Osiedle Miłe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętokrzyska, oferowane bezpośrednio przez

Ekolan S.A.

Gdańsk, Chełm, ul. Świętokrzyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle MiłeOsiedle Miłe

8 zdjęć

Osiedle Miłe
Osiedle Miłe
Osiedle Miłe
Osiedle Miłe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 200 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Osiedle Miłe to kompleks domów i budynków wielorodzinnych, które swoją prostą i czystą formą wkomponowują się w naturalny zielony krajobraz Łostowic.Architektura – Osiedle Miłe Mieszkania to dziesięć 3-piętrowych budynków wielorodzinnych (1- i 2-klatkowych). Ich duże witrynowe okna dostarczą wnętrzu dużą ilość światła i zapewnią piękny widok na jezioro.Bezpieczeństwo i wygoda – Osiedle Miłe Mieszkania będzie w całości ogrodzone. Parkingi usytuowane poza centralną częścią osiedla zwiększą komfort i bezpieczeństwo mieszkańców i ich rodzin.Zieleń – otoczenie osiedla zostanie zagospodarowane z zachowaniem naturalnego krajobrazu charakterystycznego dla terenów położonych nad jeziorem. Do aranżacji osiedlowej zieleni zostaną wykorzystane m.in. trawy ozdobne, wierzby, brzozy i jabłonie.Komunikacja – Osiedle Miłe położone jest na gdańskich Łostowicach, przy ulicy Świętokrzyskiej. Z Osiedla Miłego do centrum Gdańska jest 6,5 km, a odległość do Obwodnicy Trójmiasta wynosi 1,5 km. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.Infrastruktura – w promieniu 2 km do dyspozycji mieszkańców są osiedlowe sklepy spożywcze, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także banki i poczta. Ponadto w pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum oraz szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska i kościół.Tereny rekreacyjne – otoczenie Osiedla Miłego z dwoma jeziorami i łąkami stanowi atrakcyjne miejsce do spacerów i spędzania wolnego czasu.

Termin realizacji:  budynek 42 – IV kw. 2011 r.                            budynek 51 – II kw. 2012 r.

Inwestycja Osiedle Miłe znajduje się w Chełmie, ul. Świętokrzyska została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Osiedle Miłe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Miłe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Miłe?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Miłe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 496 metrów od inwestycji Osiedle Miłe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Miłe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Miłe znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Gdański Instytut Historii Sztuki Instytut Archeologii i Etnologii w odległości 160 m, Akademia Sztuk Pięknych w odległości 197 m, przedszkole w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Miłe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dioptrial w odległości 186 m, Medicover w odległości 231 m, Dermatologia w odległości 258 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Miłe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 178 m znajduje się Mielnik, w odległości 180 m znajduje się el.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Miłe w odległości 337 m znajduje się boisko / kort, w odległości 562 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 571 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.09.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: