Andromeda

Mieszkania na sprzedaż ul. Raciborskiego, oferowane bezpośrednio przez Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

gdański, Rotmanka, ul. Raciborskiego
Ceny od: 7 900 zł brutto/m2
Andromeda

8 zdjęć

Andromeda
Andromeda
Andromeda
Andromeda

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Andromeda dostępnych jest 41 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Andromeda logo

W zacisznym, otoczonym zielonymi terenami, zakątku powstaje kameralne osiedle Andromeda. Inwestycja znajduje się na skrzyżowaniu ulic Raciborskiego oraz Gerberowej w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po wykończenie – jest połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania. Szczególnie istotna jest ostatnia wymieniona cecha — osiedle powstaje z myślą o potrzebach i wygodzie jego przyszłych mieszkańców. Andromeda to idealny wybór dla osób lubiących zarówno beztroski wypoczynek w otoczeniu przyrody, jak i aktywne spędzanie czasu, a także ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Inspiracją do stworzenia odpowiedniej nazwy osiedla jest bliska możliwość obcowania z rozgwieżdżonym niebem i naturą. Andromeda to wyrazisty gwiazdozbiór nieba północnego, który można zaobserwować w Polsce od od lata do zimy. Prawdziwą przyjemnością będą weekendowe spacery w lesie oraz rodzinne sesje plenerowe na okolicznym polu lawendowym.

Osiedle Andromeda zostało zaplanowane z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach klientów. W inwestycji powstanie 7 budynków. W sprzedaży znajduje się 5 budynków (B1, B2, B3,B4,B5). Znajdzie się w nich 119 lokali – od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania – których powierzchnia użytkowa wynosić będzie między 30 a 77 m². Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, automatycznie regulowaną wentylację mechaniczną, miejsce postojowe nadziemne i podziemne, a także komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się w roli schowka na narzędzia, sprzęty sportowe i inne przedmioty. Dodatkowym atutem będą place zabaw, które zapewnią mnóstwo frajdy najmłodszym mieszkańcom.

Budynki zaprojektowano z dbałością o detale i najwyższą jakość wykończenia. Biała elewacja idealnie komponuje się z okładziną ceglaną i otaczającą osiedle zielenią. Efektownie prezentują się również balkony z balustradami wypełnionymi szkłem.

Projekty mieszkań charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Otwarta strefa dzienna, w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym, została wyraźnie oddzielona od części sypialnianej. Liczne przeszklenia wprowadzają do środka mnóstwo naturalnego światła, tworząc lekkie, jasne i przestronne wnętrze. Zastosowane rozwiązania zapewnią domownikom intymność, ergonomię i komfort życia codziennego.

Nowa inwestycja dewelopera Activa to bezpieczeństwo wyboru i gwarancja wysokiej jakości wykonania. To również dbałość o zastosowanie sprawdzonych rozwiązań architektonicznych zapewniających możliwie jak największy komfort oferowanych mieszkań. Osiedle Andromeda swoją urodą i funkcjonalnością sięga gwiazd.

Inwestycja Andromeda znajduje się w Rotmance, ul. Raciborskiego (0.5 km od Gdańska), została zrealizowana przez Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

Inwestycja Andromeda została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Andromeda w sprzedaży jest 41 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 69 metrów kwadratowych, w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 49 m2 w cenie od 381 225 zł (10 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 69 m2 w cenie od 439 992 zł (27 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 68 m2 w cenie od 559 752 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne w cenie 10 000 zł
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Wysoki standard mieszkań • funkcjonalny układ pomieszczeń • murowane ściany działowe • automatycznie regulowana wentylacja mechaniczna • ściany i sufity szpachlowane i dwukrotnie malowane na biało • drzwi renomowanej firmy Entra • podłoga balkonu wykończona deską kompozytową • parapety granitowe • zamontowany osprzęt elektryczny Atrakcyjne części wspólne: • cichobieżne windy, • hale garażowe, • miejsca postojowe zewnętrzne, • komórki lokatorskie i schowki, • przestronne klatki schodowe wykończone granitem, • plac zabaw. Ceny elementów dodatkowych: • udział w drodze do mieszkania - 1 230,00 zł brutto - płatny do mieszkania i miejsca postojowego podziemnego Terminy realizacji: B1, B2, B3 - I kwartał 2022 r. B5 - III kwartał 2022 r. B4 - I kwartał 2023 r.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada Komórki lokatorskie w cenie 2 000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne w cenie 10 000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 41 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 381 225 do 564 981 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 do 8 700 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Andromeda?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andromeda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Andromeda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rotmanka Piłsudskiego.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Andromeda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Lidl, w odległości 370 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andromeda w odległości 380 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.03.2020
Data aktualizacji: 15.04.2022
Andromeda logo

Magdalena Podgórska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Obrońców Wybrzeża 2B (1 piętro) 83-000 Pruszcz Gdański

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:30 - 16:30
 • Środa: 08:30 - 16:30
 • Czwartek: 08:30 - 16:30
 • Piątek: 08:30 - 16:30

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: