Osiedle Talarowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mehoffera, oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Warszawa, Białołęka, Dąbrówka Szlachecka, ul. Mehoffera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Talarowa

5 zdjęć

Osiedle Talarowa
Osiedle Talarowa
Osiedle Talarowa
Osiedle Talarowa

Najbliższe inwestycje

 • Aroma Park
  od: 12 830 zł/m2
  Pod wynajem

  Aroma Park

  YIT Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Henryków, Białołęka, Warszawa
  ul. Klasyków 10
  11.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 31 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 2
 • Comfort City Agat
  od: 10 539 zł/m2
  Pod wynajem

  Comfort City Agat

  BARC Warszawa S.A.

  Mieszkanie Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Dionizosa 6
  12.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 25-87 m2
  • Mieszkań: 139
  • Pokoje: 1-5
 • Przystanek Tarchomin
  Pod wynajem

  Przystanek Tarchomin

  Victoria Dom S.A.

  Mieszkanie Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Winorośli
  12.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 34-103 m2
  • Mieszkań: 70
  • Pokoje: 1-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Osiedle Talarowa to  nowoczesny budynek o zróżnicowanej i ciekawej architekturze zlokalizowany w pobliżu ulicy Modlińskiej. W naszej ofercie znajduje się 66 przestronnych mieszkań o powierzchni od 35 m² do 73 m ² z balkonami i obszernymi tarasami. Osiedle Talarowa dostosowane jest dla osób niepełnosprawnych a także przyszłych bądź aktualnych rodziców – niskie krawężniki i podjazdy dla wózków. Blok wyposażony będzie w windę i garaże podziemne.

Osiedle Talarowa ul. Mehoffera zlokalizowane jest w najszybciej rozwijającej się dzielnicy prawobrzeżnej Warszawy – Białołęce. Osiedle Talarowa realizowane jest przez firmę Victoria Dom, która dzięki 10-letniemu doświadczeniu  i zdobytej wiedzy, zamierza stworzyć komfortowe warunki dla przyszłych mieszkańców Osiedla Talarowa.

Białołęka posiada duży potencjał. Jej wspaniałe położenie na obrzeżach Warszawy, gwarantuje wysoką jakość życia, na którą składa się przede wszystkim ogromny, zielony, ładnie położony teren zajmujący ok. 74 km2. Graniczy on z rezerwatem przyrody Łęgi Czarne Strugi, przedzielonym zielonym szlakiem wodnym nad Zalew Zegrzyński i Kanałem Żerańskim. Do tych niesamowitych walorów przyrodniczych możemy zaliczyć także rzeki, kanały i port, lasy, tereny zielone, wydmy oraz rezerwaty przyrody mieszczące się na terenie dzielnicy.

Dzielnica Białołęka posiada ponad 900 ha terenów zielonych. Podstawą rozwoju Białołęki są projektowane drogi szybkiego ruchu: Trasy Olszynki Grochowskiej (dawna Trasa Nowo Wincentego) i Trasy Mostu Północnego oraz świetna infrastruktura, dzięki której jest tak dobry dojazd do centrum. Przy ulicy Modlińskiej usytuowany jest hipermarket AUCHAN, a w pobliżu osiedla takie markety jak, Carrefour Express, Tesco, Piotr i Paweł, Bomi i inne. Na terenie dzielnicy znajdują się również „bazarki” gdzie można zakupić świeże produkty.

Okolica Osiedla Talarowa posiada bardzo dobre rozwiązania komunikacyjne – przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe 516  126 133  144  186  404  503  508  509  510  E-8. Funkcjonują również autobusy nocne N13  N63.

W pobliżu Osiedla Talarowa znajdują się (ok. 500 m) – szkoły:  podstawowa i gimnazjum, oraz przedszkola i żłobki.  W niedalekiej odległości działają dwa nowoczesne ośrodki sportowe (basen, siłownia, aerobik, wspinaczka, odnowa biologiczna) bezpłatny skate park, ścieżki rowerowe  i tereny zielone sprzyjające pieszym, rodzinnym wycieczkom (wał nad Wisłą wyłożony jest kostką brukową co sprzyja spacerom młodych mam ze swoimi pociechami).

Inwestycja Osiedle Talarowa znajduje się na Dąbrówce Szlacheckiej, ul. Mehoffera (12.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja Osiedle Talarowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Talarowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, las

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Talarowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Talarowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Talarowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czeremchowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Talarowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Talarowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Inspiracja" w odległości 170 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Inspiracja w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole "Misio" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Talarowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 350 m znajduje się Kaufland.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: