Modern House

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cymbalistów, oferowane bezpośrednio przez

Albero Invest

Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe, ul. Cymbalistów 7-9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Modern House

8 zdjęć

Modern House
Modern House
Modern House
Modern House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 44 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 292 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku oraz miejsca postojowe zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, staw

Opis inwestycji

Modern House logo

Modern House to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Kompleks inwestycyjny składa się z 22 dwulokalowych budynków mieszkalnych o wyraźnym, nowoczesnym designie. Cały projekt składa się z 44 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Modern House w sprzedaży ostatnie nowe domy o powierzchni ok. 131 m2 również wykończone pod klucz!

Każdy z domów jest podzielony na dwie komfortowe strefy:

1. strefa parterowa - część dzienna w skład której wchodzą:

a. przestronny, słoneczny salon

b. aneks kuchenny

c. toaleta dla gości

d. pomieszczenie techniczne lub gospodarcze

e. garaż

f. kameralny prywatny ogród od 108 m 2 do 177 m2 .

2. strefa na piętrze – część nocna w skład której wchodzą:

a. wygodna główna sypialnia z możliwością wydzielenia garderoby i dodatkowej łazienki

b. ustawny pokój dziecięcy

c. pokój dodatkowy do indywidualnej aranżacji

Każdy z oferowanych bliźniaków posiada przynależne, napowietrzne miejsce postojowe i wbudowany w bryłę budynku garaż.

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren całego kompleksu mieszkaniowego jest ogrodzony. Prosty układ komunikacyjny zapewnia łatwe przemieszczanie się samochodami, rowerami oraz pieszo w obrębie osiedla.

Doskonałą komunikację samochodową zapewnia ulica Puławska, oraz Puławska Bis z bezpośrednim wjazdem z „węzła Karczunkowska”. Trasa jest niewątpliwym wsparciem komunikacyjnym dla mieszkańców Modern House. Dzięki tej drodze Warszawa zyska nową wylotówkę w stronę Krakowa. Droga nie tylko ułatwi wyjazd z miasta w kierunku południowym, ale też odciąży ulicę Puławską. W ramach budowy S7 powstał węzeł "Zamienie", potocznie nazywany również węzłem "Karczunkowska", zlokalizowany w odległości 3 km od inwestycji, co znacznie skróciło i ułatwiło dojazd mieszkańców do centrum miasta czy powrót do domu.

Modern House to również łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości 8-minutowego spaceru znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linie o nr: 709 715 727 737 739 i N83. Niedaleko inwestycji znajduje się również stacja kolei dojazdowej PKP Warszawa Jeziorki, zapewniająca szybki dojazd SKM do „Mordoru”, czyli Służewca Biurowego czy centrum Warszawy.

W odległości 300 metrów od osiedla znajduje się Zaczarowana Pozytywka – Europejskie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek z bogatą ofertą edukacyjną (język angielski i hiszpański z native speakerem, dziecięca matematyka), dla nieco starszych dzieci jest Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej, jak również Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych z zakresu rozwoju sportowego.

Na amatorów tenisa czeka Europejskie Centrum Tenisa z licznymi kortami, szkółką tenisową i weekendowymi rodzinnymi turniejami. Bliskość terenów zielonych sprzyja uprawianiu sportu na świeżym powietrzu. Las Kabacki jest doskonałym miejscem na spacery, wypoczynek na świeżym powietrzu, czy wypady rowerowe. Południowa jego część znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od inwestycji. Ursynów jest bogaty w parki, skwery czy place zabaw.

Inwestycja Modern House znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Cymbalistów 7-9 (13.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Modern House została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Modern House nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZIELONEJ CZĘŚCI URSYNOWA

Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu powstało wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Modern House zachwyca każdego, kto ceni sobie życie w ciszy w sąsiedztwie natury, jednocześnie blisko centrum stołecznego miasta.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modern House?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1409 metrów od inwestycji Modern House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Modern House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Modern House znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Europejskie Przedszkole Niepubliczne i Żłobek "Zaczarowana Pozytywka" w odległości 90 m, przedszkole w odległości 99 m, przedszkole w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Modern House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 254 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Modern House w odległości 92 m znajduje się boisko / kort, w odległości 574 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 605 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.04.2019
Data aktualizacji: 18.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: