Osada Sarabandy etap I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlace4You

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zakątek Ursynów(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe, ul. Trombity 31 (12.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 300 brutto/m2
  Zakątek Ursynów
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 65 - 116 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  WestadoM Burzyński Sp.K.
 • Osiedle Natura - Etap III(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Zgorzała, ul. Gogolińska (0.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 318/m2
  Osiedle Natura - Etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 84 - 140 m2
  Liczba pokoi: 4
  Soffia Development
 • Wilgi Park(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Zgorzała, ul. Wilgi 15 (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 375 brutto/m2
  Wilgi Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 64 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Opis Inwestycji

Osada Sarabandy etap I

JEDŹ PUŁAWSKĄ I SKRĘĆ W BALETOWĄ - JESTEŚ NA MIEJSCU!OSADA SARABANDY ETAP I - inwestycja zlokalizowana w południowej części Zielonego Ursynowa, przy ul. Sarabandy na Jeziorkach Południowych. Idealnie wpisuje się w założenia przeważającej w tym rejonie zabudowy jednorodzinnej, sąsiadującej z piękną naturą.ETAP I to 6 budynków w zabudowie bliźniaczej, z niezbędną infrastrukturą oraz elementami zagospodarowania terenu. W sumie 12 lokali mieszkalnych 3-pokojowych o powierzchniach od 71 do 77 m kw. Do każdego z mieszkań będą przynależały 2 miejsca postojowe,2 przestronne balkony lub ogród.Bardzo rozkładowe, wysokie(2,75 m), jednopoziomowe mieszkania w nowej inwestycji - Osada Sarabandy. Nowoczesna architektura i nowe życie blisko natury - fantastyczne dla rodziny.Każde mieszkanie to salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, garderoba, łazienka, wc..Budynki w stanie deweloperskim, z materiałów wysokiej jakości (drzwi wejściowe antywłamaniowe Porta, wewnętrzne parapety z konglomeratu marmurowego).Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe naziemne (dodatkowo płatne łącznie 20.000 pln).Osada Sarabandy zlokalizowana jest na Ursynowie - trzeciej pod względem obszaru jak i liczby mieszkańców, dzielnicy Warszawy. Był świetnym tłem dla filmów "Alternatywy 4" i "Dzień świra" , od 70 lat jest integralną dzielnicą Warszawy. Rejon Jeziorki Południowe mieści się w zachodniej części dzielnicy, pomiędzy ul. Baletową i Karczunkowską, w odróżnieniu od osiedli usytuowanych po drugiej stronie ul. Puławskiej, w naturalnych przestrzeniach zielonych znajduje się zabudowa niska i osiedla domów. Stąd nazwa Zielony Ursynów (a J.U. Niemcewicz miał tu swoje włości).

Inwestycja Osada Sarabandy etap I znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Sarabandy 93 (12.1 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Place4You

Inwestycja Osada Sarabandy etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osada Sarabandy etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 71 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 6 495 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Osada Sarabandy etap I

W najbliższej okolicy kilka placówek edukacyjnych: - przedszkola: Pomarańczowa Ciuchcia Ursynów, Przytulanka, Zaczarowana Pozytywka- Europejskie przedszkole niepubliczne, Babaloo – Niepubliczne Językowe Przedszkole Integracyjne, Cukierkowo - przedszkole dla dzieci z cukrzycą - szkoła podstawowa nr 96 (1 km) - Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 38 Im. Św. S. Kostki (1,3 km) Sklepy, usługi, opieka medyczna - Biedronka, Lidl, liczne sklepy w pobliżu i na ul. Puławskiej (2 km) - CH Auchan Piaseczno (2 km), CH Józefosław (3 km), Outlet Piaseczno (3 km) - stacja paliw Orlen - poczta (1 km) - pracownia zieleni Krajobraz Kreatywny - szpital Luxmed (1 km) - Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe Szpitala Chirurgii Jednego Dnia SPZOZ Warszawa-Ursynów - całodobowa Klinika Weterynaryjna - Fabryka Zdrowia W tej lokalizacji z pewnością można żyć aktywnie blisko natury. W okolicy znajduje się wiele obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Rezerwat Las Kabacki, polodowcowe Jezioro Imielińskie, Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów, Park Kultury w Powsinie, Jezioro Zgorzała. Przepiękne obszary, czyli ursynowskie pojezierze. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej -liczne przystanki autobusowe, stacje metra przy Alei KEN, stacje PKP - Jeziorki i Dawidy (1,5 km).

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Sarabandy etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osada Sarabandy etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeziorki Północne 02.

Data publikacji: 13.03.2020

Data aktualizacji: 25.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie