Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe

120 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Modern House
  gotowe
  Modern House to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Kompleks inwestycyjny będzie się składał z 22 dwulokalowych budynków mieszkalnych o wyraźnym, nowoczesnym designie. Każdy z oferowanych bliźniaków będzie posiadał przynależne, napowietrzne miejsca postojowe lub wbudowany w bryłę budynku garaż. W zależności od wybranego typu segmentu metraż wynosi od 101 m2 do 131 m2. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren całego kompleksu mieszkaniowego zostanie ogrodzony. Prosty układ komunikacyjny zapewni łatwe przemieszczanie się samochodami, rowerami oraz pieszo w obrębie osiedla.Modern House to trzy rodzaje funkcjonalnych układów mieszkalnych. Sam zdecyduj o rozkładzie swojego domu. Każdy segment mieszkalny jest podzielony na dwa bliźniacze budynki. Taki układ architektoniczny pozwolił zaprojektować unikatowy i nowoczesny kształt brył budynków. Każdy z domów jest podzielony na dwie komfortowe strefy w zależności od typu segmentu:- strefa parterowa - część dzienna metraż od 49 m2 do 67 m2 w skład której wchodzą:przestronny, słoneczny salonaneks kuchennytoaleta dla gościgabinetpomieszczenie techniczne lub gospodarczegaraż- strefa na piętrze – część nocna o łącznym metrażu od 46 m2 do 63 m2 w skład której wchodzą:wygodna główna sypialnia z możliwością wydzielenia garderoby i dodatkowej łazienkiustawny pokój dziecięcypokój dodatkowy do indywidualnej aranżacjimożliwa odrębna pralnia w największym segmencie- kameralny prywatny ogród od 75 m2 do 362 m2.

  Modern House

  ul. Cymbalistów 7-9 , Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa(13.5 km od centrum)
  Albero Invest
 • Aura Ursynów
  2 kw. 2023
  Aura Ursynów to nowa inwestycja mieszkaniowa, położona w spokojnej części Ursynowa. Projekt opiera się na przemyślanych rozwiązaniach i wysokim standardzie wykonania, dzięki czemu zaprojektowane przestrzenie są komfortowe i funkcjonalne.W ramach pierwszego etapu, zaplanowano 3 budynki, a w nich lokale 1 – 4-pokojowe, o powierzchniach od 27 do 83 m kw. Część mieszkań posiada balkony lub ogródki, a te na najwyższym piętrze obszerne tarasy.Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi dla pełnej wygody mieszkańców. Dodatkowo dostępne są także miejsca postojowe naziemne.Budynki wyposażone są także w windę, dostępną z poziomu garażu.

  Aura Ursynów

  od 10 600 zł/m2
  ul. Kurantów , Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa(13.9 km od centrum)
  Mill-Yon Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zakątek Ursynów etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle „Zakątek Ursynów” składa się z 12 budynków w zabudowie bliźniaczej. W skład Inwestycji wchodzą 24 lokale mieszkalne:• 12 mieszkań na parterze 3 pokojowych (65m2),• 12 mieszkań na piętrze dwupoziomowych 4-5 pokojowych (110m2).• do każdego mieszkania przynależny ogródek i dwa miejsca postojowe gratis,• niezależne wejścia do mieszkań,• ogródek i parking przyległe do mieszkania,• mieszkania bez czynszu I dodatkowych kosztów,• widne i nowoczesne mieszkania z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń,• zadaszony balkon/taras,• wszystkie media ( prąd, gaz, woda, kanalizacja).

