Osiedle Fabryczna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAdatex Sp. z o.o.

Ceny od: 5 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Fabryczna dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.20
3
63,08 m²
3
B.27
3
63,08 m²
3

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle Fabryczna to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany niedaleko centrum Katowic przy ul. Fabrycznej w dzielnicy Ligota, na działce o powierzchni 0,76 ha.Osiedle jest bezpośrednio skomunikowane z ulicami Jankego oraz Kościuszki. W okolicy Osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, szpital oraz liczne punkty usługowo-handlowe, a także różne kluby muzyczne kina i restauracje.Osiedle Fabryczna to kompleks 4 budynków, który oferuje 108 mieszkań w budynkach 3 piętrowych o powierzchniach od: 47,52 do 70,5. Mieszkania posiadają przemyślany i funkcjonalny układ i są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Niektóre mieszkania na parterze posiadają własne ogródki przydomowe.Osiedle w całości jest zamykane oraz monitorowane, posiada własną strefę wypoczynkową i rekreacyjną dla dzieci i dorosłych. Budynki posiadają luksusowe windy oraz podziemne garaże. Wyjątkowy wygląd osiedla stanowi również ciekawa kompozycja kolorystyczna obiektów i przestrzeni.

Inwestycja Osiedle Fabryczna znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Fabryczna (5.8 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Adatex Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Fabryczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Fabryczna pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 63 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 w cenie od 328 016 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Adatex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 328 016 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 5 200 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Fabryczna

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Fabryczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle Fabryczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ochojec Lechicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Fabryczna znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Twórczy Maluch w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Fabryczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Angelius w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Fabryczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się E.Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Fabryczna w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.12.2017

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie