Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Premier Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Osiedle Witosa, oferowane bezpośrednio przez

BD Inwestor

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, Osiedle Witosa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1175 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Premier ParkPremier Park

17 zdjęć

Premier Park
Premier Park
Premier Park
Premier Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 40 komórek lokatorskich, 51 schowków

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Premier Park logo

BD Inwestor tworzy wyjątkowe miejsce dla przyszłych mieszkańców – na osiedlu powstają dwa rodzaje budynków (apartamentowiec Villa Class i większy budynek mieszkalny Grand House), a także żłobek i przedszkole, plac zabaw i doskonale zaplanowana zieleń. Dodatkowo na parterze budynku Grand House znajdą się najważniejsze usługi – market, bistro i przychodnia lekarska.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych Grand House oraz 3 budynków Villa Class. W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Premier Park jest w trakcie budowy, a mieszkania sprzedają się w zaskakującym tempie. Nowi właściciele mogą się cieszyć z mieszkań w budynkach Grand House i Villa Class D1 i D2.

Aktualnie w sprzedaży zostały budynki Villa Class D2 oraz D3, nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 85 do 163 m2. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 lub 4 pokoje, jest 1 łazienka i nawet 2 WC. Mieszkanie posiada również aż 2 przestronne tarasy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BD Inwestor przewidział: miejsca postojowe podziemne (81 miejsc).

Premier Park daje znacznie więcej niż inne osiedla mieszkaniowe — to kompleksowa odpowiedź architektoniczna na stale rosnące oczekiwania rynku, zgodna z wymaganiami XXI wieku. Inwestycja znajduje się w sercu katowickiego Osiedla Witosa i cechuje się doskonałą komunikacją z miastem i aglomeracją – tylko 8 minut zajmuje dojazd do centrum Katowic, a w zasięgu krótkiego spaceru znajdują się szkoły, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej i znacznie więcej...

Inwestycja Premier Park znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych (3.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez BD Inwestor.

Inwestycja Premier Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Premier Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BD Inwestor przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 40 komórek lokatorskich, 51 schowków.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Premier Park?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Premier Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 173 metrów od inwestycji Premier Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Witosa Rataja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Premier Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Premier Park znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 94 w odległości 84 m, Miejskie Przedszkole nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 163 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w odległości 282 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Premier Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Narodowy Fundusz Zdrowia Śląski Oddział Wojewódzki w odległości 132 m, NZOZ Przychodnia Na Witosa w odległości 389 m, Fi-Med w odległości 395 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Premier Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 211 m znajduje się Żabka, w odległości 306 m znajduje się Lewiatan, w odległości 317 m znajduje się Sokołów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Premier Park w odległości 151 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 322 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 18.03.2019
Data aktualizacji: 11.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023