Rakowiecka 47

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVienna Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rakowiecka 47 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1
3
60 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu to historyzująca willa miejska, składająca się z 11 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 107 metrów kwadratowych. Jej wnętrze stworzą funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o podwyższonym standardzie, klimatyzowane, idealnie nasłonecznione, z przestronnymi tarasami lub ogrodami o zróżnicowanym metrażu. Willa powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych takich jak Ogród Zoologiczny, słynna Pergola, ośrodek jeździecki „Na Grobli” i stadion „Oławka” z boiskiem do gry w hokeja na trawie. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, Las Rakowiecki, niedalekie sąsiedztwo rzeki Odry i jej dopływu – Oławy, a także malowniczy Park Wschodni zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu Willa usytuowana będzie na ogrodzonym terenie, z bramą wjazdową otwieraną automatycznie, videodomofonem oraz podziemnym parkingiem.

Inwestycja Rakowiecka 47 znajduje się na Rakowcu, ul. Rakowiecka 47 (2.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Vienna Development.

Inwestycja Rakowiecka 47 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rakowiecka 47 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 60 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vienna Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ściany nośne murowane z bloczków silikatowych ocieplonych wełną mineralną Ścianki działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych Ławy, stropy i ściany nośne kondygnacji podziemnej - żelbetowe
Dach
Dach o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachu - dachówka ceramiczna
Stolarka okienna
Stolarka okienna drewniana z potrójną szybą - 0,7W/(m2xK) Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie (za wyjątkiem okien dachowych w mieszkaniu na II piętrze)
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe klasy 3
Balkony
Okładziny tarasów: na parterze kostka lub płyty granitowe, na I i II piętrze gres Balustrady stalowe malowane proszkowo
Posadzka
Posadzki (jastrych i ocieplenie styropianem)
Ściany
Tynki wewnętrzne gipsowe, częściowo cementowo-wapienne
Instalacje
Instalacje zewnętrzne Uzbrojenie działki i przyłącza: woda, gaz, prąd, kanalizacja sanitarna miejska, Internet z szybkiego przyłącza światłowodowego Układ odprowadzenia wody deszczowej: rynny i rury spustowe z tytan-cynku, z odprowadzeniem częściowo do zbiornika deszczowego (z możliwością podlewania ogrodu), częściowo do miejskiej kanalizacji deszczowej Wyprowadzenie wody i energii elektrycznej na elewacji od strony ogrodu w mieszkaniach na parterze Instalacje wewnętrzne Wodna, kanalizacyjna, gazowa, elektryczna, centralnego ogrzewania (w tym kocioł gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania i grzejniki, w łazience ogrzewanie podłogowe) Klimatyzacja - w salonie każdego mieszkania i każdym pokoju po stronie południowej Instalacja telewizyjna: podwójne gniazdo anteny TV w salonie (możliwość nagrywania i oglądania jednocześnie) oraz pojedyncze gniazdo TV w pozostałych pokojach Videodomofon Alarmowa (bez elementów aktywnych) Internetowa - światłowód w każdym mieszkaniu; kabel LAN w każdym pokoju, w tym w salonie podwójny system inteligentnego mieszkania umożliwiający zdalne sterowanie (również przez Internet) roletami, oświetleniem, temperaturą itp.
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 60 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rakowiecka 47

Rakowiecka 47 jest inwestycją, którą zaledwie 2,5 km dzieli od ścisłego centrum (Placu Dominikańskiego), a 250 m od Lasu Rakowieckiego. Ulica Traugutta położona jest w odległości ok. 1 km. Do aktywnego wypoczynku zachęcają tereny spacerowe i ścieżki rowerowe wzdłuż Odry, ośrodek jeździecki „Na Grobli” oraz stadion „Oławka” z boiskiem do gry w hokeja na trawie. Korzystając z Kładki Zwierzynieckiej z której rozpościerają się piękne widoki, w 12 minut dojdziemy do Ogrodu Zoologicznego. Jedynie 20 minut spacerem oddalona jest Hala Stulecia ze słynną Pergolą oraz pobliskim Parkiem Szczytnickim będącym jednym z największych parków miejskich w Europie.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 700 metrów od inwestycji Rakowiecka 47 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krakowska (Centrum handlowe).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rakowiecka 47 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 800m, Przedszkole nr 12 w odległości 1100m, Przedszkole nr 12 Integracyjne w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Complex-Med. Podskarbi M., w odległości 1050 m znajduje się Apteka Pod Słońcem s.c., w odległości 1100 m znajduje się Libra. Apteka. Konopacka D., mgr farm..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się Centrum Handlowe FAMILY POINT, w odległości 800 m znajduje się Hotel & Restauracja Wodnik, w odległości 800 m znajduje się McDonald's.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Polonia. Kolejowy klub sportowy, w odległości 1050 m znajduje się Fenix. Gołębiowski M., w odległości 1200 m znajduje się Inspiracja. Centrum holistyczne. Terapie naturalne.

Data publikacji: 30.06.2015

Data aktualizacji: 04.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie