Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Żyzna - B2

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Żyzna, oferowane bezpośrednio przez

INVEST BUD Sp. z o.o.

Płock, ul. Żyzna

Ceny od: 8 500 zł/m2
Osiedle Żyzna - B2Osiedle Żyzna - B2

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

84/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 8 500 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Przystanek Autobusowy - 236 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 18 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 19 sklepów, 20 obiektów sportowych, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

84 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się na poziomie 714 255 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 8 500 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budowa Osiedla Żyzna to największy projekt zrealizowany dotychczas przez INVEST BUD – w dziesięciu wybudowanych budynkach znalazło się ponad 300 mieszkań, garaże, miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Osiedle zaprojektowane zostało z pełnym zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną. Jego teren jest ogrodzony, wjazd umożliwiają dwie bramy.

Mając na uwadze wygodę przyszłych lokatorów w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla wybudowano lokal usługowy w którym od czerwca 2018 roku funkcjonuje sklep spożywczo-przemysłowy. Osiedle Żyzna zaprojektowane zostało z myślą zarówno o dużych jak i małych mieszkańcach. Starsi znajdą na nim ławki, tereny zielone i alejki spacerowe, dla dzieci przygotowaliśmy kolorowe place zabaw.

Na nowym osiedlu, realizowanym obecnie przy ulicy Żyznej planowana jest budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w czteropiętrowych budynkach znajdzie się łącznie ponad sto mieszkań. W trakcie prac projektowych bardzo dużo uwagi poświęciliśmy funkcjonalności mieszkań i jak najbardziej racjonalnemu wykorzystaniu ich powierzchni. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 27 m2 do 78 m2, mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Nabywca każdego z nich będzie miał do swojej dyspozycji również przestronny balkon lub taras.

Osiedle zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami, charakteryzowało się ono będzie przyjazną i nowoczesną architekturą. Całość utrzymana będzie w spokojnej tonacji, dominować będą jasne kolory, a uroku całości dodadzą drewniane elementy.

Inwestycja Osiedle Żyzna - B2 znajduje się w Płocku, ul. Żyzna (4.1 km od centrum Płocka), została zrealizowana przez INVEST BUD Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Żyzna - B2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żyzna - B2 w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 84 metrów kwadratowych , w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST BUD Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Ta historyczna stolica Mazowsza ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godny uwagi jest również hejnał Płocki, który jest codziennie, w samo południe, odgrywany przez trębacza z wieży ratuszowej na Starym Rynku.

Miasto to słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także rozwój kulturalny miasta. Tetr Dramatyczny, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz liczne galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działa także kilkadziesiąt bezpłatnych hotspotów, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Żyzna - B2?

Komunikacja Miejska Płock jest największą firmą świadczącą usługi przewozowe w mieście. Obsługuje ona kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i podmiejskich. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Płocku S.A. świadczy zaś usługi przewozowe na trasach podmiejskich i dalekobieżnych. W obrębie miasta działają również linie PKS, KomfortBus i BusKom oraz prywatna linia P4. Z Płocka za sprawą Kolei Mazowieckich dostaniemy się do Warszawy, Sierpca oraz Kutna, a część połączeń obsługują szynobusy. W Płocku krzyżują się dwie ważne drogi krajowe: 60, trasa Łęczyca – Kutno – Płock – Ciechanów – Ostrów Mazowiecka i 62 Strzelno – Włocławek – Płock – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze. Liczne drogi wojewódzkie umożliwiają podróże do Lipna, Szpetala Górnego, Góry oraz Kazunia Nowego. Na południe od miasta – na DK 60, między Gostyninem a Kutnem, w miejscowości Sójki – znajduje się węzeł autostrady Kutno-Północ, umożliwiający wjazd na autostradę A1. Po północnej stronie Płocka ma przebiegać droga ekspresowa S 10.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żyzna - B2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 236 metrów od inwestycji Osiedle Żyzna - B2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żyzna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Żyzna - B2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żyzna - B2 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 344 m, Cogito w odległości 365 m, Pinokio w odległości 407 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Żyzna - B2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nasze Zdrowie w odległości 422 m, Barbara Kłobukowska w odległości 575 m, Małgorzata Łempkowska w odległości 592 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Żyzna - B2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 295 m znajduje się Dino, w odległości 355 m znajduje się Lewiatan, w odległości 414 m znajduje się Kierzkowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żyzna - B2 w odległości 709 m znajduje się boisko / kort, w odległości 729 m znajduje się boisko / kort, w odległości 755 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 01.08.2022
Data aktualizacji: 23.04.2024
INVEST BUD Sp. z o.o. logo

INVEST BUD Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Żyzna 09-409 Płock

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023