Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ville Garden

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Studencka, oferowane bezpośrednio przez

Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.

Katowice, Ligota-Panewniki, ul. Studencka 19

Ceny od: 12 500 zł/m2
Ville GardenVille Garden

6 zdjęć

Ville Garden
Ville Garden
Ville Garden
Ville Garden
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

27 - 113/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Katowice Piotrowice - 783 m

Przystanek Tramwajowy - 2627 m

Przystanek Autobusowy - 188 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

13 placówek medycznych, 11 placówek edukacyjnych, 15 kawiarni i restauracji, 15 sklepów, 27 obiektów sportowych, 12 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • rekuperacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 2,5-20 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 99 mieszkań w tym 12 lokali typu penthouse, 70 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 113 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 500 do 18 162 zł

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem

Warunki rezerwacji:

1%

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Ville Garden w Katowicach wyróżnia się nie tylko nowoczesnymi mieszkaniami, ale również unikalną, prestiżową architekturą, która stanowi ponadczasową i uniwersalną wartość procentującą latami. Projekt urzeka błyskotliwym designem, bogactwem zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz użyciem wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

Architektura Ville Garden została starannie zaplanowana, aby wpisywać się w naturalny krajobraz i jednocześnie oferować nowoczesne i funkcjonalne miejsca do życia.

Przemyślane detale, wysokie standardy oraz dbałość o każdy element sprawiają, że mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko estetyką, ale także komfortem codziennego życia.

Osiedle to kompleks trzech czteropiętrowych budynków. W każdym znajdują się 33 mieszkania, winda oraz wózkownia/rowerownia. Parking podziemny znajdujący się pod kompleksem posiada, aż 127 miejsc parkingowych oraz 73 komórki lokatorskie. Na terenie osiedla ulokowano dodatkowe 23 miejsca parkingowe.

Mieszkania w Ville Garden są zaprojektowane z myślą o szerokim wachlarzu potrzeb naszych klientów. W budynku powstaną lokale od 30 do 115 m2 (dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe). Dla miłośników przestrzeni zaprojektowaliśmy mieszkania parterowe z ogrodem lub na wyższych kondygnacjach z przestronnymi balkonami.

Dla najbardziej wymagających powstaną apartamenty widokowe na najwyższej kondygnacji budynków, wyposażone w duże tarasy i antresolę.

W Ville Garden zadbaliśmy także o poczucie bezpieczeństwa, prywatności i wysokiego komfortu mieszkania. Monitoring, zamknięty charakter osiedla oraz portiernia gwarantują mieszkańcom spokój i wysoki komfort życia.

Inwestycja Ville Garden znajduje się w Ligocie, ul. Studencka 19 (6.9 km od centrum Katowic), jest realizowana przez Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ville Garden w sprzedaży jest 99 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 113 metrów kwadratowych , w cenie od 12 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 2,5-20 m2.

Lokalizacja inwestycji

Zespół apartamentowców Ville Garden położny w katowickiej Ligocie przy ulicy Studenckiej to prawdziwy klejnot wśród miejskich enklaw. Zlokalizowane w otoczeniu przyrody, pomiędzy malowniczym Parkiem Zadole, a Lasami Panewnickimi, to miejsce stworzone z myślą o harmonii między nowoczesnością, a naturalnym pięknem. Osiedle jest otoczone zielenią, co sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się pięknem przyrody bez konieczności opuszczania granic swojego nowego domu. Cisza i spokój, które tu panują, tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi i odpoczynkowi po intensywnym dniu. Ville Garden to miejsce, w którym można znaleźć ukojenie w otoczeniu zieleni, jednocześnie mając dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Mieszkańcy mogą jednocześnie korzystać z uroków miejskiego życia i zasobów przyrody, tworząc harmonijną równowagę pomiędzy nowoczesnością, a spokojem.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville Garden?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 188 metrów od inwestycji Ville Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ligota Akademiki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Garden znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum ogólnokształcące imienia J.F. Kennedy'ego w odległości 138 m, Szkoła Podstawowa nr 64 im. Ratowników Górskich w odległości 619 m, szkoła w odległości 667 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ville Garden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praktyka Lekarzy Rodzinnych SALUS w odległości 716 m, Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego w odległości 775 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 781 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville Garden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 132 m znajduje się Panorama fitness, w odległości 239 m znajduje się Sklep Spożywczy, w odległości 389 m znajduje się Delikatesy Vento.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Garden w odległości 67 m znajduje się boisko / kort, w odległości 96 m znajduje się boisko / kort, w odległości 166 m znajduje się Skate Park.

Data publikacji: 27.06.2024
Data aktualizacji: 27.06.2024
Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. logo

Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Bracka 28, 40-858 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023