  Zakątek Ursynów etap II

  od 6 539 zł/m2
  ul. Trombity 31 , Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa(12.7 km od centrum)
  WestadoM Burzyński Sp.K.
 • Ostoja Ursynów
  Oferta archiwalna
  Ostoja to słowo magiczne. Kojarzy się ze stabilnością, trwaniem i bezpieczeństwem. I tak jest w przypadku naszej inwestycji, która wpisuje się w najlepsze tradycje kameralnego, budownictwa jednorodzinnego. Tu życie płynie innym rytmem, a sąsiedzi nie spotykają się w windzie, lecz mówią sobie z uśmiechem „dzień dobry” wśród przydomowej zieleni. Ale żebyśmy całkowicie nie oderwali się od ziemi, warto przypomnieć, że nasza Ostoja znajduje się na Zielonym Ursynowie w Warszawie. Wielkomiejska rzeczywistość jest naprawdę blisko i prowadzą do niej szybkie trasy dojazdowe. Jesteśmy „rzut beretem” od Mokotowa i najwyżej dwa od centrum stolicy. Jakie to wygodne!Osiedle zaplanowane jest zgodnie z najnowszymi trendami i precyzyjnie wykorzystuje wszystkie atuty działki. Będzie składało się z 9 domów – 8 stanie w zabudowie bliźniaczej, jeden będzie domem wolnostojącym. To domy bezczynszowe, co gwarantuje niskie koszty utrzymania.Domy, o powierzchniach od 123 m2 do 197 m2 , wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń na parterze i piętrze, stwarzającym wiele możliwości aranżacji przestrzeni, szerokimi oknami oraz dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Każdy z nich posiada własny, przestronny ogród.

  Ostoja Ursynów

  od 8 100 zł/m2
  ul. Sarabandy 34 , Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa(12.8 km od centrum)
  MJ Home Development
 • Zakątek Ursynów
  Oferta archiwalna
  Osiedle składa się z dwunastu budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. W sprzedaży są 24 mieszkania – 12 parterowych oraz 12 na pierwszym piętrze z użytkowym poddaszu. Mieszkania parterowe o powierzchni 65,34 m2 składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, schowka oraz tarasu. Mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze o powierzchni 110,29 m2 składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, schowka, balkonu, klatki schodowej oraz osobnego pokoju umieszczonego na poddaszu. Zarówno do mieszkań parterowych jak i tych znajdujących się na piętrze przynależeć będą osobne ogródki oraz dwa miejsca postojowe. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście poprzez drzwi zewnętrzne. Wszystkie mieszkania znajdujące się na osiedlu Trombity są mieszkaniami bezczynszowymi. Dzięki temu mieszkańcy osiedla nie ponoszą kosztów związanych z utrzymaniem administracji czy zarządu. Planowane oddanie do użytkowania w trzecim kwartale 2021.Cechy wyróżniające osiedle• Kameralne osiedle wśród zabudowy jednorodzinnej.• brak powierzchni wspólnych – oszczędność kosztów wynikająca, z braku konieczności ponoszenia nakładów na ich utrzymanie;• brak kosztów związanych z utrzymaniem zarządu i biura administracji;• możliwość montażu kominka;• brak konieczności ponoszenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego;• zmniejszona ilość sąsiadów (kilku zamiast kilkudziesięciu);• większa autonomia i swoboda właściciela w podejmowaniu decyzji o ponoszonych kosztach i przeprowadzonych naprawach;• konieczność konsultacji wyłącznie z jednym sąsiadem decyzji dotyczących konserwacji domu;• mniejsze koszty utrzymania mieszkania podnoszące zdolność kredytową;• brak dodatkowych opłat;• Cena jest ostateczna. Nie trzeba do niej doliczać żadnych dodatkowych kosztów związanych np. z zakupem miejsca postojowego czy komórki lokatorskiej;• Brak zaskakiwania podwyżkami czynszu jak to ma miejsce w przypadku zwykłych mieszkań.• Ogródek i miejsce postojowe dodane do mieszkania - gratis.• Wszystkie instalacje i liczniki są własnością nabywcy, nie ma podliczników;• Samodzielny, nowoczesny piec grzewczy w mieszkaniu, który daje możliwość sterowania jego pracą i decydowania o temperaturze ciepłej wody i ogrzewania.• Dogodne metraże trzy pokoje 65,34m2 oraz mieszkanie większe 4-5 (110,29 m2 ) pokojowe dla większych rodzin.• Mieszkanie ( 110,29 m2) z użytkowym poddaszem daje możliwość wydzielenia oddzielnej niezależnej przestrzeni mieszkalnej np. dla dorosłych dzieci, czy działalności usługowej jak również może być przeznaczone na wynajem czyli stanowić dodatkowe źródło przychodu.

