Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Andromeda

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Raciborskiego, oferowane bezpośrednio przez

Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

gdański, Rotmanka, ul. Raciborskiego

Ceny od: 9 900 zł/m2
AndromedaAndromeda

8 zdjęć

Andromeda
Andromeda
Andromeda
Andromeda
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

50 - 84/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Pruszcz Gdański - 2960 m

Przystanek Autobusowy - 105 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 5 sklepów, 10 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 300 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Wysoki standard mieszkań • funkcjonalny układ pomieszczeń • murowane ściany działowe • automatycznie regulowana wentylacja mechaniczna • ściany i sufity szpachlowane i dwukrotnie malowane na biało • drzwi renomowanej firmy Entra • podłoga balkonu wykończona deską kompozytową • parapety granitowe • zamontowany osprzęt elektryczny Atrakcyjne części wspólne: • cichobieżne windy, • hale garażowe, • miejsca postojowe zewnętrzne, • komórki lokatorskie i schowki, • przestronne klatki schodowe wykończone granitem, • plac zabaw. Ceny elementów dodatkowych: • udział w drodze do mieszkania - 1 230,00 zł brutto - płatny do mieszkania i miejsca postojowego podziemnego Terminy realizacji: B1, B2, B3, B5 - gotowe do odbioru B4 - I kwartał 2023 r. B6 - IIII kwartał 2023 r.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: komórka lokatorska - 3 000,00 zł brutto/m2, schowek - 3 200,00 zł brutto/m2,

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : miejsce postojowe w hali garażowej - 35 000,00 zł brutto

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 50 do 84 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 527 625 do 829 026 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 900 do 10 500 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Andromeda logo

W zacisznym, otoczonym zielonymi terenami, zakątku powstaje kameralne osiedle Andromeda. Inwestycja znajduje się na skrzyżowaniu ulic Raciborskiego oraz Gerberowej w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po wykończenie – jest połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania. Szczególnie istotna jest ostatnia wymieniona cecha — osiedle powstaje z myślą o potrzebach i wygodzie jego przyszłych mieszkańców. Andromeda to idealny wybór dla osób lubiących zarówno beztroski wypoczynek w otoczeniu przyrody, jak i aktywne spędzanie czasu, a także ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Inspiracją do stworzenia odpowiedniej nazwy osiedla jest bliska możliwość obcowania z rozgwieżdżonym niebem i naturą. Andromeda to wyrazisty gwiazdozbiór nieba północnego, który można zaobserwować w Polsce od od lata do zimy. Prawdziwą przyjemnością będą weekendowe spacery w lesie oraz rodzinne sesje plenerowe na okolicznym polu lawendowym.

Osiedle Andromeda zostało zaplanowane z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach klientów. W inwestycji powstanie 6 budynków. W sprzedaży znajduje się 6 budynków (B1, B2, B3,B4,B5,B6). Znajdzie się w nich 259 lokali – od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania – których powierzchnia użytkowa wynosić będzie między 24 a 82 m².

Terminy realizacji:

B1, B2, B3, B4, B5, B6 - gotowe do odbioru

B7 - III kwartał 2024 r.

Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, automatycznie regulowaną wentylację mechaniczną, miejsce postojowe nadziemne i podziemne, a także komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się w roli schowka na narzędzia, sprzęty sportowe i inne przedmioty. Dodatkowym atutem będą place zabaw, które zapewnią mnóstwo frajdy najmłodszym mieszkańcom.

Budynki zaprojektowano z dbałością o detale i najwyższą jakość wykończenia. Biała elewacja idealnie komponuje się z okładziną ceglaną i otaczającą osiedle zielenią. Efektownie prezentują się również balkony z balustradami wypełnionymi szkłem.

Projekty mieszkań charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Otwarta strefa dzienna, w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym, została wyraźnie oddzielona od części sypialnianej. Liczne przeszklenia wprowadzają do środka mnóstwo naturalnego światła, tworząc lekkie, jasne i przestronne wnętrze. Zastosowane rozwiązania zapewnią domownikom intymność, ergonomię i komfort życia codziennego.

Nowa inwestycja dewelopera Activa to bezpieczeństwo wyboru i gwarancja wysokiej jakości wykonania. To również dbałość o zastosowanie sprawdzonych rozwiązań architektonicznych zapewniających możliwie jak największy komfort oferowanych mieszkań. Osiedle Andromeda swoją urodą i funkcjonalnością sięga gwiazd.

Cena dodatków:

- udział w drodze do mieszkania - 1 230,00 zł brutto

- udział w drodze - 1 230,00 zł brutto (płatny do mieszkania i miejsca postojowego podziemnego).

Inwestycja Andromeda znajduje się w Rotmance, ul. Raciborskiego (0.5 km od Gdańska), jest realizowana przez Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 300 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Andromeda w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 50 do 84 metrów kwadratowych , w cenie od 9 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórka lokatorska - 3 000,00 zł brutto/m2, schowek - 3 200,00 zł brutto/m2,.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Andromeda?

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andromeda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2960 metrów od inwestycji Andromeda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszcz Gdański.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Andromeda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Andromeda znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Karola Wojtyły w Rotmance w odległości 343 m, szkoła w odległości 393 m, przedszkole w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Andromeda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 67 m znajduje się Lidl, w odległości 147 m znajduje się Żabka, w odległości 147 m znajduje się Piekarnia Sobowidz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andromeda w odległości 365 m znajduje się boisko / kort, w odległości 437 m znajduje się boisko / kort, w odległości 439 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.03.2020
Data aktualizacji: 20.05.2024
Andromeda logo

Magdalena Podgórska

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Obrońców Wybrzeża 2B (1 piętro) 83-000 Pruszcz Gdański

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:30 - 16:30
 • Środa: 08:30 - 16:30
 • Czwartek: 08:30 - 16:30
 • Piątek: 08:30 - 16:30

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023