Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Przyszkolna - B2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przyszkolna, oferowane bezpośrednio przez

PBU Interbud Płock

Płock, ul. Przyszkolna 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Przyszkolna - B2Przyszkolna - B2

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Drugi budynek w ofercie Interbud to jednoklatkowy blok z wybudowanymi dziewięcioma mieszkaniami na trzech kondygnacjach. Osiedle znajduje się w malowniczej okolicy, tuż przy spadku skarpy. Ponad drzewami sąsiedniej działki z budynku rozciąga się piękna panorama Płocka i kombinatu. Trzy kilometry po chodniku (i ścieżce rowerowej) do jeziora Górskiego w Łącku, a jeszcze bliżej do Włocławsko-Gostynińskiego parku krajobrazowego (strefa Natura 2000 Uroczyska Łąckie)

Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska. Doprowadzony będzie również szybki światłowód operatora Orange. Mieszkania ogrzewane paliwem ekologicznym (gazem propan) w kotłowni na potrzeby bloku. Dzięki grubej warstwie styropianu i wydajnej kotłowni koszty ogrzewania są niskie co możemy powiedzieć na podstawie doświadczenia z budynków o podobnej technologii wykonania i ogrzewania. Mieszkania zaprojektowane zostały z aneksami kuchennymi. Kuchnia mogą być zasilane wyłącznie elektrycznie - w mieszkaniach nie ma instalacji gazowej. Niewątpliwym atutem są niezwykle rozległe balkony (9 m2 lub 12m2) - idealne do wypoczynku całą rodziną. W łazienkach kładziemy poziomy kanalizacyjne.

Zachęcamy do zakupu miejsca postojowego w hali garażu podziemnego [20.000,00 zł]. Niewielka działka ma niewiele miejsc do parkowania na zewnątrz, a dodatkowy parking urządzony zostanie wzdłuż drogi dojazdowej, w której udział nabywa się wraz z mieszkaniem.

W przypadku gdy klient odpowiednio wcześnie zdecyduje się na zakup mieszkania, możemy ułożyć odpływy oraz umieścić gniazdka i wyjścia na lampy inaczej niż jest to zaprojektowane, jeśli przyszły właściciel ma takie życzenie.

Termin oddania do użytkowania (zamieszkania): kwiecień 2021

Budynek będzie zarządzany w ramach wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z ustawą o własności lokali.

Inwestycja Przyszkolna - B2 znajduje się w Płocku, ul. Przyszkolna 12 (5 km od centrum Płocka), została zrealizowana przez PBU Interbud Płock.

Inwestycja Przyszkolna - B2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przyszkolna - B2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PBU Interbud Płock przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Ta historyczna stolica Mazowsza ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godny uwagi jest również hejnał Płocki, który jest codziennie, w samo południe, odgrywany przez trębacza z wieży ratuszowej na Starym Rynku.

Miasto to słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także rozwój kulturalny miasta. Tetr Dramatyczny, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz liczne galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działa także kilkadziesiąt bezpłatnych hotspotów, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przyszkolna - B2?

Komunikacja Miejska Płock jest największą firmą świadczącą usługi przewozowe w mieście. Obsługuje ona kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i podmiejskich. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Płocku S.A. świadczy zaś usługi przewozowe na trasach podmiejskich i dalekobieżnych. W obrębie miasta działają również linie PKS, KomfortBus i BusKom oraz prywatna linia P4. Z Płocka za sprawą Kolei Mazowieckich dostaniemy się do Warszawy, Sierpca oraz Kutna, a część połączeń obsługują szynobusy. W Płocku krzyżują się dwie ważne drogi krajowe: 60, trasa Łęczyca – Kutno – Płock – Ciechanów – Ostrów Mazowiecka i 62 Strzelno – Włocławek – Płock – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze. Liczne drogi wojewódzkie umożliwiają podróże do Lipna, Szpetala Górnego, Góry oraz Kazunia Nowego. Na południe od miasta – na DK 60, między Gostyninem a Kutnem, w miejscowości Sójki – znajduje się węzeł autostrady Kutno-Północ, umożliwiający wjazd na autostradę A1. Po północnej stronie Płocka ma przebiegać droga ekspresowa S 10.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przyszkolna - B2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 114 metrów od inwestycji Przyszkolna - B2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przyszkolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przyszkolna - B2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przyszkolna - B2 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 15 w odległości 113 m, szkoła w odległości 122 m, szkoła w odległości 142 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przyszkolna - B2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 552 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przyszkolna - B2 w odległości 135 m znajduje się boisko / kort, w odległości 621 m znajduje się boisko / kort, w odległości 759 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.08.2020
Data aktualizacji: 14.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023