  Zakątek Ursynów

  od 6 300 zł/m2
  ul. Trombity 31 , Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa(12.7 km od centrum)
  WestadoM Burzyński Sp.K.
 • Willa Ursynów 2
  Oferta archiwalna
  W cichej i spokojnej części warszawskiego Ursynowa, przy ulicy Sarabandy powstaje osiedle, które z pewnością zainteresuje osoby poszukujące mieszkań z cechami domów jednorodzinnych. Willa Ursynów 2 będzie doskonałą alternatywą dla osób, które pragną cieszyć się własnym domem i ogródkiem, ale nie są gotowe na jego samodzielną budowę. W skład inwestycji wchodzą 32 mieszkania, usytuowane w 14 budynkach i dwóch bliźniaczych domach o powierzchni od 70 do 120 m2.W cenę każdego z nich wliczone są: 2 miejsca parkingowe i prywatny ogródek. Osiedle składa się z trzech rodzajów mieszkań w typie A i B. TYP A – oferujemy 28 mieszkań w 14 budynkach: • Mieszkanie na parterze - 70,52 m2 (Wyprzedane) • Mieszkanie na piętrze - 120 m2 TYP B – oferujemy 4 mieszkania dwupoziomowe w 2 budynkach. • Mieszkania dwupoziomowe – 110 m2 Mieszkania charakteryzują się nowoczesnym rozkładem. Są jasne i przestronne dzięki zastosowaniu dużych okien o podwyższonych parametrach dźwiękoszczelności. W każdym z lokali istnieje też możliwość zamontowania kominka, a tarasy i balkony zostały zadaszone, aby można było korzystać z nich niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Mieszkania są bezczynszowe, dzięki czemu to właściciel kontroluje wydatki i podejmuje decyzję o kosztach eksploatacyjnych. Brak powierzchni wspólnych również nie generuje dodatkowych kosztów. Połączenie dogodnego metrażu lokali i niskich kosztów utrzymania z wygodą własnego ogródka i spokojną okolicą sprawiają, że osiedle Willa Ursynów 2 to doskonałe miejsce dla osób poszukujących swojego miejsca na ziemi. Osiedle Willa Ursynów 2 zlokalizowane jest wśród zieleni, w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych. Szybki dojazd do centrum Warszawy oddalonego tylko 12 km od osiedla, zapewnia położona nieopodal trasa S2, a także ulica Puławska. Istnieje również dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem osiedla są położone w pobliżu przedszkola, szkoły podstawowe, liczne sklepy, apteki, przychodnie oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Willa Ursynów 2? • Brak czynszu przez całe życie, • 2 miejsca parkingowe GRATIS • Prywatny ogródek do każdego mieszkania GRATIS • Możliwość montażu kominka w każdym mieszkaniu, • Brak powierzchni wspólnych – oszczędność kosztów, wynikająca z nieponoszenia nakładów na ich utrzymanie, • Brak kosztów związanych z utrzymaniem zarządu i biura administracji, • Brak opłat na fundusz remontowy, • Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej. PODEJMIJ DECYZJĘ TERAZ - Zaoszczędź nawet do 216 tys. zł na czynszu przez 30 lat, wybierając mieszkanie bezczynszowe.

  Willa Ursynów 2

  od 5 034 zł/m2
  ul. Sarabandy , Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa(12.1 km od centrum)
  Kiljańczyk Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Natura - Etap III
  Oferta archiwalna
  Osiedle Natura to Twoje miejsce blisko natury. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, chcesz cieszyć się ciszą i spokojem a życie w stylu eko jest tym co sobie cenisz, Natura to miejsce właśnie dla Ciebie.Realizacja inwestycji od początku opierała się na idei stworzenia w pobliżu Warszawy (zaledwie 200 metrów od granicy miasta) osiedla, które oprócz bezpieczeństwa i komfortu, zapewni mieszkańcom możliwość życia w zgodzie z naturą.Osiedle Natura zostało ujęte w miejscowym planie zagospodarowania terenu, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mają zagwarantowane właściwe przeznaczenie i zagospodarowanie obszaru osiedla.Osiedle składać się będzie z budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie (max. do 12 metrów), w których do dyspozycji mieszkańców będą zarówno mieszkania, jak i segmenty, bez części wspólnych. Do każdego z bezczynszowych lokali przynależeć będzie miejsce garażowe lub postojowe oraz taras lub indywidualny ogródek o powierzchni od 40 do 170 m2.Na terenie osiedla znajdzie się również przestrzeń na dwa place zabaw oraz mnóstwo zieleni, która sprawi, że każdy poczuje tu bliskość z naturą.

  Osiedle Natura - Etap III

  od 4 318 zł/m2
  ul. Gogolińska , Zgorzała, piaseczyński(0.2 km od Warszawy)
  Soffia Development
 • Osiedle Natura
  Oferta archiwalna
  Osiedle Natura to Twoje miejsce blisko natury. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, chcesz cieszyć się ciszą i spokojem a życie w stylu eko jest tym co sobie cenisz, Natura to miejsce właśnie dla Ciebie.Realizacja inwestycji od początku opierała się na idei stworzenia w pobliżu Warszawy (zaledwie 200 metrów od granicy miasta) osiedla, które oprócz bezpieczeństwa i komfortu, zapewni mieszkańcom możliwość życia w zgodzie z naturą. Nie chodzi tu jednak jedynie o zieleń otaczającą zewsząd niskie jednorodzinne budynki a przede wszystkim o wykorzystanie wysokiej jakości, energooszczędnych elementów wykończenia czy zastosowanie rekuperacji z możliwością odzyskiwania ciepła, które to rozwiązania pozwolą na efektywne wykorzystanie potencjału jaki dają oferowane mieszkania i segmenty.Osiedle Natura zostało ujęte w miejscowym planie zagospodarowania terenu, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mają zagwarantowane właściwe przeznaczenie i zagospodarowanie obszaru osiedla.Osiedle składać się będzie z budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie (max. do 12 metrów), w których do dyspozycji mieszkańców będą zarówno mieszkania, jak i segmenty, bez części wspólnych. Do każdego z bezczynszowych lokali przynależeć będzie miejsce garażowe lub postojowe oraz taras lub indywidualny ogródek o powierzchni od 40 do 170 m2.Na terenie osiedla znajdą się też miejsca parkingowe dla gości, przestrzeń na dwa place zabaw oraz mnóstwo zieleni, która sprawi, że każdy poczuje tu bliskość z naturą.

  Osiedle Natura

  ul. Gogolińska , Zgorzała, piaseczyński(0.2 km od Warszawy)
  Soffia Development
 • Osiedle Natura
  Oferta archiwalna
  Osiedle Natura to Twoje miejsce blisko natury. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, chcesz cieszyć się ciszą i spokojem a życie w stylu eko jest tym co sobie cenisz, Natura to miejsce właśnie dla Ciebie.Realizacja inwestycji od początku opierała się na idei stworzenia w pobliżu Warszawy (zaledwie 200 metrów od granicy miasta) osiedla, które oprócz bezpieczeństwa i komfortu, zapewni mieszkańcom możliwość życia w zgodzie z naturą. Nie chodzi tu jednak jedynie o zieleń otaczającą zewsząd niskie jednorodzinne budynki a przede wszystkim o wykorzystanie wysokiej jakości, energooszczędnych elementów wykończenia czy zastosowanie rekuperacji z możliwością odzyskiwania ciepła, które to rozwiązania pozwolą na efektywne wykorzystanie potencjału jaki dają oferowane mieszkania i segmenty.Osiedle Natura zostało ujęte w miejscowym planie zagospodarowania terenu, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mają zagwarantowane właściwe przeznaczenie i zagospodarowanie obszaru osiedla.Osiedle składać się będzie z budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie (max. do 12 metrów), w których do dyspozycji mieszkańców będą zarówno mieszkania, jak i segmenty, bez części wspólnych. Do każdego z bezczynszowych lokali przynależeć będzie miejsce garażowe lub postojowe oraz taras lub indywidualny ogródek o powierzchni od 40 do 170 m2.Na terenie osiedla znajdą się też miejsca parkingowe dla gości, przestrzeń na dwa place zabaw oraz mnóstwo zieleni, która sprawi, że każdy poczuje tu bliskość z naturą.

  Osiedle Natura

  od 4 430 zł/m2
  ul. Gogolińska , Zgorzała, piaseczyński(0.2 km od Warszawy)
  Soffia Development
 • Segmenty Las Kabacki
  Oferta archiwalna
  Dom, spokój, cisza i nowoczesna architekturaTo wszystko znajdziecie Państwo w wyjątkowym miejscu, przy ulicy Baletowej zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej. Z dala od zgiełku miasta, a jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do Centrum Miasta.W otoczeniu zieleni, wśród kameralnej, jednorodzinnej zabudowy powstają dwa budynki, kazdy podzielony na 3 segmenty w zabudowie szeregowej o estetycznej i przyjaznej architekturze. Do każdego z domów przynależy ogród oraz garaż lub miejsce parkingowe. Niewątpliwy atut osiedla Las Kabacki jest idealne położenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających. Bardzo łatwy i szybki dostęp do ulicy Puławskiej zapewni sprawny dojazd do Śródmieścia i innych strategicznych miejsc miasta, a rozbudowana infrastruktura Piaseczna i Józefosławia oferuje dogodne korzystanie z galerii handlowych, szkół przedszkoli, placówek służby zdrowia oraz rozległych terenów rekreacyjnych.Osiedle Las Kabacki jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmęczonych wielkim, betonowymi wieżowcami z wysokim czynszem. Oferujemy Państwu zaciszny, zielony zakątek bez opłat czynszowych za to z własnych ogródkiem usytuowanym od storny południowej, garażem lub miejscem parkinkowym.Rodzaje segmentów:•      Segmenty w bud. A  – powierzchnia użytkowa domu wraz z garażem 127,37m2 – segment narożny i 125,75 m2 – segment środkowy. Na poziomie garażu znajduje się kotłownia wraz z pomieszczeniem fitness. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię, na piętrze zaś przewidziano dwie sypialnie z pokojem gościnnym oraz przestronną łazienką.•     Segmenty w bud. B – powierzchnia użytkowa domu 125,39 m2 – segment skrajny i 124,15 m2 – segment środkowy. Na poziomie parteru zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, na piętrze zaś przewidziano sypialnię, garderobę i  pokój gościnny oraz przestronną łazienką. Na drugim piętrze przewidziano dwa pokoje, łazienkę oraz garderobę.Sprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz wraz z ogrodzeniem oraz podłączonymi mediami typu: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Tak przygotowany projekt umożliwia klientom aranżację wnętrza według własnego uznania. Segmenty będą wykończone wewnątrz do stanu developerskiego.Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Gajdy na warszawskim Ursynowie w pobliżu Lasu Kabackiego.Zaletą lokalizacji kameralnego osiedla jest bliskość centrum miasta, a jednocześnie cicha i spokojna okolica. Spełnia to oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Prosimy o zapoznanie się z mapą.Zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Państwa telefony pod numerem 722 000 122. Prosimy powołać się na portal RynekPierwotny.com!Możecie Państwo wysyłać do nas zapytania mailowe! Najprościej za pomocą formularza kontaktowego po prawej stronie! Deweloper skontaktuje się z Państwem :)

  Segmenty Las Kabacki

  ul. Gajdy , Dąbrówka, Ursynów, Warszawa(12.3 km od centrum)
  Q.S Investments

Informacje o Jeziorkach Południowych

Na Jeziorkach Południowych dostępnych jest 120 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Jeziorkach Południowych mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 83 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (31 mieszkań).
 • 2-pokojowe (61 mieszkań).
 • 3-pokojowe (19 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Jeziorkach Południowych dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 131 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Jeziorkach Południowych kosztuje 319 176 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 1 197 919 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Jeziorkach Południowych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: