Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Formuła Aparton bud. D

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Traktowa, oferowane bezpośrednio przez

Aparton Grupa Deweloperska

Płock, ul. Traktowa 10D

Formuła Aparton bud. DFormuła Aparton bud. D

2 zdjęcia

Formuła Aparton bud. D
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2026

Powierzchnie

50 - 69/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 431 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

28 placówek medycznych, 1 kawiarnia lub restauracja, 1 sklep, 2 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 50 do 69 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Formuła Aparton to osiedle przy ul. Traktowej 10 w Płocku i składające się z pięciu trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 145 mieszkań o powierzchni od 29m2 do 79m2.

W budynku B będzie funkcjonowało sześć lokali usługowych, a w budynkach A, B, C, E znajdą się hale garażowe o łącznej liczbie 116 miejsc postojowych, w tym również miejsc dla osób niepełnosprawnych.

Pomimo tego, że osiedle znajduje się pomiędzy drogami wojewódzkimi o numerach 562 i 559, bliskość ogródków działkowych i duża ilość otaczającej zieleni sprawiają, że panuje tu sielski klimat. Można ze spokojem wyjść na spacer, pojeździć na rowerze lub udać się na wędrówkę Czerwonym Szlakiem im. Bolesława Krzywoustego, który ma swój początek właśnie w centrum Płocka. Wszystko, co potrzebne znajduje się w najbliższej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się budynki jedno- i wielorodzinne, nieco dalej wspomniane ogródki działkowe, sklepy spożywcze i wielobranżowe, markety budowlane, szkoły, przedszkola, kościół i szpital.

Po drugiej stronie głównej ulicy, a dokładnie 800 m dalej, płynie Wisła, której brzegiem można spacerować o każdej porze roku. Znajdują się tam również plaże, ławeczki, place zabaw i restauracje.

W inne atrakcyjne miejsca dostaniesz się równie szybko:

- Tężnia solankowa – 1,5 km

- Kąpielisko Miejskie Sobótka – 2,2 km

- Zalew Sobótka – 2,8 km

- Ratusz i Stary Rynek – 3,9 km

- Molo – 4,3 km

- Wzgórze Tumskie i Miejski Ogród Zoologiczny – 5 km

- Aeroklub Ziemi Mazowieckiej – 5,8 km

Inwestycja Formuła Aparton bud. D znajduje się w Płocku, ul. Traktowa 10D (4.8 km od centrum Płocka), jest realizowana przez Aparton Grupa Deweloperska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Formuła Aparton bud. D w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 50 do 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Aparton Grupa Deweloperska nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Ta historyczna stolica Mazowsza ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godny uwagi jest również hejnał Płocki, który jest codziennie, w samo południe, odgrywany przez trębacza z wieży ratuszowej na Starym Rynku.

Miasto to słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także rozwój kulturalny miasta. Tetr Dramatyczny, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz liczne galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działa także kilkadziesiąt bezpłatnych hotspotów, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Formuła Aparton bud. D?

Komunikacja Miejska Płock jest największą firmą świadczącą usługi przewozowe w mieście. Obsługuje ona kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i podmiejskich. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Płocku S.A. świadczy zaś usługi przewozowe na trasach podmiejskich i dalekobieżnych. W obrębie miasta działają również linie PKS, KomfortBus i BusKom oraz prywatna linia P4. Z Płocka za sprawą Kolei Mazowieckich dostaniemy się do Warszawy, Sierpca oraz Kutna, a część połączeń obsługują szynobusy. W Płocku krzyżują się dwie ważne drogi krajowe: 60, trasa Łęczyca – Kutno – Płock – Ciechanów – Ostrów Mazowiecka i 62 Strzelno – Włocławek – Płock – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze. Liczne drogi wojewódzkie umożliwiają podróże do Lipna, Szpetala Górnego, Góry oraz Kazunia Nowego. Na południe od miasta – na DK 60, między Gostyninem a Kutnem, w miejscowości Sójki – znajduje się węzeł autostrady Kutno-Północ, umożliwiający wjazd na autostradę A1. Po północnej stronie Płocka ma przebiegać droga ekspresowa S 10.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Formuła Aparton bud. D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 431 metrów od inwestycji Formuła Aparton bud. D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Formuła Aparton bud. D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Marcina Kacprzaka w Płocku w odległości 768 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 768 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 782 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Formuła Aparton bud. D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 968 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Formuła Aparton bud. D w odległości 506 m znajduje się boisko / kort, w odległości 525 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.08.2023
Data aktualizacji: 10.06.2024
Aparton Grupa Deweloperska logo

Aparton Grupa Deweloperska

Adres biura sprzedaży:

ul. Harcerza Anatolka Gradowskiego 15/7L, 09-402 Płock

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023