Aura Ursynów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kurantów, oferowane bezpośrednio przez

Mill-Yon Sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe, ul. Kurantów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 441 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aura UrsynówAura Ursynów

26 zdjęć

Aura Ursynów
Aura Ursynów
Aura Ursynów
Aura Ursynów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (48): - wielkość 1,78-3,82 m2 - cena 4 500 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (123 miejsca) w cenie 35 000 zł : w hali garażowej
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc) w cenie 18 000 zł : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Aura Ursynów logo

Aura Ursynów to nowa inwestycja mieszkaniowa, położona w spokojnej części Ursynowa. Projekt opiera się na przemyślanych rozwiązaniach i wysokim standardzie wykonania, dzięki czemu zaprojektowane przestrzenie są komfortowe i funkcjonalne.

W ramach pierwszego etapu, zaplanowano 3 budynki, a w nich lokale 1 – 4-pokojowe, o powierzchniach od 27 do 83 m kw. Część mieszkań posiada balkony lub ogródki, a te na najwyższym piętrze obszerne tarasy.

Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi dla pełnej wygody mieszkańców. Dodatkowo dostępne są także miejsca postojowe naziemne.

Budynki wyposażone są także w windę, dostępną z poziomu garażu.

Inwestycja Aura Ursynów znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Kurantów (13.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Mill-Yon Sp. z o.o.

Inwestycja Aura Ursynów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aura Ursynów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mill-Yon Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (123 miejsca) w cenie 35 000 zł
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc) w cenie 18 000 zł

W inwestycji znajduje się 48 komórek lokatorskich - wielkość 1,78-3,82 m2 - cena 4 500 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Kameralność, położenie z dala od hałaśliwych ulic, bezpośredni dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych, bliskość infrastruktury (kolej, autobus, sklepy) to największe zalety osiedla Aura Ursynów.

To miejsce stworzone dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, nie rezygnując z uroków miasta i jego udogodnień. Doskonałe położenie oraz szybki dostęp do ulicy Puławskiej, sprawia że Aura Ursynów jest świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aura Ursynów?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aura Ursynów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 507 metrów od inwestycji Aura Ursynów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aura Ursynów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Ursynów znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Przytulanka w odległości 375 m, przedszkole w odległości 387 m, Przedszkole Gminne w Zamieniu - filia w Zgorzale w odległości 629 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aura Ursynów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 524 m znajduje się Biedronka, w odległości 944 m znajduje się Wisienka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Ursynów w odległości 580 m znajduje się boisko / kort, w odległości 635 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 729 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.07.2022
Data aktualizacji: 19.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: