Przyszkolna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przyszkolna, oferowane bezpośrednio przez

PBU Interbud Płock

Płock, ul. Przyszkolna 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 40 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

PrzyszkolnaPrzyszkolna

3 zdjęcia

Przyszkolna
Przyszkolna
Przyszkolna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Pierwszy budynek na mini-osiedlu Przyszkolna B1-B2 w ofercie Interbud to jednoklatkowy blok z wybudowanymi siedemnastoma mieszkaniami na trzech kondygnacjach. Osiedle znajduje się w malowniczej okolicy, tuż przy spadku skarpy. Ponad drzewami sąsiedniej działki z budynku rozciąga się piękna panorama Płocka i kombinatu. Trzy kilometry po chodniku (i ścieżce rowerowej) do jeziora Górskiego w Łącku, a jeszcze bliżej do Włocławsko-Gostynińskiego parku krajobrazowego (strefa Natura 2000 Uroczyska Łąckie)

Przed budynkiem oraz w wybudowanym pod nim garażu znajdują się miejsca parkingowe (20.000 Typ 1 [we wnękach] i 15.000 Typ2 [wzdłuż ściany garażu]) do kupienia wraz z mieszkaniem. Doprowadzony będzie szybki światłowód od operatora Orange. Mieszkania ogrzewane paliwem ekologicznym (gazem propan) w kotłowni na potrzeby bloku. Dzięki grubej warstwie styropianu i wydajnej kotłowni koszty ogrzewania są niskie co możemy powiedzieć na podstawie doświadczenia z budynków o podobnej technologii wykonania i ogrzewania. Mieszkania zaprojektowane zostały z aneksami kuchennymi. Kuchnia mogą być zasilane wyłącznie elektrycznie - w mieszkaniach nie ma instalacji gazowej. Niewątpliwym atutem są duże balkony - idealne do wypoczynku. W łazienkach kładziemy poziomy kanalizacyjne.

Termin oddania do użytkowania (zamieszkania): październik 2020

Budynek będzie zarządzany w ramach wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z ustawą o własności lokali. Tymczasowy zarządca do czasu ukształtowania wspólnoty zostanie wyznaczony przez dewelopera.

Inwestycja Przyszkolna znajduje się w Płocku, ul. Przyszkolna 14 (5 km od centrum Płocka), została zrealizowana przez PBU Interbud Płock.

Inwestycja Przyszkolna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przyszkolna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PBU Interbud Płock przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Ta historyczna stolica Mazowsza ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godny uwagi jest również hejnał Płocki, który jest codziennie, w samo południe, odgrywany przez trębacza z wieży ratuszowej na Starym Rynku.

Miasto to słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także rozwój kulturalny miasta. Tetr Dramatyczny, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz liczne galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działa także kilkadziesiąt bezpłatnych hotspotów, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przyszkolna?

Komunikacja Miejska Płock jest największą firmą świadczącą usługi przewozowe w mieście. Obsługuje ona kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i podmiejskich. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Płocku S.A. świadczy zaś usługi przewozowe na trasach podmiejskich i dalekobieżnych. W obrębie miasta działają również linie PKS, KomfortBus i BusKom oraz prywatna linia P4. Z Płocka za sprawą Kolei Mazowieckich dostaniemy się do Warszawy, Sierpca oraz Kutna, a część połączeń obsługują szynobusy. W Płocku krzyżują się dwie ważne drogi krajowe: 60, trasa Łęczyca – Kutno – Płock – Ciechanów – Ostrów Mazowiecka i 62 Strzelno – Włocławek – Płock – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze. Liczne drogi wojewódzkie umożliwiają podróże do Lipna, Szpetala Górnego, Góry oraz Kazunia Nowego. Na południe od miasta – na DK 60, między Gostyninem a Kutnem, w miejscowości Sójki – znajduje się węzeł autostrady Kutno-Północ, umożliwiający wjazd na autostradę A1. Po północnej stronie Płocka ma przebiegać droga ekspresowa S 10.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przyszkolna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2648 metrów od inwestycji Przyszkolna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płock Radziwie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przyszkolna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przyszkolna znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 15 w odległości 114 m, szkoła w odległości 124 m, szkoła w odległości 143 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przyszkolna w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 618 m znajduje się boisko / kort, w odległości 756 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.08.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: