Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. logo

Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Starogardzka 67/1
O nas
Oferta
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

HANZA Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. jest firmą deweloperską działającą na trójmiejskim rynku nieruchomości od 2001 roku.

Specjalizujemy się w budowie kameralnych inwestycji wielorodzinnych o podwyższonym standardzie oraz mieszkań i domów jednorodzinnych.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Badania rynkowe przeprowadzone przez instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC pokazały, iż HANZA znajduje się w grupie pięciu najbardziej rozpoznawalnych marek deweloperów w Trójmieście.

Do najbardziej znanych i udanych realizacji HANZY należą m.in.: Willa Hanza w Sopocie, Willa Nadmorska i Dom Z Widokiem Na Morze w Gdyni, Kamieniczki Akademickie, Kamienice Nad Strzyżą, osiedle Platynowa, osiedle 3 KOLORY oraz osiedle Cztery Pory Roku w Gdańsku.

O naszej rzetelności świadczą wyniki analiz marketingowych: blisko 80% mieszkań i domów kupują od HANZY Klienci zachęceni pozytywną opinią rodziny, przyjaciół i znajomych. Dziękujemy za zaufanie!

Posiadamy w sprzedaży 5 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Flora by Hanza (Etap C)
  gotowe
  Flora by Hanza to nowe osiedle, które powstaje przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku Południe. W tym wyjątkowym projekcie postanowiliśmy nawiązać do naturalnego piękna zielonego południa Gdańska i poprzez nowoczesne rozwiązania architektoniczne, stworzyć dla Państwa przytulną, bezpieczną i kameralną przestrzeń, do której aż chce się wracać po długim dniu. W ofercie drugiego etapu (budynek C)

  Flora by Hanza (Etap C)

  od 7 700 zł/m2
  ul. Niepołomicka 48 , Orunia Górna - Gdańsk Południe, Gdańsk(5.8 km od centrum)
  Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
 • Blue by Hanza
  gotowe
  Apartamentowiec Blue by Hanza powstaje w samym sercu górującej nad Wrzeszczem dzielnicy Piecki-Migowo. Otoczony dojrzałą, miejską zielenią budynek skrywa 58 wyjątkowych apartamentów – funkcjonalnych, dobrze nasłonecznionych i zaprojektowanych z myślą o długoletnim mieszkaniu. W ofercie znalazły się lokale o powierzchniach od 34 do 103 metrów kwadratowych o różnych rozkładach, z przestronnymi

  Blue by Hanza

  od 10 500 zł/m2
  ul. Budapesztańska 5 , Piecki-Migowo, Gdańsk(4.3 km od centrum)
  Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. logo
Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Gdańsk, ul. Starogardzka 67/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: