Park Medyków

3 zdjęcia

Park Medyków
Park Medyków
Park Medyków

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Medyków dostępnych jest 100 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 100 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 128 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

PARK MEDYKÓW to inwestycja inna niż wszystkie. Tutaj znajdziesz idealne miejsce do pracy i relaksu. Odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w kilka chwil znajdziesz się w centrum miasta.

Park Medyków to najbardziej zielona inwestycja na mapie Katowic, która łączy harmonie natury ze specjalnie wybranymi udogodnieniami.

Ponadto na terenie inwestycji zaplanowaliśmy Skwer Medyka, który jest strefą relaksu otoczoną bujną zielenią w której znajdować się będą hamaki i leżaki do wypoczynku, specjalnie zaprojektowane ławki do pracy zdalnej z funkcją ładowania, oraz zewnętrzna czytelnia.

Tu też naładujesz swój rower, hulajnogę, lub auto elektryczne.

Dla małych mieszkańców Parku Medyków zaplanowaliśmy naturalny plac zabaw, oraz ścieżkę z bezpieczną nawierzchnią do jazdy na rolkach.

Na parterze budynku znajdować się będzie kilka dobrze dobranych lokali komercyjnych, które z pewnością ułatwią życie mieszkańcom. W ofercie znajduje się 100 mieszkań o funkcjonalnym i nowoczesnym rozkładzie w metrażach od 35m2 do 127m2, do których przynależy ponad 660m2 tarasów i balkonów z widokiem na zieleń.

Inwestycja Park Medyków znajduje się w Zespole Dzielnic Zachodnich, ul. Medyków 34 (6.6 km od centrum Katowic), jest realizowana przez Park Medyków.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Medyków w sprzedaży jest 100 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 128 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Park Medyków przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Medyków?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Medyków mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Park Medyków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ligota Bronisławy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Medyków znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Medyków znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 64 w odległości 300 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w odległości 490 m, Prywatne Gimnazjum Fundacji "Elementarz" w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Medyków składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Roy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Medyków w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.03.2023
Data aktualizacji: 20.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: