Premier Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BD Inwestor

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, Osiedle Witosa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 398 ofert w najbliższej okolicy!

Premier Park

17 zdjęć

Premier Park
Premier Park
Premier Park
Premier Park

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Dębowe Tarasy

  Murapol S.A.

 • Nova Mikołowska

  Activ Investment Sp. z o.o.

 • Opolska - Dom przy filharmonii
  od: 8 300 zł/m2

  Wawel Service Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Premier Park logo

BD Inwestor tworzy wyjątkowe miejsce dla przyszłych mieszkańców – na osiedlu powstają dwa rodzaje budynków (apartamentowiec Villa Class i większy budynek mieszkalny Grand House), a także żłobek i przedszkole, plac zabaw i doskonale zaplanowana zieleń. Dodatkowo na parterze budynku Grand House znajdą się najważniejsze usługi – market, bistro i przychodnia lekarska.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych Grand House oraz 3 budynków Villa Class. W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Premier Park jest w trakcie budowy, a mieszkania sprzedają się w zaskakującym tempie. Nowi właściciele mogą się cieszyć z mieszkań w budynkach Grand House i Villa Class D1 i D2.

Aktualnie w sprzedaży zostały budynki Villa Class D2 oraz D3, nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 85 do 163 m2. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 lub 4 pokoje, jest 1 łazienka i nawet 2 WC. Mieszkanie posiada również aż 2 przestronne tarasy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BD Inwestor przewidział: miejsca postojowe podziemne (81 miejsc).

Premier Park daje znacznie więcej niż inne osiedla mieszkaniowe — to kompleksowa odpowiedź architektoniczna na stale rosnące oczekiwania rynku, zgodna z wymaganiami XXI wieku. Inwestycja znajduje się w sercu katowickiego Osiedla Witosa i cechuje się doskonałą komunikacją z miastem i aglomeracją – tylko 8 minut zajmuje dojazd do centrum Katowic, a w zasięgu krótkiego spaceru znajdują się szkoły, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej i znacznie więcej...

Inwestycja Premier Park znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, Osiedle Witosa (3.5 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera BD Inwestor.

Inwestycja Premier Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Premier Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 85 do 163 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BD Inwestor przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 40 komórek lokatorskich, 51 schowków.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 40 komórek lokatorskich, 51 schowków.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, usługi w budynku, winda, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Premier Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Premier Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Witosa Rataja.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Premier Park znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 94 im. Małego Księcia w odległości 110 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w odległości 160 m, Miejskie Przedszkole Nr50 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Premier Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w odległości 160 m, Paulinka Nizińska w odległości 210 m, NZOZ Przychodnia Na Witosa w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Premier Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Lewiatan, w odległości 340 m znajduje się Król, w odległości 350 m znajduje się Świeże Surówki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Premier Park w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.03.2019
Data aktualizacji: 05.02.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: