Segmenty Las Kabacki

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursynów, Dąbrówka, ul. Gajdy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 87 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Segmenty Las Kabacki

4 zdjęcia

Segmenty Las Kabacki
Segmenty Las Kabacki
Segmenty Las Kabacki
Segmenty Las Kabacki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Dom, spokój, cisza i nowoczesna architekturaTo wszystko znajdziecie Państwo w wyjątkowym miejscu, przy ulicy Baletowej zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej. Z dala od zgiełku miasta, a jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do Centrum Miasta.W otoczeniu zieleni, wśród kameralnej, jednorodzinnej zabudowy powstają dwa budynki, kazdy podzielony na 3 segmenty w zabudowie szeregowej o estetycznej i przyjaznej architekturze. Do każdego z domów przynależy ogród oraz garaż lub miejsce parkingowe. Niewątpliwy atut osiedla Las Kabacki jest idealne położenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających. Bardzo łatwy i szybki dostęp do ulicy Puławskiej zapewni sprawny dojazd do Śródmieścia i innych strategicznych miejsc miasta, a rozbudowana infrastruktura Piaseczna i Józefosławia oferuje dogodne korzystanie z galerii handlowych, szkół przedszkoli, placówek służby zdrowia oraz rozległych terenów rekreacyjnych.Osiedle Las Kabacki jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmęczonych wielkim, betonowymi wieżowcami z wysokim czynszem. Oferujemy Państwu zaciszny, zielony zakątek bez opłat czynszowych za to z własnych ogródkiem usytuowanym od storny południowej, garażem lub miejscem parkinkowym.Rodzaje segmentów:•      Segmenty w bud. A  – powierzchnia użytkowa domu wraz z garażem 127,37m2 – segment narożny i 125,75 m2 – segment środkowy. Na poziomie garażu znajduje się kotłownia wraz z pomieszczeniem fitness. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię, na piętrze zaś przewidziano dwie sypialnie z pokojem gościnnym oraz przestronną łazienką.•     Segmenty w bud. B – powierzchnia użytkowa domu 125,39 m2 – segment skrajny i 124,15 m2 – segment środkowy. Na poziomie parteru zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, na piętrze zaś przewidziano sypialnię, garderobę i  pokój gościnny oraz przestronną łazienką. Na drugim piętrze przewidziano dwa pokoje, łazienkę oraz garderobę.Sprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz wraz z ogrodzeniem oraz podłączonymi mediami typu: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Tak przygotowany projekt umożliwia klientom aranżację wnętrza według własnego uznania. Segmenty będą wykończone wewnątrz do stanu developerskiego.Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Gajdy na warszawskim Ursynowie w pobliżu Lasu Kabackiego.Zaletą lokalizacji kameralnego osiedla jest bliskość centrum miasta, a jednocześnie cicha i spokojna okolica. Spełnia to oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Prosimy o zapoznanie się z mapą.Zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Państwa telefony pod numerem 722 000 122. Prosimy powołać się na portal RynekPierwotny.com!Możecie Państwo wysyłać do nas zapytania mailowe! Najprościej za pomocą formularza kontaktowego po prawej stronie! Deweloper skontaktuje się z Państwem :)

Inwestycja Segmenty Las Kabacki znajduje się na Dąbrówce, ul. Gajdy null (12.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Q.S Investments.

Inwestycja Segmenty Las Kabacki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Las Kabacki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Q.S Investments nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Segmenty Las Kabacki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty Las Kabacki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Segmenty Las Kabacki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kapeli 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Segmenty Las Kabacki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Las Kabacki znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Babaloo z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 520 m, Szkoła Podstawowa Nr 96 w odległości 580 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Las Kabacki w odległości 400 m znajduje się Agvo, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Dąbrówce

Oferty na Dąbrówce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: