Kolegialna Residence

Mieszkania na sprzedaż ul. Kolegialna, oferowane bezpośrednio przez Kolegialna Residence Sp. z o.o.

Płock, ul. Kolegialna 21
Kolegialna Residence

3 zdjęcia

Kolegialna Residence
Kolegialna Residence
Kolegialna Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kolegialna Residence dostępne są 22 oferty

  • Lista
  • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Kolegialna Residence to kameralna nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w centrum Płocka. Budynek mieszkalny powstał z połączenia odrestaurowanego istniejącego budynku i dobudowanej od strony podwórza nowej części mieszkalnej.

Budynek ulokowany jest przy ulicy Kolegialnej 21 w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Muzycznej, Banku, Urzędu i innych działalności usługowych Inwestycja ta to idealne miejsce do zamieszkania, zaprojektowane z myślą o tych, którzy doceniają wysoki standard wykończenia wnętrz, lokalizację i przestrzeń otaczającą lokum. Budynek zawiera 83 lokale mieszkalne o różnej powierzchni, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Nowe mieszkania dostępne są w metrażach od 30 m2 do ponad 120m2 (mieszkania dwupoziomowe) i zapewniają funkcjonalny rozkład i możliwość elastycznego rozplanowania oraz urządzenia wnętrz. Wszystkie apartamenty posiadają duże, wysokie okna, a większość z nich – przestronne balkony, które tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne i powiększają dostępną przestrzeń. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na dachu dobudowanej części inwestycji znajdować się będzie zielona przestrzeń rekreacyjna, dostępna dla mieszkańców. Dzięki temu w centrum miasta można będzie oderwać się i odpocząć od codziennego zgiełku ulicy.

Inwestycja została zaprojektowana przez warszawską Pracownię Projektową Archikar a głównym projektantem jest architekt Adam Karkusiewicz. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz nastawienie na potrzeby przyszłych mieszkańców zaowocowały stworzeniem projektu, który zadowoli potrzeby najbardziej wymagających klientów. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków o podwyższonym standardzie oraz w klasycznych stylach architektonicznych.

Inwestycja Kolegialna Residence znajduje się w Płocku, ul. Kolegialna 21 (0.7 km od centrum Płocka), została zrealizowana przez Kolegialna Residence Sp. z o.o.

Inwestycja Kolegialna Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kolegialna Residence w sprzedaży 22 nowe mieszkania o powierzchni od 41 do 143 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 41 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 74 do 143 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 do 108 m2 (8 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 128 m2 (11 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Kolegialna Residence Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 22 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 143 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Historyczna stolica Mazowsza, ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu , na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godnym uwagi jest również hejnał Płocki. Codziennie, w samo południe z wieży ratuszowej na Starym Rynku odgrywany jest przez trębacza. Miasto słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także kultura. Tetr Dramatyczny, Orkiestra Symfoniczna, galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Mieszkańcy miasta nie mogą liczyć na nudę. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne, Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działają 24 bezpłatne hotspoty, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Komunikacja

Komunikacja Miejska Płock jest największą firmą świadczącą usługi przewozowe w mieście. Obsługuje ona 42 linie autobusowe miejskie i podmiejskie. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Płocku S.A. świadczy zaś usługi przewozowe na trasach podmiejskich i dalekobieżnych. W obrębie miasta działają również linie PKS, KomfortBus i BusKom oraz prywatna linia P4. Z Płocka za sprawą Kolei Mazowieckich dostaniemy się do Warszawy, Sierpca oraz Kutna, część połączeń obsługują szynobusy. W Płocku krzyżują się dwie ważne drogi krajowe: 60,trasa: Łęczyca – Kutno – Płock – Ciechanów – Ostrów Mazowiecka i 62 Strzelno – Włocławek – Płock – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze. 4 drogi wojewódzkie umożliwiają podróże do Lipna, Szpetala Górnego, Góry, Kazunia Nowego. Na południe od miasta - 40 km - na DK 60, między Gostyninem a Kutnem – w miejscowości Sójki znajduje się węzeł autostrady - Kutno-Północ - umożliwiający wjazd na autostradę A1. Po północnej stronie Płocka ma przebiegać droga ekspresowa S 10.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kolegialna Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kolegialna Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Kolegialna Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Obr. Warszawy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kolegialna Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kolegialna Residence znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 70 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w odległości 70 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w odległości 70 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kolegialna Residence w odległości 320 m znajduje się Jagiellonka, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.05.2020
Data aktualizacji: 21.07.2022
Kolegialna Residence Sp. z o.o. logo

Kolegialna Residence Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kolegialna 21, Płock

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: