Osada Sarabandy etap I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlace4You

Ceny od: 6 495 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osada Sarabandy etap I dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
I-1
3
71,33 m²
Parter
I-2
3
77,75 m²
1
II-3
3
71,33 m²
Parter
II-4
3
77,75 m²
1
III-5
3
71,33 m²
Parter
III-6
3
77,75 m²
1
IV-7
3
71,33 m²
Parter
IV-8
3
77,75 m²
1
V-9
3
71,33 m²
Parter
V-10
3
77,75 m²
1
VI-11
3
71,33 m²
Parter
VI-12
3
77,75 m²
1

Opis Inwestycji

Osada Sarabandy etap I

JEDŹ PUŁAWSKĄ I SKRĘĆ W BALETOWĄ - JESTEŚ NA MIEJSCU!OSADA SARABANDY ETAP I - inwestycja zlokalizowana w południowej części Zielonego Ursynowa, przy ul. Sarabandy na Jeziorkach Południowych. Idealnie wpisuje się w założenia przeważającej w tym rejonie zabudowy jednorodzinnej, sąsiadującej z piękną naturą.ETAP I to 6 budynków w zabudowie bliźniaczej, z niezbędną infrastrukturą oraz elementami zagospodarowania terenu. W sumie 12 lokali mieszkalnych 3-pokojowych o powierzchniach od 71 do 77 m kw. Do każdego z mieszkań będą przynależały 2 miejsca postojowe,2 przestronne balkony lub ogród.Bardzo rozkładowe, wysokie(2,75 m), jednopoziomowe mieszkania w nowej inwestycji - Osada Sarabandy. Nowoczesna architektura i nowe życie blisko natury - fantastyczne dla rodziny.Każde mieszkanie to salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, garderoba, łazienka, wc..Budynki w stanie deweloperskim, z materiałów wysokiej jakości (drzwi wejściowe antywłamaniowe Porta, wewnętrzne parapety z konglomeratu marmurowego).Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe naziemne (dodatkowo płatne łącznie 20.000 pln).Osada Sarabandy zlokalizowana jest na Ursynowie - trzeciej pod względem obszaru jak i liczby mieszkańców, dzielnicy Warszawy. Był świetnym tłem dla filmów "Alternatywy 4" i "Dzień świra" , od 70 lat jest integralną dzielnicą Warszawy. Rejon Jeziorki Południowe mieści się w zachodniej części dzielnicy, pomiędzy ul. Baletową i Karczunkowską, w odróżnieniu od osiedli usytuowanych po drugiej stronie ul. Puławskiej, w naturalnych przestrzeniach zielonych znajduje się zabudowa niska i osiedla domów. Stąd nazwa Zielony Ursynów (a J.U. Niemcewicz miał tu swoje włości).

Inwestycja Osada Sarabandy etap I znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Sarabandy 93 (12.1 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Place4You

Inwestycja Osada Sarabandy etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osada Sarabandy etap I pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 71 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 6 495 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 do 78 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 71 do 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 495 do 8 972 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osada Sarabandy etap I

W najbliższej okolicy kilka placówek edukacyjnych: - przedszkola: Pomarańczowa Ciuchcia Ursynów, Przytulanka, Zaczarowana Pozytywka- Europejskie przedszkole niepubliczne, Babaloo – Niepubliczne Językowe Przedszkole Integracyjne, Cukierkowo - przedszkole dla dzieci z cukrzycą - szkoła podstawowa nr 96 (1 km) - Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 38 Im. Św. S. Kostki (1,3 km) Sklepy, usługi, opieka medyczna - Biedronka, Lidl, liczne sklepy w pobliżu i na ul. Puławskiej (2 km) - CH Auchan Piaseczno (2 km), CH Józefosław (3 km), Outlet Piaseczno (3 km) - stacja paliw Orlen - poczta (1 km) - pracownia zieleni Krajobraz Kreatywny - szpital Luxmed (1 km) - Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe Szpitala Chirurgii Jednego Dnia SPZOZ Warszawa-Ursynów - całodobowa Klinika Weterynaryjna - Fabryka Zdrowia W tej lokalizacji z pewnością można żyć aktywnie blisko natury. W okolicy znajduje się wiele obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Rezerwat Las Kabacki, polodowcowe Jezioro Imielińskie, Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów, Park Kultury w Powsinie, Jezioro Zgorzała. Przepiękne obszary, czyli ursynowskie pojezierze. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej -liczne przystanki autobusowe, stacje metra przy Alei KEN, stacje PKP - Jeziorki i Dawidy (1,5 km).

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Sarabandy etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osada Sarabandy etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeziorki Północne 02.

Data publikacji: 13.03.2020

Data aktualizacji: 30.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie