Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Natura - Etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gogolińska, oferowane bezpośrednio przez

Soffia Development

piaseczyński, Zgorzała, ul. Gogolińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Natura - Etap IIIOsiedle Natura - Etap III

20 zdjęć

Osiedle Natura - Etap III
Osiedle Natura - Etap III
Osiedle Natura - Etap III
Osiedle Natura - Etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 30 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 1 osobna komórka lub komórki wydzielone w garażu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garażowe i/lub miejsca postojowe

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Natura to Twoje miejsce blisko natury. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, chcesz cieszyć się ciszą i spokojem a życie w stylu eko jest tym co sobie cenisz, Natura to miejsce właśnie dla Ciebie.

Realizacja inwestycji od początku opierała się na idei stworzenia w pobliżu Warszawy (zaledwie 200 metrów od granicy miasta) osiedla, które oprócz bezpieczeństwa i komfortu, zapewni mieszkańcom możliwość życia w zgodzie z naturą.

Osiedle Natura zostało ujęte w miejscowym planie zagospodarowania terenu, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mają zagwarantowane właściwe przeznaczenie i zagospodarowanie obszaru osiedla.

Osiedle składać się będzie z budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie (max. do 12 metrów), w których do dyspozycji mieszkańców będą zarówno mieszkania, jak i segmenty, bez części wspólnych. Do każdego z bezczynszowych lokali przynależeć będzie miejsce garażowe lub postojowe oraz taras lub indywidualny ogródek o powierzchni od 40 do 170 m2.

Na terenie osiedla znajdzie się również przestrzeń na dwa place zabaw oraz mnóstwo zieleni, która sprawi, że każdy poczuje tu bliskość z naturą.

Inwestycja Osiedle Natura - Etap III znajduje się w Zgorzale, ul. Gogolińska (0.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Soffia Development.

Inwestycja Osiedle Natura - Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 30 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Natura - Etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Soffia Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 1 osobna komórka lub komórki wydzielone w garażu.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Natura - Etap III?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Natura - Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 858 metrów od inwestycji Osiedle Natura - Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Natura - Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Natura - Etap III znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle - Klasy 0 i 1 w odległości 609 m, szkoła w odległości 614 m, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle w odległości 735 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Natura - Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Tu wzrastam - Psycholog w odległości 955 m, Makrodent w odległości 957 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Natura - Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 789 m znajduje się Biedronka, w odległości 895 m znajduje się Lewiatan, w odległości 949 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Natura - Etap III w odległości 528 m znajduje się boisko / kort, w odległości 535 m znajduje się basen, w odległości 584 m znajduje się basen.

Data publikacji: 17.04.2019
Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023