Modern House

10 zdjęć

Modern House
Modern House
Modern House
Modern House

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Modern House dostępnych jest 10 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (10)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 44 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 292 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku oraz miejsca postojowe zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, staw

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 10 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 130 do 131 m².

Powierzchnie działek:

od 193 do 333 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

100% po umowie przedwstępnej.

Warunki rezerwacji:

10 000 zł zaliczka, umowa rezerwacyjna na 30 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości od 230 do undefined zł/m².

Opis inwestycji

Modern House logo

Modern House to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Kompleks inwestycyjny będzie się składał z 22 dwulokalowych budynków mieszkalnych o wyraźnym, nowoczesnym designie. Każdy z oferowanych bliźniaków będzie posiadał przynależne, napowietrzne miejsca postojowe lub wbudowany w bryłę budynku garaż. W zależności od wybranego typu segmentu metraż wynosi od 101 m2 do 131 m2. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren całego kompleksu mieszkaniowego zostanie ogrodzony. Prosty układ komunikacyjny zapewni łatwe przemieszczanie się samochodami, rowerami oraz pieszo w obrębie osiedla.

Modern House to trzy rodzaje funkcjonalnych układów mieszkalnych. Sam zdecyduj o rozkładzie swojego domu. Każdy segment mieszkalny jest podzielony na dwa bliźniacze budynki. Taki układ architektoniczny pozwolił zaprojektować unikatowy i nowoczesny kształt brył budynków. Każdy z domów jest podzielony na dwie komfortowe strefy w zależności od typu segmentu:

- strefa parterowa - część dzienna metraż od 49 m2 do 67 m2 w skład której wchodzą:

przestronny, słoneczny salon

aneks kuchenny

toaleta dla gości

gabinet

pomieszczenie techniczne lub gospodarcze

garaż

- strefa na piętrze – część nocna o łącznym metrażu od 46 m2 do 63 m2 w skład której wchodzą:

wygodna główna sypialnia z możliwością wydzielenia garderoby i dodatkowej łazienki

ustawny pokój dziecięcy

pokój dodatkowy do indywidualnej aranżacji

możliwa odrębna pralnia w największym segmencie

- kameralny prywatny ogród od 75 m2 do 362 m2.

Inwestycja Modern House znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Cymbalistów 7-9 (13.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Modern House została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Modern House w sprzedaży jest 10 nowych domów o powierzchni od 130 do 131 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 130 do 131 m2 (10 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZIELONEJ CZĘŚCI URSYNOWA Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu powstanie wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Modern House zachwyci każdego, kto ceni sobie życie w ciszy w sąsiedztwie natury, jednocześnie blisko centrum stołecznego miasta. Doskonałą komunikację samochodową zapewnia ulica Puławska, a wkrótce również zaplanowana Puławska Bis z bezpośrednim wjazdem z „węzła Karczunkowska”. Modern House to również łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości 5-minutowego spaceru znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linie o nr: 209, 709, 727, 739 oraz L39 i N83. Niedaleko inwestycji znajduje się również stacja kolei dojazdowej PKP Warszawa Jeziorki, zapewniająca szybki dojazd SKM do „Mordoru”, czyli Służewca Biurowego czy centrum Warszawy. W odległości 300 metrów od osiedla znajduje się Zaczarowana Pozytywka – Europejskie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek z bogatą ofertą edukacyjną (język angielski i hiszpański z native speakerem, dziecięca matematyka), dla nieco starszych dzieci jest Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej, jak również Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych z zakresu rozwoju sportowego. Na amatorów tenisa czeka Europejskie Centrum Tenisa z licznymi kortami, szkółką tenisową i weekendowymi rodzinnymi turniejami. Bliskość terenów zielonych sprzyja uprawianiu sportu na świeżym powietrzu. Las Kabacki jest doskonałym miejscem na spacery, wypoczynek na świeżym powietrzu, czy wypady rowerowe. Południowa jego część znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od inwestycji. Niewątpliwie dodatkową atrakcją dla miłośników przyrody jest możliwość spotkania licznych gatunków zwierząt. Ursynów jest bogaty w parki, skwery czy place zabaw. Jednym z ciekawszych miejsc jest Park przy Bażantarni do którego dotrzesz autem w zaledwie 15 min. W parku czekają na Was dwa place zabaw dla maluchów i starszych dzieci. Oba są ogrodzone i wyposażone w nowoczesne urządzenia, z bezpieczną syntetyczną nawierzchnią. W centralnej części parku położone jest rosarium, które uwiedzie Was niesamowitą feerią barw i zapachów. Młodzież powinien cieszyć skatepark. Planowana trasa „Puławska BIS” czyli droga ekspresowa - S7 pomiędzy węzłem Lotnisko a obwodnicą Grójca, będzie niewątpliwym wsparciem komunikacyjnym dla mieszkańców Modern House. Dzięki tej inwestycji Warszawa zyska nową wylotówkę w stronę Krakowa. Droga nie tylko ułatwi wyjazd z miasta w kierunku południowym, ale też odciąży Puławską. W ramach budowy S7 powstanie węzeł "Zamienie", potocznie nazywany również węzłem "Karczunkowska", zlokalizowany w odległości 3 km od inwestycji, co znacznie skróci i ułatwi dojazd mieszkańców do centrum miasta czy powrót do domu.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modern House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Modern House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pozytywki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Modern House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Modern House znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zaczarowana Pozytywka Przedszkole Niepubliczne w odległości 120 m, Przedszkole Leśne w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa Nr 96 w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Modern House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 30.04.2019
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jeziorkach Południowych

Oferty na Jeziorkach Południowych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: