Osada Sarabandy

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOgrody Wenus

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osada Sarabandy dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
22
5
163,2 m²
-
21
6
162,73 m²
-

Opis Inwestycji

Osada Sarabandy

Osiedle OSADA SARABANDY to zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych składających się z 5 grup po dwa budynki w zabudowie bliźniaczej 2 lokalowej. W 10 budynkach powstaje 20 lokali mieszkalnych 3 pokojowych o powierzchniach od 72 do 85 m2 oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 162 m2 przy ulicy Sarabandy w południowej części zielonego Ursynowa.Do mieszkań będą przynależały przestronne balkony lub ogródki.

Inwestycja Osada Sarabandy znajduje się na Jeziorkach Południowych, ul. Sarabandy (12.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ogrody Wenus.

Inwestycja Osada Sarabandy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osada Sarabandy pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 163 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 163 m2 (1 dom)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 163 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ogrody Wenus przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 163 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 6-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osada Sarabandy

Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna ze względu na występującą w sąsiedztwie niską zabudowę jednorodzinną. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje szkoła podstawowa, Babaloo - Niepubliczne Językowe Przedszkole Sensoryczne, Zaczarowana Pozytywka - Europejskie przedszkole niepubliczne. W odległości nie dalszej niż 3 km znajdują się: - Lidl, - Biedronka, - stacja paliw Orlen, - Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe Szpitala Chirurgii Jednego Dnia SPZOZ Warszawa-Ursynów, - Całodobowa Klinika Weterynaryjna. Naturalne piękno zielonego Ursynowa to jeden z nielicznych atutów lokalizacji naszego osiedla. W okolicy znajdziemy obiekty rekreacyjnowypoczynkowe między innymi Jezioro Zgorzała i Las Kabacki. W ramach zrealizowanej inwestycji Jezioro Zgorzała, zbudowano tam ścieżkę spacerową i pomosty, powstał ogrodzony plac zabaw z miejscami do siedzenia, zbudowano także siłownię plenerową, przygotowano strefy rekreacyjno-wypoczynkowe z miejscami na ognisko/grill, wykonano punkty widokowe i miejsca obserwacji ptaków na pomostach. Zbudowano pomost rekreacyjno-wypoczynkowy, powstały plaże – piaszczysta i trawiasta, na terenie pojawiły się ławki, stoły, kosze na śmieci oraz stojaki rowerowe. Las Kabacki jest miejscem odpoczynku i rekreacji mieszkańców Ursynowa i całej stolicy. Odpoczynek od zgiełku miasta znaleźć można spacerując po szlakach turystycznych, ścieżkach spacerowych i ścieżkach przyrodniczych. Osoby preferujące aktywny wypoczynek znajdą dla siebie ścieżki kondycyjne, ścieżki rowerowe, przystosowane także do sportów zimowych. Osoby preferujące wypoczynek bierny znajdą na jego terenie wiele wiat turystycznych, ławek, czy też leśnych placów zabaw dla najmłodszych. W południowej części kompleksu, w pobliżu zabytkowej leśniczówki znajduje się duża polana rekreacyjna na terenie, której można w wyznaczonym miejscu rozpalić ognisko, pograć w piłkę czy też opalać się.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Sarabandy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osada Sarabandy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeziorki Północne 02.

Data publikacji: 18.11.2019

Data aktualizacji: 20.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie