Kazimierza Wielkiego 42A

9 zdjęć

Kazimierza Wielkiego 42A
Kazimierza Wielkiego 42A
Kazimierza Wielkiego 42A
Kazimierza Wielkiego 42A

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A dostępnych jest 37 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 37 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 45 do 158 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Przestronne tarasy z widokiem na Wisłę Aranżacja przestrzeni wokół budynku nazwana „Królewskimi alejami” otoczona bujną roślinnością. Miejsce wyjątkowe ze względu na występowanie roślin stosowanych do aromaterapii. Wytchnienie od zgiełku miasta można znaleźć spacerując w otoczeniu drzew owocowych, których naturalne i zdrowe owoce przeznaczone będą do zbioru dla mieszkańców osiedla. Dla osób doceniających spotkania w kręgu znajomych - miejsce na głównym „dziedzińcu posesji” z możliwością zorganizowania pikniku lub gier towarzyskich np. bule, badminton. Strefa relaksu mająca zapewnić mieszkańcom przestrzeń do odpoczynku. Z myślą o dzieciach zaprojektowano przestrzeń w formie zamkowego placu zabaw ze ścianką wspinaczkową i zabawkami do użytku wspólnego, oraz ścieżkę sensoryczną. Dla miłośników aktywności fizycznej – siłownia wewnątrz budynku. W trosce o fanów nowoczesnych rozwiązań motoryzacyjnych – podziemne hale garażowe oraz stacje do ładowania samochodów i hulajnóg elektrycznych. Mieszkańcy będą mogli korzystać z zaprojektowanych na terenie hali garażowej stacji serwisowania rowerów oraz kąciku z narzędziami. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców – ogrodzenie z zabezpieczonym dostępem do osiedla. Mieszkania o przemyślanych układach, dobrze doświetlone, z prywatnymi, ogromnymi balkonami i tarasami, z widokiem na Wisłę, oferują wiele kreatywnych i komfortowych możliwości adaptacji wnętrz.

Inwestycja Kazimierza Wielkiego 42A znajduje się w Płocku, ul. Kazimierza Wielkiego 42A (2.6 km od centrum Płocka), jest realizowana przez Żerański Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A w sprzedaży jest 37 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 158 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Żerański Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Ta historyczna stolica Mazowsza ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godny uwagi jest również hejnał Płocki, który jest codziennie, w samo południe, odgrywany przez trębacza z wieży ratuszowej na Starym Rynku. Miasto to słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także rozwój kulturalny miasta. Tetr Dramatyczny, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz liczne galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działa także kilkadziesiąt bezpłatnych hotspotów, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A?

Komunikacja Miejska Płock jest największą firmą świadczącą usługi przewozowe w mieście. Obsługuje ona kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i podmiejskich. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Płocku S.A. świadczy zaś usługi przewozowe na trasach podmiejskich i dalekobieżnych. W obrębie miasta działają również linie PKS, KomfortBus i BusKom oraz prywatna linia P4. Z Płocka za sprawą Kolei Mazowieckich dostaniemy się do Warszawy, Sierpca oraz Kutna, a część połączeń obsługują szynobusy. W Płocku krzyżują się dwie ważne drogi krajowe: 60, trasa Łęczyca – Kutno – Płock – Ciechanów – Ostrów Mazowiecka i 62 Strzelno – Włocławek – Płock – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze. Liczne drogi wojewódzkie umożliwiają podróże do Lipna, Szpetala Górnego, Góry oraz Kazunia Nowego. Na południe od miasta – na DK 60, między Gostyninem a Kutnem, w miejscowości Sójki – znajduje się węzeł autostrady Kutno-Północ, umożliwiający wjazd na autostradę A1. Po północnej stronie Płocka ma przebiegać droga ekspresowa S 10.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skłodowskiej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Małgorzaty Chmielewskiej w odległości 190 m, Przedszkole Niepubliczne Ekoludki w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Netto, w odległości 460 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kazimierza Wielkiego 42A w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.02.2023
Data aktualizacji: 02.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Płocku

Oferty w Płocku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: