Osiedle Zielone Budynek nr 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Potęgowska, oferowane bezpośrednio przez

Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Gdańsk, Chełm, ul. Potęgowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Zielone Budynek nr 4Osiedle Zielone Budynek nr 4

8 zdjęć

Osiedle Zielone Budynek nr 4
Osiedle Zielone Budynek nr 4
Osiedle Zielone Budynek nr 4
Osiedle Zielone Budynek nr 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy
 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Termin realizacji: 30.04.2013r.Osiedle Zielone to harmonia czterech nowoczesnych trzypiętrowych budynków usytuowanych przy ul. Potęgowskiej, w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z, położone zaledwie 7 km od centrum Gdańska.Wszelkie atrakcje, jakie oferuje aglomeracja trójmiejska, są tu na wyciągnięcie ręki, przy równoczesnym komforcie zamieszkiwania w warunkach podmiejskiego osiedla z dala od zgiełku. Bliskość jeziora oraz lasu, a także pobliska strefa biologicznie czynna, stanowi dla amatorów spokoju i obcowania z naturą, atrakcyjne miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych.Całe osiedle pozbawione będzie barier architektonicznych, co ułatwi mieszkanie osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi. Wokół budynków zostaną wykonane ciągi piesze, drogi z kostki betonowej, miejsca postojowe, plac zabaw oraz tereny zielone.Oferujemy Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, od 31,18 do 81,72 m2 z balkonami i ogródkami 27-277,30 m2 na parterach. Dzięki dużej ilości przeszkleń mieszkania będą przytulne i świetnie nasłonecznione.Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkania i poczucie wygody Mieszkańców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, poszczególne kondygnacje budynku skomunikowano poprzez cichobieżne windy.Na ogrodzonym terenie pomyślano również o miejscach postojowych na parkingu naziemnym. W oknach mieszkań parterowych przewidziano zawiasy antywyważeniowe.

Inwestycja Osiedle Zielone Budynek nr 4 znajduje się w Chełmie, ul. Potęgowska została zrealizowana przez Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Zielone Budynek nr 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dekpol Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 496 metrów od inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Gdański Instytut Historii Sztuki Instytut Archeologii i Etnologii w odległości 160 m, Akademia Sztuk Pięknych w odległości 197 m, przedszkole w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dioptrial w odległości 186 m, Medicover w odległości 231 m, Dermatologia w odległości 258 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 178 m znajduje się Mielnik, w odległości 180 m znajduje się el.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielone Budynek nr 4 w odległości 337 m znajduje się boisko / kort, w odległości 562 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 571 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.09.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: