Zakątek Ursynów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWestadoM Burzyński Sp.K.

Ceny od: 6 300 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zakątek Ursynów dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1A
3
65,34 m²
Parter
2A
3
65,34 m²
Parter
3A
3
65,34 m²
Parter
4A
3
65,34 m²
Parter
5A
3
65,34 m²
Parter
6A
3
65,34 m²
Parter
1B
4
116,22 m²
1
2B
4
116,22 m²
1
3B
4
116,22 m²
1
4B
4
116,22 m²
1
6B
4
116,22 m²
1
5B
5
116,22 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle składa się z dwunastu budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. W sprzedaży są 24 mieszkania – 12 parterowych oraz 12 na pierwszym piętrze z użytkowym poddaszu. Mieszkania parterowe o powierzchni 65,34 m2 składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, schowka oraz tarasu. Mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze o powierzchni 110,29 m2 składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, schowka, balkonu, klatki schodowej oraz osobnego pokoju umieszczonego na poddaszu. Zarówno do mieszkań parterowych jak i tych znajdujących się na piętrze przynależeć będą osobne ogródki oraz dwa miejsca postojowe. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście poprzez drzwi zewnętrzne. Wszystkie mieszkania znajdujące się na osiedlu Trombity są mieszkaniami bezczynszowymi. Dzięki temu mieszkańcy osiedla nie ponoszą kosztów związanych z utrzymaniem administracji czy zarządu. Planowane oddanie do użytkowania w trzecim kwartale 2021.Cechy wyróżniające osiedle• Kameralne osiedle wśród zabudowy jednorodzinnej.• brak powierzchni wspólnych – oszczędność kosztów wynikająca, z braku konieczności ponoszenia nakładów na ich utrzymanie;• brak kosztów związanych z utrzymaniem zarządu i biura administracji;• możliwość montażu kominka;• brak konieczności ponoszenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego;• zmniejszona ilość sąsiadów (kilku zamiast kilkudziesięciu);• większa autonomia i swoboda właściciela w podejmowaniu decyzji o ponoszonych kosztach i przeprowadzonych naprawach;• konieczność konsultacji wyłącznie z jednym sąsiadem decyzji dotyczących konserwacji domu;• mniejsze koszty utrzymania mieszkania podnoszące zdolność kredytową;• brak dodatkowych opłat;• Cena jest ostateczna. Nie trzeba do niej doliczać żadnych dodatkowych kosztów związanych np. z zakupem miejsca postojowego czy komórki lokatorskiej;• Brak zaskakiwania podwyżkami czynszu jak to ma miejsce w przypadku zwykłych mieszkań.• Ogródek i miejsce postojowe dodane do mieszkania - gratis.• Wszystkie instalacje i liczniki są własnością nabywcy, nie ma podliczników;• Samodzielny, nowoczesny piec grzewczy w mieszkaniu, który daje możliwość sterowania jego pracą i decydowania o temperaturze ciepłej wody i ogrzewania.• Dogodne metraże trzy pokoje 65,34m2 oraz mieszkanie większe 4-5 (110,29 m2 ) pokojowe dla większych rodzin.• Mieszkanie ( 110,29 m2) z użytkowym poddaszem daje możliwość wydzielenia oddzielnej niezależnej przestrzeni mieszkalnej np. dla dorosłych dzieci, czy działalności usługowej jak również może być przeznaczone na wynajem czyli stanowić dodatkowe źródło przychodu.

Inwestycja Zakątek Ursynów znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Trombity 31 (12.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera WestadoM Burzyński Sp.K..

Inwestycja Zakątek Ursynów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Ursynów pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 65 do 116 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 m2 w cenie od 550 000 zł (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 116 m2 w cenie od 750 000 zł (5 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 116 m2 w cenie od 750 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WestadoM Burzyński Sp.K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (48 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 140 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (48 miejsc): 2 do każdego lokalu.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 65 do 116 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 550 000 do 750 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 300 do 8 418 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Zakątek Ursynów

Osiedle zlokalizowane jest w Warszawie przy ulicy Trombity 31 na Warszawskim Ursynowie. W okolicy znajduje się stacja kolejki „Warszawa Jeziorki” oraz przystanek autobusowy ZTM ( 209) , z którego można bezpośrednio dojechać do stacji metra „Stokłosy”. Istniejąca infrastruktura komunikacyjna oraz bliskość ulicy Puławskiej zapewnia szybki i wygodny dojazd co centrum Warszawy. Wybudowana trasa S79 zapewnia szybki transport na lotnisko Chopina natomiast S2 prowadzi bezpośrednio do węzła autostradowego dającego dostęp do południowej obwodnicy Warszawy. Osiedle znajduje znajduje się w Warszawie łączy dostęp do infrastruktury Warszawskiej z ciszą i spokojem dzielnicy z zabudową jednorodzinną. Znajdujące się wokół tereny zielone, pobliski las Kabacki oraz oddalony o kilka kilometrów ogród botaniczny w Powsinie dają możliwość spędzenia czasu w aktywny sposób. W okolicy przebiegają liczne trasy rowerowe. W niedalekiej odległości znajduje się Tor Wyścigów Konnych. W najbliższej okolicy osiedla znajduje się 11 placówek edukacyjnych takich jak: szkoła podstawowa, przedszkole a także liceum oraz uczelnia wyższa. W niedalekiej odległości znajduje się kilka placówek medycznych, między innymi Szpital Grupy Lux Med. W pobliżu można znaleźć sklepy spożywcze ( Biedronka, Lidl ) oraz restaurację . Na Ursynowie znajdują się liczne obiekty sportowe, w najbliższym otoczeniu można zagrać w tenisa, pojeździć konno oraz wybrać się na wycieczkę rowerową bądź pieszą.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Ursynów w odległości 450 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 01.08.2019

Data aktualizacji: 22.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie