Nowe Południe bud. 3

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Starogardzka, oferowane bezpośrednio przez

DOMESTA Sp. z o.o.

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Starogardzka

Nowe Południe bud. 3Nowe Południe bud. 3

4 zdjęcia

Nowe Południe bud. 3
Nowe Południe bud. 3
Nowe Południe bud. 3
Nowe Południe bud. 3
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

35 - 67/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

6

Budynki

10

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Lipce - 1946 m

Przystanek Tramwajowy - 2669 m

Przystanek Autobusowy - 172 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 2 sklepy, 4 obiekty sportowe, 15 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 67 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe Południe to nowoczesne osiedle powstające przy ulicy Starogardzkiej w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe. Jego położenie gwarantuje szybki dostęp do centrum Gdańska oraz obwodnicy Trójmiasta, najważniejszej ekspresowej drogi tego regionu. To miejsce, w którym wszystko co niezbędne znajdziesz w zasięgu przyjemnego spaceru: zarówno wyjątkową zieloną przestrzeń jak i dostęp do usług. Przy inwestycji znajdują się drogi rowerowe, które umożliwią Twojemu dziecku w bezpieczny sposób dotrzeć do szkoły, a Tobie znaleźć wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Architektura budynków, odznaczająca się prostą formą, rytmicznymi podziałami elewacji oraz narożnymi loggiami, nawiązuje do modernizmu. Budynki zostały podzielone na szare i białe bryły, a detalem spajającym wszystkie elementy jest okładzina ceglana. Na osiedlu Nowe Południe przestrzeń i natura idą w parze z doskonałą architekturą.

Skrupulatnie zaprojektowana przestrzeń naturalnych terenów rekreacyjnych tworzy idealną strefę odpoczynku i zabaw pośród bogactwa roślin, krzewów i drzew. Wyłączenie ruchu samochodowego ze strefy mieszkalnej pozwoliło stworzyć miejsce bezpieczne oraz pozbawione spalin i uciążliwego hałasu. Umieszczenie miejsc postojowych w garażach podziemnych wpłynęło na powiększenie powierzchni osiedlowych dziedzińców. Wypełnienie ich różnorodną zielenią przyczyni się do stworzenia estetycznej przestrzeni sprzyjającej dobremu samopoczuciu.

Na terenie Nowego Południa znajdzie się ponad 500 drzew, a projekt osiedla zakłada ścisłą integrację z naturą. Dobór roślin podyktowany był uwydatnieniem różnorodności poszczególnych przestrzeni dziedzińców, podkreśleniem piękna przyrody i wykreowaniem harmonijnej całości. Alejki, pagórki oraz sposób formowania nasadzeń nawiązuje do naturalnego położenia terenu. Nowe Południe to enklawa zieleni mająca znaczenie zarówno dla naszego komfortu jak i zdrowia.

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy wyjątkowy plac zabaw z oryginalną zabawką wodną. Inspiruje ona do eksperymentowania i zabawy z naturalnymi materiałami. W pobliżu znajdzie się również kopuła wspinaczkowa. Dzieci o różnych umiejętnościach będą mogły "zdobywać szczyty", każde na swój sposób. Możliwość huśtania się, wspinaczki po sieci i skakania po linach pozytywnie wpłynie na rozwój motoryki, równowagi i koordynacji ruchowej. Na terenie osiedla zaprojektowano też przestrzeń do zabawy zawierającą najbardziej popularne i lubiane elementy placu zabaw. Wszystko po to, by czas spędzony z przyjaciółmi na świeżym powietrzu był jak najpiękniejszy.

Inwestycja Nowe Południe bud. 3 znajduje się Oruni Górnej - Gdańsk Południe, ul. Starogardzka (6.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez DOMESTA Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Południe bud. 3 w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 67 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców DOMESTA Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Południe bud. 3?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Południe bud. 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1946 metrów od inwestycji Nowe Południe bud. 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Lipce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Południe bud. 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Południe bud. 3 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borkowie w odległości 585 m, przedszkole w odległości 616 m, szkoła w odległości 657 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Południe bud. 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 157 m znajduje się Lidl, w odległości 653 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Południe bud. 3 w odległości 594 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 668 m znajduje się boisko / kort, w odległości 717 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.10.2023
Data aktualizacji: 16.04.2024
DOMESTA Sp. z o.o. logo

DOMESTA Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Leszczynowej 59, 80-175 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: