Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Ursynów, Natolin

25 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Zielony Natolin
  3 kw. 2023
  Apartamenty Zielony Natolin to kameralna inwestycja przy ul. Raabego 13A w Warszawie, realizowana przez Marvipol Development, dewelopera z 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.ZAMIESZKAJ W KAMRALNEJ INWESTYCJI NA URSYNOWIE- 65 apartamentów 1,2,3,4 - pokojowych- metraże od 25 do 71 m2- 1 budynek – 3 piętra oraz 10 piętrowa dominanta- 350 metrów od stacji metra NatolinDeweloper Marvipol zapewnia w inwestycji APARTAMENTY ZIELONY NATOLIN inteligentne i ekologiczne rozwiązania: sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą, bezdotykową kontrolę dostępu do budynku, monitoring CCTV, panele fotowoltaiczne, filtry antysmogowe i zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly.UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:- wspólny taras na dachu 3 piętra- rowerownia i paczkomat- zewnętrzny parking dla rowerów- stacja do naprawy rowerów

  Apartamenty Zielony Natolin

  ul. Raabego 13A , Natolin, Ursynów, Warszawa(10.5 km od centrum)
  Marvipol Development
 • Villa Prestige - Apartamenty II
  gotowe
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową propozycją apartamentów na Kabatach. Jest to ostatni możliwy do wybudowania budynek w linii zabudowy wielorodzinnej tuż przed lasem Kabackim, stąd mamy gwarancję, że nie powstaną przed oknami kolejne budynki wielorodzinne. Budujemy dla Państwa apartamentowiec w którym znajdzie się tylko 12 mieszkań. Jest to ostatnia szansa na zakup własnego apartamentu w tym rejonie Kabat.

  Villa Prestige - Apartamenty II

  od 15 000 zł/m2
  ul. Stryjeńskich , Natolin, Ursynów, Warszawa(11 km od centrum)
  Prestige
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Villa Prestige (Kabaty)
  Oferta archiwalna
  Ekskluzywny zespół domów jednorodzinnych i luksusowych apartamentów w perfekcyjnej lokalizacji - z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale bez kłopotliwych dojazdów i w pobliżu wszystkiego, co najlepszego ma do zaoferowania Warszawa. Villa Prestige Kabaty to idealne miejsce dla wszystkich, którzy nie chcą już iść na żadne mieszkaniowe kompromisy i szukają inwestycji, która zaspokoi wszystkie ich preferencje i wymagania na długie dekady.są zgodność nowego projektu z planem zagospodarowania terenuoraz zachowanie spójności architektonicznej całości osiedla

  Villa Prestige (Kabaty)

  od 9 358 zł/m2
  ul. Stryjeńskich , Natolin, Ursynów, Warszawa(11.1 km od centrum)
  Prestige
 • Villa Prestige - Apartamenty
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową propozycją apartamentów na Kabatach. Jest to ostatni możliwy do wybudowania budynek w linii zabudowy wielorodzinnej tuż przed lasem Kabackim, stąd mamy gwarancję, że nie powstaną przed oknami kolejne budynki wielorodzinne. Budujemy dla Państwa apartamentowiec w którym znajdzie się tylko 17 mieszkań. Jest to ostatnia szansa na zakup własnego apartamentu w tym rejonie Kabat.

  Villa Prestige - Apartamenty

  ul. Stryjeńskich 15 , Natolin, Ursynów, Warszawa(11 km od centrum)
  Prestige
 • Lanciego
  Oferta archiwalna
  LANCIEGO 12 to kolejna inwestycja mieszkaniowa firmy ARCHE na Warszawskim Ursynowie.LOKALIZACJAU zbiegu ulic Lanciego i Migdałowej powstanie budynek o zróżnicowanej wysokości zabudowy od 4 do 8 pięter.NOWOCZESNA ARCHITEKTURAbudynku umożliwiła zaprojektowanie terenu rekreacyjnego z placem zabaw, dostępnego tylko dla mieszkańców. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, w inwestycji powstanie 230 mieszkań o powierzchni od 27 do 120 m2. Dla komfortu mieszkańców w budynku zaprojektowano 2 poziomy hali garażowej z 308 miejscami parkingowymi.Doskonała komunikacja oraz infrastruktura sprawiają, że inwestycja LANCIEGO 12 to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób, które cenią sobie wygodę. Okoliczne sklepy, liczne restauracje, kafejki oraz kino to tylko, niektóre z możliwości na wieczorne spotkania z przyjaciółmi i miłe spędzenie wolnego czasu na Ursynowie.

  Lanciego

  ul. Lanciego 12 , Natolin, Ursynów, Warszawa(9.8 km od centrum)
  Arche S.A.
 • Osiedle Pustułeczki
  Oferta archiwalna
  Zamieszkaj na Osiedlu Pustułeczki“Osiedle Pustułeczki” składa się z 18 apartamentów oraz 4 lokali typu studio położonych w 4 budynkach 3-kondygnacyjnych, zaprojektowanych na oddzielnych działkach, połączonych wspólnym garażem podziemnym z jednym wspólnym wjazdem od ulicy Makolągwy. Każdy z budynków ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Budynki wyposażone są w windy obsługujące wszystkie kondygnacje (od garażu do 2 piętra).Dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców proponujemy wybór 18 apartamentów o powierzchniach od 80 do 160 m2 oraz 4 lokali typu studio o powierzchniach od 47 do 73 m2, zaprojektowanych tak, aby zapewnić maksimum wygody i funkcjonalności.Mieszkania na parterze posiadają ogródki przydomowe o średniej powierzchni ok. 100 m2.Dla każdego mieszkania zaprojektowano oddzielne pomieszczenie gospodarcze z kotłem c.o., znajdujące się na tym samym poziomie, co mieszkanie, dostępne z klatki schodowej.Wspólny teren zielony z małymi formami architektonicznymi i placem zabaw dla dzieci znajduje się wewnątrz osiedla, które będzie ogrodzone.

  Osiedle Pustułeczki

  Ul. Pustułeczki/Rolna/Makolągwy , Stary Imielin, Ursynów, Warszawa(9.7 km od centrum)
  Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o.
 • Gemini II
  Oferta archiwalna
  To drugi etap cieszącego się ogromnym powodzeniem projektu Gemini. Kolejne dwa budynki powstające w tej inwestycji bezpośrednio sąsiadują ze stacją metra Imielin co zapewnia szybką komunikację z każdą cześcią Warszawy.Projekt zlokalizowany jest przy Al. KEN w dzielnicy Ursynów.

  Gemini II

  Al. Komisji Edukacji Narodowej , Ursynów Centrum, Ursynów, Warszawa(9.6 km od centrum)
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Belgradzka
  Oferta archiwalna
  Nowoczesny budynek wielorodzinny BELGRADZKA z usługami na parterze i 3-kondygnacyjnym garażem podziemnym, zostanie zrealizowany w narożniku ulic Belgradzkiej i Rosoła na warszawskim Ursynowie.Część mieszkalną budynku zaprojektowano na rzucie litery "C" wokół otwartego od południa dziedzińca.Powierzchnię stropodachu nad usługami w parterze wykorzystano jako taras zielony dla celów rekreacji.Tworzy on rodzaj patio otoczonego z trzech stron skrzydłami budynku i otwartego w kierunkupołudniowym. Jest ono dostępne dla mieszkańców z wszystkich klatek schodowych, a tylko niewielka jego część zostanie wydzielona zielenią niską jako ogródki indywidualne. Na patio znajdować się będzie także plac zabaw dla dzieci. Bryła budynku jest zróżnicowana pod względem wysokości do 11 kondygnacyji w samym narożniku. Od strony zachodniej skrzydłem o wysokości 4 kondygnacji nawiązuje do istniejących budynków mieszkalnych. W budynku zaprojektowano 223 lokale mieszkalne o powierzchni od 30 m2 do 115 m2 oraz 483 miejsca parkingowe znajdujące się w garażu. Część miejsc parkingowych przeznaczona jest dla obsługi lokali usługowych i handlowych znajdujących się w budynku. Powierzchnia lokali biurowo - handlowo - usługowych w parterze jest zróżnicowana.Istnieje możliwość indywidualnego łączenia lub podziału lokali w zależności do potrzeb Klienta. Położenie budynku umożliwia szybką komunikację z Centrum Warszawy.W pobliżu inwestycji znajduje się również pełna infrastruktura (przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe, Multikino itp.) Zakończenie inwestycji z pozwoleniem na użytkowanie: II kwartał 2016

  Belgradzka

  ul. Belgradzka , Natolin, Ursynów, Warszawa(10.4 km od centrum)
  Arche S.A.

Informacje o Natolinie

Na Natolinie dostępnych jest 25 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Natolinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 112 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (6 mieszkań).
 • 3-pokojowe (10 mieszkań).
 • 4-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Natolinie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Natolinie kosztuje 475 264 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Natolinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: