by Hanza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Powierzchnia: 2,16 m2. Zakup komórki obligatoryjny.

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Blue by Hanza?

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Blue by Hanza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1281 metrów od inwestycji Blue by Hanza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Brętowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Blue by Hanza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Blue by Hanza znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 84 w odległości 123 m, TE Vizja w odległości 377 m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 527 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Blue by Hanza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Eurodent w odległości 344 m, Twoi Dentyści Polakowscy w odległości 430 m, Debestim w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Blue by Hanza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 136 m znajduje się Żabka, w odległości 188 m znajduje się Czernis, w odległości 199 m znajduje się Zieleniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Blue by Hanza w odległości 143 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 205 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.03.2021
Data aktualizacji: 15.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: