Róży Wiatrów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Róży Wiatrów, oferowane bezpośrednio przez

Archicom S.A.

Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Róży Wiatrów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 363 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Róży WiatrówRóży Wiatrów

5 zdjęć

Róży Wiatrów
Róży Wiatrów
Róży Wiatrów
Róży Wiatrów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Róży Wiatrów to kompleksowe osiedle wybudowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia – Krzyki. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko świetną lokalizacją, ale również łatwym dostępem do usług.

Inwestycja jest idealna dla wielbicieli natury oraz osób aktywnych, które po ciężkim dniu pracy pragną zaczerpnąć oddechu i zrelaksować się w jednym z pobliskich parków. Róży Wiatrów jest zlokalizowana w miłym i cichym otoczeniu, będącym enklawą prywatności i spokoju. Na atrakcyjność osiedla wpływa dedykowana specjalnie dla mieszkańców sala fitness oraz klub mieszkańca, w którym spragnieni sportowej rywalizacji lokatorzy będą mogli zagrać w bilard lub w piłkarzyki.

Deweloper zadbał również o najmłodszych mieszkańców przygotowując dla nich plac zabaw i lokalizując swój obiekt w pobliżu bardzo dobrze rozbudowanej bazy edukacyjnej.

Inwestycja Róży Wiatrów znajduje się na Krzykach, ul. Róży Wiatrów (5.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja Róży Wiatrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Róży Wiatrów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Róży Wiatrów?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Róży Wiatrów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1421 metrów od inwestycji Róży Wiatrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Róży Wiatrów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Róży Wiatrów znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 16 w odległości 151 m, Przedszkole nr 16 w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Róży Wiatrów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 133 m, ESTmedica w odległości 180 m, DIALAB w odległości 565 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Róży Wiatrów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 184 m znajduje się Dobry sklep mięsny, w odległości 189 m znajduje się Trivoli, w odległości 266 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Róży Wiatrów w odległości 85 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 92 m znajduje się boisko / kort, w odległości 464 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 20.02.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: