Rajska 8

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApollo-Rida Poland Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 513 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Waterlane Vintage(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa 17 (0.8 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 11 804 brutto/m2
  Waterlane Vintage
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 22 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Waterlane Vintage
 • Bastion Wałowa(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa (0.8 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 8 599 brutto/m2
  Bastion Wałowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 26 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Aura 40(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa (0.9 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 9 853/m2
  Aura 40
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 121
  Powierzchnia: 21 - 74 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Mill-Yon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rajska 8

Apartamenty Rajska 8 to część mieszkaniowa kompleksu powstającego w samym sercu Gdańska u zbiegu ulic Heweliusza i Rajskiej. Sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że jest to prestiżowe miejsce dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Inwestycja będzie obejmowała 167 mieszkania o powierzchniach 31,14 - 144,56 m2.Nowoczesny sześcio-kondygnacyjny budynek będzie posiadał cichobieżne windy, kameralne klatki schodowe oraz wideofon w każdym mieszkaniu.Pod budynkiem zlokalizowana będzie hala garażowa wraz z komórkami lokatorskimi oraz rowerownią. Na parterze budynku będą znajdowały się lokale usługowe.

Inwestycja Rajska 8 znajduje się w Śródmieściu, ul. Rajska 8 (0.5 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Apollo-Rida Poland Sp. z o.o.

Inwestycja Rajska 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 167 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rajska 8 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 40 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne na poziomie -1 w hali garażowej.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 167 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: dostępne na poziomie -1 w hali garażowej.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rajska 8

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rajska 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Rajska 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Heweliusza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rajska 8 znajduje się się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bałtyckie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 50 m, Bałtycka Szkoła Policealna w Gdańsku w odległości 50 m, ATUT Lider Kształcenia Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rajska 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Aksamitna w odległości 260 m, Przychodnia Wałowa w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rajska 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Pellowski, w odległości 120 m znajduje się Galeria Handlowa Madison.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rajska 8 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Gdański Klub Kyokushin Karate.

Data publikacji: 15.09.2016

Data aktualizacji: 14.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie