Ostoja Ursynów

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe, ul. Sarabandy 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Ostoja Ursynów

5 zdjęć

Ostoja Ursynów
Ostoja Ursynów
Ostoja Ursynów
Ostoja Ursynów

Najbliższe inwestycje

 • Modern House
  gotowe
  Modern House to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Kompleks inwestycyjny będzie się składał z 22 dwulokalowych budynków mieszkalnych o wyraźnym, nowoczesnym designie. Każdy z oferowanych bliźniaków będzie posiadał przynależne, napowietrzne miejsca postojowe lub wbudowany w bryłę budynku garaż. W zależności od wybranego typu segmentu metraż wynosi od 101 m2 do 131 m2. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren całego kompleksu mieszkaniowego zostanie ogrodzony. Prosty układ komunikacyjny zapewni łatwe przemieszczanie się samochodami, rowerami oraz pieszo w obrębie osiedla.Modern House to trzy rodzaje funkcjonalnych układów mieszkalnych. Sam zdecyduj o rozkładzie swojego domu. Każdy segment mieszkalny jest podzielony na dwa bliźniacze budynki. Taki układ architektoniczny pozwolił zaprojektować unikatowy i nowoczesny kształt brył budynków. Każdy z domów jest podzielony na dwie komfortowe strefy w zależności od typu segmentu:- strefa parterowa - część dzienna metraż od 49 m2 do 67 m2 w skład której wchodzą:przestronny, słoneczny salonaneks kuchennytoaleta dla gościgabinetpomieszczenie techniczne lub gospodarczegaraż- strefa na piętrze – część nocna o łącznym metrażu od 46 m2 do 63 m2 w skład której wchodzą:wygodna główna sypialnia z możliwością wydzielenia garderoby i dodatkowej łazienkiustawny pokój dziecięcypokój dodatkowy do indywidualnej aranżacjimożliwa odrębna pralnia w największym segmencie- kameralny prywatny ogród od 75 m2 do 362 m2.

  Modern House

  ul. Cymbalistów 7-9 , Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa(13.5 km od centrum)
  Albero Invest
 • Jeziorki Residence
  3 kw. 2022
  Projekt Jeziorki Residence to idea najlepszych tradycyjnych domów w nowoczesnym ujęciu. Z myślą o komforcie i funkcjonalności stworzyliśmy układ pomieszczeń, który naturalnie oddziela sferę dzienną, od prywatnej. Koncepcja łączy w sobie minimalistyczny design z tradycyjną formą planowania przestrzeni, która jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny.Trzykondygnacyjny projekt domu posiada dwie wyraźne strefy: dzienną - z dużym, połączonym z kuchnią i jadalnią, salonem oraz strefę nocną - na pierwszym piętrze z trzema pokojami i dwiema łazienkami oraz na drugim piętrze z dodatkowymi dwiema sypialniami i łazienką z wyjściem na rozległy taras.Plan domów umożliwia stworzenie intymnych zakątków dla każdego domownika. Natomiast projekt strefy dziennej idealnie organizuje przestrzeń ogniska domowego, a duże witryny okienne będą nadawać przyszłym dniom więcej słonecznego blasku.

  Jeziorki Residence

  od 7 800 zł/m2
  ul. Jeziorki , Jeziorki Północne, Ursynów, Warszawa(11.3 km od centrum)
  WAN S.A.
 • Mozaika V
  3 kw. 2023
  W ramach czwartego już etapu inwestycji Mozaika oferujemy wygodne domy o niebanalnej aranżacji na terenie gminy Lesznowola. Naszą inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz walory estetyczne. Każdy z naszych podwarszawskich domów posiada funkcjonalny i przestronny układ tak aby spełnić oczekiwania większości rodzin. Domy o metrażach 50 -150 m2 posiadają także poddasze do własnej aranżacji. Do tego na szczególną uwagę zasługują okrągłe okna w kuchniach i łazienkach oraz ogrody - strefa indywidualnego, zielonego komfortu. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią jeszcze bardziej spotęgowały pragnienia posiadania własnego ogrodu. My te pragnienia jak najbardziej rozumiemy i staramy się, żeby nasze projekty domów w Lesznowoli jak najbardziej były do nich dostosowane.Rozpoczęcie budowy: III kw. 2021 r.Zakończenie prac budowlanych: I kw. 2023 r.Domy na naszym osiedlu mieszkaniowym w Lesznowoli są energooszczędne i funkcjonalne. Tworzymy je w oparciu o najnowsze projekty, rozwiązania i technologie budowlane - instalujemy odnawialne źródła energii. Wyróżnia Nas kompleksowość: przeprowadzamy zmiany lokatorskie, obsługujemy kredyty, wykańczamy pod klucz. Jakość zarówno w wykonaniu inwestycji jak i w obsłudze Klientów jest dla Nas najwyższą wartością!

  Mozaika V

  od 5 300 zł/m2
  ul. Jemiołuszki , Zgorzała, piaseczyński(0.5 km od Warszawy)
  Gemma Inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis Inwestycji

Ostoja Ursynów logo

Ostoja to słowo magiczne. Kojarzy się ze stabilnością, trwaniem i bezpieczeństwem. I tak jest w przypadku naszej inwestycji, która wpisuje się w najlepsze tradycje kameralnego, budownictwa jednorodzinnego. Tu życie płynie innym rytmem, a sąsiedzi nie spotykają się w windzie, lecz mówią sobie z uśmiechem „dzień dobry” wśród przydomowej zieleni. Ale żebyśmy całkowicie nie oderwali się od ziemi, warto przypomnieć, że nasza Ostoja znajduje się na Zielonym Ursynowie w Warszawie. Wielkomiejska rzeczywistość jest naprawdę blisko i prowadzą do niej szybkie trasy dojazdowe. Jesteśmy „rzut beretem” od Mokotowa i najwyżej dwa od centrum stolicy. Jakie to wygodne!

Osiedle zaplanowane jest zgodnie z najnowszymi trendami i precyzyjnie wykorzystuje wszystkie atuty działki. Będzie składało się z 9 domów – 8 stanie w zabudowie bliźniaczej, jeden będzie domem wolnostojącym. To domy bezczynszowe, co gwarantuje niskie koszty utrzymania.

Domy, o powierzchniach od 123 m2 do 197 m2 , wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń na parterze i piętrze, stwarzającym wiele możliwości aranżacji przestrzeni, szerokimi oknami oraz dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Każdy z nich posiada własny, przestronny ogród.

Inwestycja Ostoja Ursynów znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Sarabandy 34 (12.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez MJ Home Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Ursynów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MJ Home Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja realizowana jest przy ul. Sarabandy w Warszawie. Ta południowo-zachodnia część dzielnicy Ursynów nosi dawną nazwę Jeziorki. Na jej terenie znajduje się kilka stawów, otoczonych polami i zielenią. A sarabanda? Cóż, tanecznych ulic jest tu dużo więcej i nadają one okolicy własny styl. Kolejną zaletą jest lokalizacja, dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami Warszawy oraz lokalna infrastruktura. Osiedle położone jest w sąsiedztwie ulicy Puławskiej (600m) i budowanego węzła trasy S7 (3km) Południowej Obwodnicy Warszawy (3,5km). Ponadto w pobliżu znajdują się przystanek miejskiej kolei PKP Jeziorki (2km) i przystanki autobusowe (600m) – z przystanku autobusowego w pobliżu ulicy Sarabandy kursują zarówno linie dzienne, jak i nocne. To daje gwarancję, że także niezmotoryzowani mieszkańcy bez trudu dotrą tam, gdzie chcą. Wspomniane sąsiedztwo ulicy Puławskiej zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Warszawy. Co ważne dla pieszych, po zmroku można poruszać się tutaj dobrze oświetlonymi chodnikami. Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna, także ze względu na otoczenie – wokół dominuje otoczona zielenią zabudowa jednorodzinna. W pobliżu wytyczono ścieżki rowerowe, a system dróg lokalnych pozwala na sprawne przemieszczanie się po Zielonym Ursynowie. W zasięgu kilku minut znajduje się Las Kabacki, którego dukty umożliwiają spacery i sportową rekreację o każdej porze roku. W okolicy są przedszkola, szkoły podstawowe, sklepy, apteki, przychodnie i obiekty sportowo-rekreacyjne, a także sklepy Lidl i Rossman – jednym słowem wszystko, co potrzebne do wygodnego życia. Nie trzeba podejmować dalekich wypraw, aby zrobić zakupy lub podrzucić dziecko na lekcje. Z pewnością doceni to każdy mieszkaniec osiedla.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Ursynów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Ursynów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Ostoja Ursynów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pozytywki 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Ursynów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Ursynów znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Babaloo z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa Nr 96 w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Ursynów w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.12.2021
Data aktualizacji: 01.07.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jeziorkach Południowych

Oferty na Jeziorkach Południowych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: