Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Armii Krajowej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Armii Krajowej, oferowane bezpośrednio przez

INVEST BUD Sp. z o.o.

Płock, ul. Armii Krajowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Armii KrajowejOsiedle Armii Krajowej

5 zdjęć

Osiedle Armii Krajowej
Osiedle Armii Krajowej
Osiedle Armii Krajowej
Osiedle Armii Krajowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Armii Krajowej to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które powstają w sercu Podolszyc Północ, to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być jego częścią - nie rezygnując z odrobiny spokoju i możliwości odpoczynku wśród zieleni.

Osiedle, które budujemy posiada następujące atuty: nowoczesna architektura, bliskość terenów zielonych oraz świetne połączenia komunikacyjne.

Osiedle Armii Krajowej, to eleganckie bryły budynków tworzące współczesny obraz nowoczesnego osiedla o wysokości do czterech kondygnacji z 140 mieszkaniami, 67 garażami usytuowanymi w podziemnych kondygnacjach budynków oraz komórki lokatorskie i ogólnodostępne miejsca postojowe na terenie osiedla. W swojej ofercie posiadamy mieszkania o metrażach od 40 m2 do 80 m2. Funkcjonalne rozkłady mieszkań umożliwiają indywidualną aranżację według oczekiwań przyszłego lokatora.

Jasne elewacje i stolarka okienna w kolorze złotego dębu podkreślą nowoczesny charakter inwestycji, a przyjazna architektura wkomponuje się w tutejsze otoczenie. Osiedle zostało zaprojektowane z pełnym zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, całkowicie ogrodzone. Duże odległości od budynków, plac zabaw dla dzieci stworzą naszym Klientom poczucie wygody i przestronności.

Powyższe atuty oddadzą pozytywną energię tego wyjątkowego miejsca.

Inwestycja Osiedle Armii Krajowej znajduje się w Płocku, ul. Armii Krajowej (3.6 km od centrum Płocka), została zrealizowana przez INVEST BUD Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Armii Krajowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Armii Krajowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST BUD Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Płocku na terenie dzielnicy Podolszyce Północ, w drugiej linii zabudowy głównej alei tej dzielnicy czyli Armii Krajowej. Mieszkańcy Osiedla Armii Krajowej będą żyć komfortowo, ponieważ tu wszystko będzie na wyciągnięcie ręki. Liczne linie autobusowe gwarantują doskonałą komunikację z resztą miasta. W pobliżu przedszkola, szkoły, przychodnie, oraz galerie handlowe.

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Ta historyczna stolica Mazowsza ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godny uwagi jest również hejnał Płocki, który jest codziennie, w samo południe, odgrywany przez trębacza z wieży ratuszowej na Starym Rynku.

Miasto to słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także rozwój kulturalny miasta. Tetr Dramatyczny, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz liczne galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działa także kilkadziesiąt bezpłatnych hotspotów, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Armii Krajowej?

Komunikacja Miejska Płock jest największą firmą świadczącą usługi przewozowe w mieście. Obsługuje ona kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i podmiejskich. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Płocku S.A. świadczy zaś usługi przewozowe na trasach podmiejskich i dalekobieżnych. W obrębie miasta działają również linie PKS, KomfortBus i BusKom oraz prywatna linia P4. Z Płocka za sprawą Kolei Mazowieckich dostaniemy się do Warszawy, Sierpca oraz Kutna, a część połączeń obsługują szynobusy. W Płocku krzyżują się dwie ważne drogi krajowe: 60, trasa Łęczyca – Kutno – Płock – Ciechanów – Ostrów Mazowiecka i 62 Strzelno – Włocławek – Płock – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze. Liczne drogi wojewódzkie umożliwiają podróże do Lipna, Szpetala Górnego, Góry oraz Kazunia Nowego. Na południe od miasta – na DK 60, między Gostyninem a Kutnem, w miejscowości Sójki – znajduje się węzeł autostrady Kutno-Północ, umożliwiający wjazd na autostradę A1. Po północnej stronie Płocka ma przebiegać droga ekspresowa S 10.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Armii Krajowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 125 metrów od inwestycji Osiedle Armii Krajowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hubalczyków.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Armii Krajowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Armii Krajowej znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 274 m, Miejskie Przedszkole nr 37 w Płocku w odległości 275 m, Bajkowy Zakątek w odległości 345 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Armii Krajowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hanna Woźniak-Kwiatkowska w odległości 273 m, Provita w odległości 300 m, Barbara Kłobukowska w odległości 306 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Armii Krajowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 169 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 179 m znajduje się Lenarcik, w odległości 215 m znajduje się Owocowy Koszyk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Armii Krajowej w odległości 228 m znajduje się boisko / kort, w odległości 251 m znajduje się boisko / kort, w odległości 385 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 17.04.2014
Data aktualizacji: 14.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023